Sadeliğin ruhunda güçlü bir iddia; İkaros Yatak Odası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Sadeliğin ruhunda güçlü bir iddia; İkaros Yatak Odası
05 Subat 2018, Pazartesi 15:07:49
Sadeliğin ruhunda güçlü bir iddia; İkaros Yatak Odası
Seçimlerimizdir fark yaratan… Tercih ettiklerimiz ve şans verdiklerimizdir. İder Mobilya, ‘Stilinizi seçin, farkınızı yaratın’ mottosuyla tam da bu felsefenin izini sürüyor ve hayat verdiği tasarımlarla yatak odalarınızı özgün kılmaya hazırlanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Seçimlerimizdir fark yaratan… Tercih ettiklerimiz ve şans verdiklerimizdir. İder Mobilya, ‘Stilinizi seçin, farkınızı yaratın’ mottosuyla tam da bu felsefenin izini sürüyor ve hayat verdiği tasarımlarla yatak odalarınızı özgün kılmaya hazırlanıyor. Retro çizgisi ve kreatif tasarımıyla dikkat çeken İkaros Yatak Odası ile yaşam alanlarına özel bir imza bırakıyor. 

Retro bir tarz, modern bir yaklaşım…

İncelikle düşünülmüş dokunuşlarla özel hissettirecek detaylara imza atan İkaros, yatak odalarında dingin bir atmosferin kapılarını aralıyor. Açık meşe ve cam kırığı renk kombinasyonu ile yumuşak bir renk kartelası yaratan İkaros Yatak Odası, minimal tavrıyla da dingin havasını tamamlıyor.

İkaros Yatak Odası, zarif formdaki ahşap ayakları, özenle tasarlanmış kulpları ve ahşabın yalın dokusunun hayat verdiği dış yüzeyiyle farkını ortaya koyuyor. İncelikle düşünülmüş detaylarının yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle de hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Sahip olduğu komodin, travers ve şifonyer ile geniş depolama alanı sunarken sürgü kapaklı dolabı ile de tüm ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde karşılayabilmenizi sağlıyor. Sadeliğin içine gizlenmiş ihtişamıyla özel bir deneyim fırsatı sunan İkaros Yatak Odası, retro formlarının günümüze uyarlanmış en gösterişli haliyle yatak odanızdaki yerini alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


376 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İder Mobilya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sadeliğin ruhunda güçlü bir iddia; İkaros Yatak Odası
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İncek Life , Ortaköy Camii, Dokuz Eylül Üniversitesi, 3 boyutlu yazıcı, OdeYalıtım, Tessera serisi, Indoor-flex, Dünya Endüstriyel Soğutma Sektörü, Easy9 , Davos, Doğa Madencilik, WishMoreHotel, Avrupa Konutları Atakent 3 Projesi, Hakan Çağlar, Serdar Plastik A.Ş, HDR, Ebru Uzluer, Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi , Soma B Termik Santrali, Kuleli Askeri Lisesi, Events Group, Ataköy Sahili, RaylıSistem, Greenguard serfitikası , Zeynel Abidin Okul, ElektrikliElAletleri, Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı , Torun Tower, Villari Koleksiyonları, DostEnerji,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.