L'unica Bahçe Mobilyaları Yeni Sezon | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
L'unica Bahçe Mobilyaları Yeni Sezon
02 Subat 2018, Cuma 14:33:18
L'unica Bahçe Mobilyaları Yeni Sezon
L’unica Hakkında
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor.

Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-Line markalarının ürünlerini de Türkiye’ye getiren L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe berbekülerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij ve keyif katan modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın 2018 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1586 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

L'unica Bahçe Mobilyaları Yeni Sezon
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“New Jersey mutfak”, Cenin Organize Sanayi Bölgesi, CrystalTowers, doğanın rengi, Beyttürk İnşaat , Aslı Sarıoğlu, STFA Grubu Vakfıı, Yenişehir, CERSAIESeramikFuarı, Kavuklar Grup, İstanbul Rumeli Üniversitesi, Tarman Grup, Klaus Dittrich, LaresPark Hotel, Atakent 3 projesi, DuPont™ Tyvek® FireCurb™ , ÖzakGYO, Fuga Mobilya, Eğitim Merkezi, Emre Erol, Abide-i Hürriyet Caddesi, BMWMotorsport, (Değişken Soğutucu Akışkan Debisi), Japon-Türk, Lavardin, Talat Kılıç, Hesapkurdu.com, Vizyon Grup, Serdar-ı Ekrem Sokak, Barış Kocagöz,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.