Bahçeler için üçü birarada soba, fırın ve barbekü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Bahçeler için üçü birarada soba, fırın ve barbekü
02 Subat 2018, Cuma 11:47:29
Bahçeler için üçü birarada soba, fırın ve barbekü
Lunica, dış mekanların gözdesi Morso ile odun ateşinin sıcaklığını eşsiz lezzetlerle buluşturuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Açık havada şıklığın ve konforun adresi L’unica, Türkiye’ye getirdiği Danimarkalı Morso ile odun ateşinin sıcaklığını eşsiz lezzetlerle buluşturuyor. 160 yıldan fazla zamandır döküm demir ve odun sobası üreten Morso’nun ürün yelpazesinde yer alan Forno, barbekü, fırın ve soba olarak kullanım imkanı tanıyan fonksiyonel tasarımı ile bahçelere üçü birarada keyif sunuyor.

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, Türkiye’ye getirdiği Danimarkalı Morso markası ile odun ateşinin sıcaklığını İskandinav tasarımının kalitesiyle harmanlayarak dış mekanlara taşıyor. 160 yılı aşkın süredir Danimarka’da döküm demir ve odun sobası üreten Morso, serin gecelerde dış mekanlarda hem kendinizi hem de yemeğinizi sıcak tutabileceğiniz güzel, keyifli ve lezzetli akşamlara eşlik ediyor.

Morso’nun ürün yelpazesinde yer alan ödüllü tasarımcı Klaus Rath tasarımı Forno sayesinde, ateşin sıcaklığı veranda üzerinde yayılırken sağlıklı ekmekler ve birkaç dakika içinde pişen çıtır pizzalar hazırlamak mümkün. Taş fırından ilham alan iç tasarımı, geniş tutulan düşük tavanı ve yuvarlatılmış ateş haznesi ile pişirme işlemi için en ideal randyant ısıyı üreten Forno, Tuscan döküm ızgarasıyla birlikte lezzeti ve özsuyu içine hapsolmuş nefis biftekler, sebzeler ve tütsülenmiş balıklar pişirilmesine de olanak sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım487 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Lunica, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bahçeler için üçü birarada soba, fırın ve barbekü
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TemsaİşMakinaları, Sigma, BaşaranYatırımHolding, Murat Yilmaz, Organize Sanayi Bölgeleri, CKBoğaziçiElektrik, MaltepeBelediyesi, Deyaar, Intel Kullanıcı Doğrulama Teknolojisi, İstanbul Holiday –Inn Topkapı Oteli, Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş., İnoksan Fırın Ailesi, DekarYapı, Raventi™, ‘Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012’ , IQ Alüminyum, SBK Holding, Murat Baltacı, SONOAFS, Hakan Eren, EU Ecolabel, MEMORIAL Hastaneleri, DPX³ 250 , Korhan Işıkel, Orgatec 2014 Fuarı, PhyskosProperty, EmreErol, Soma B , Hollanda Mimarlık Enstitüsü, Baysaş İnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.