Doğa dostu yalın tasarım | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Doğa dostu yalın tasarım
07 Subat 2018, Carsamba 11:36:48
Doğa dostu yalın tasarım
Artema, banyolara ahşabın sıcaklığını getiren VitrA Sento serisinin tasarımıyla uyumlu bir lavabo armatürü geliştirdi. Yalın tasarımlı armatür, üstten veya yandan kumanda kolu seçenekleriyle sunuluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Artema, banyolara ahşabın sıcaklığını getiren VitrA Sento serisinin tasarımıyla uyumlu bir lavabo armatürü geliştirdi. Yalın tasarımlı armatür, üstten veya yandan kumanda kolu seçenekleriyle sunuluyor. Her damlanın kıymetini bilen Sento armatür, A sınıfı su verimliliğini temsil eden “Avrupa Su Etiketi”ne sahip ve dakikada 5 litre su tüketiyor. Hareketli perlatörü sayesinde, tek bir hareketle suyun akış yönü değiştirilebiliyor. 

VitrA’nın Sento banyo serisi, yalın ve sıcak tasarımıyla, İskandinav tarzını banyolara taşıyor. Ferah banyolar yaratan Sento, fonksiyonelliğiyle dikkat çeken mobilyaları ve farklı büyüklükteki mekanlara uygun lavabo ve klozet alternatifleriyle, ailedeki herkesin banyoda aradığı çözümleri bir arada sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1524 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Artema, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Doğa dostu yalın tasarım
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Şafak , KDVindirimi, AnatoliaParkEvleri, KalyonHolding, Ali Şener, İbrahimÇağlar, Bahattin Yücel , EGIS PLUS ve MATIS, ICSG 2018, VaryantKarşıyakaPlus, “Su için bir adım da siz atın” , Burgu Kule, İbrahimBaz, EmlakKonut GYO, Doğru Aydınlatma, Turn Yönetici Masası, MTG, Mehmet Celalettin Lekesiz, BalanceGayrimenkul, MTOSB, KentselDönüşümZirvesi, Uluslararası Havalimanları Konseyi (ACI Europe), Türk Standartları Enstitüsü, İnşaatveKonutKonferans, Haluk Okutur, Lübnan, Genpower, One Tower Diplomatique , Francis Ford Coppola, EMBARQ TÜRKİYE – Sürdürülebilir Ulaşım Derneği ve kentsel tasarım,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.