Dekorasyonun gizli kahramanları dresuarlara Loda dokunuşu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Dekorasyonun gizli kahramanları dresuarlara Loda dokunuşu
01 Subat 2018, Persembe 15:18:13
Dekorasyonun gizli kahramanları dresuarlara  Loda dokunuşu
Söz konusu ev dekorasyonu olduğunda tamamlayıcı parçalar arasında yer alan dresuarlar, farklı kullanım alanlarıyla dekorasyon özgürlüğü sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Söz konusu ev dekorasyonu olduğunda tamamlayıcı parçalar arasında yer alan dresuarlar, farklı kullanım alanlarıyla dekorasyon özgürlüğü sağlıyor. Özellikle hol, antre ve kanepe arkalarında tercih edilen dresuarları bu kadar özel kılansa, mekana derinlik ve karakter katması… Loda Mobilya, dekorasyonun ana oyuncularında gösterdiği başarıyı tamamlayıcı tasarımlarda sürdürerek, özgün form ve dizayndaki dresuarlara imza atıyor.

Basic Box ile geçmiş ile bugün buluşuyor…

Retro tarzın dokunuşlarıyla zamanın ötesinde bir tasarıma dönüşen Basic Box Dresuar, meşenin dingin dokusunu yaşam alanlarına getiriyor. 70’lerin bitmeyen enerjisini tek bir tasarımda buluşturan Basic Box, zarif geçişleri ve minimal formuyla bu enerji içinde dingin alan yaratıyor. Estetik özelliklerinin yanı sıra işlevsel yönüyle de dikkat çeken Basic Box, üç bölmeden oluşan tasarımıyla en şık aksesuarlarınız için bir sergi alanı oluşturuyor.

Dresuarda turuncu devrimi; Spine

Sıcak tonların egemenliğinde bir tasarım olan Spine Dresuar, ahşabın yumuşak dokusunu, turuncunun canlılığı ve tazeliğiyle buluşturuyor. Klasik algının dışında özgün ve modern bir portre çizen Spine, sıra dışı ayak formu, lake gövde ve ceviz çekmece uyumu ile evinizin enerjisini yükseltiyor. Üst gövdesi ile aksesuarlarınıza özel bir alan sunan Spine Dresuar, iki adet geniş çekmecesiyle de fonksiyonelliğinden ödün vermiyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1230 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dekorasyonun gizli kahramanları dresuarlara Loda dokunuşu
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ahmethan Yılmaz, ThyssenKrupp Asansör, YağmurProje, Kırkıncıoğlu Grup, Özyeğin, SesYalıtımZirvesi, Beylikdüzü Devlet Hastanesi, Nesim Ekinci, PLD-ESD, Rüdiger Gurny, ING Bank Şişli Şubesi, AmphiSilan, İsmail Kazanç , Republika Academic Aparts Ortaköy, Dolmabahçe, Talha Çilek, Kanyon, Saudi Elenex Fuarı, AntalyaGreenHub , DumankayaFlexOffice, Türk Havak, Gerede, BetonAnkara2014, Prexury, Asia, Tasarım Bienali’, Silestone Eternal Serena, Paris-Rue Saint Honoré, Heating, Otomotiv,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.