Teksan Jeneratör, Türkiye’nin ilk hibrit güç sistemlerini Barselona’da sergileyecek | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Teksan Jeneratör, Türkiye’nin ilk hibrit güç sistemlerini Barselona’da sergileyecek
06 Subat 2018, SALI 15:52:38
Teksan Jeneratör, Türkiye’nin ilk hibrit güç sistemlerini  Barselona’da sergileyecek
Enerji sektöründe teknolojik ve inovatif ürünleri ile öne çıkan Teksan Jeneratör, 26 Şubat-01 Mart 2018 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecek olan dünyanın en büyük mobil iletişim ve telekomünikasyon fuarı, Mobile World Congress’e katılıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Enerji sektöründe teknolojik ve inovatif ürünleri ile öne çıkan Teksan Jeneratör, 26 Şubat-01 Mart 2018 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecek olan dünyanın en büyük mobil iletişim ve telekomünikasyon fuarı, Mobile World Congress’e katılıyor. TÜBİTAK ile birlikte Türkiye’nin ilk hibrit jeneratörünü geliştiren Teksan, sürdürülebilir güç çözümleri ile fuar ziyaretçilerinin odağında olmaya hazırlanıyor.

Telekomünikasyon dünyasının devleri Mobile World Congress çatısı altında yeniden bir araya gelecek. Dünyanın en büyük telekomünikasyon etkinliği olarak gösterilen Mobile World Congress’in bu yıl da yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Her yıl yaklaşık 200 ülkeden 100 binden fazla kişinin katıldığı etkinlik önemli iş birliklerine de aracılık ediyor. Ar-Ge, teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlarla öne çıkan Teksan Jeneratör, dünyanın dört bir yanından girişimcilere ve sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak bu önemli etkinlikte, Telekom sektörüne özel geliştirdiği verimli enerji çözümlerini katılımcı firmaların beğenisine sunacak.

TÜBİTAK işbirliği ile geliştirdiği Türkiye’nin ilk hibrit jeneratörünün yeni tasarımını fuarda sergileyecek olan Teksan Jeneratör, daha önceki yıllarda olduğu gibi katılımcılardan yoğun ilgi görmeyi bekliyor. Türkiye’de ilk, dünyada ise sayılı olma özelliği taşıyan hibrit güç sistemleri enerji verimliliğine yaptığı katkıyla öne çıkıyor. Mobile World Congress ziyaretçileri Teksan Jeneratör ürünlerini 5H 81 No’lu stantta görme fırsatı yakalayacak. 

KAYNAK:İnşaat&Yatırım 410 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Teksan Jeneratör, enerji, TÜBİTAK,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Teksan Jeneratör, Türkiye’nin ilk hibrit güç sistemlerini Barselona’da sergileyecek
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hilton Worldwide Avrupa, Büyükada, taşeron, VodafoneArena, Schüco International, İstanbul-Bursa-İzmir, "Malatya Kültür Sokağı", DMYatırımİnşaat , fashion Studio, GWS 15-150 CI, The Marmara Meeting Center, Antakya, İzzet Ekmekçibaşı, TSMD Mimarlık Merkezi, Budge Huskey, Binnur Öktem Uysal, Stil44 Mozaik, DUARTE, RecordatiOfisi, ısı pompası, Sabancı Grubu, Bandırma Organize Sanayi Bölgesi, Akçalı Şirketler Topluluğu, Selçuk Uçar, Süleyman Soysal, Eston Deniz Kalyon Evleri, Braas, Heatax, Park Aparts, DemirClubPlatinum ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.