İntema’nın klasik ve modern çizgileri tek bir mutfakta | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İntema’nın klasik ve modern çizgileri tek bir mutfakta
26 Ocak 2018, Cuma 12:29:49
İntema’nın klasik ve modern çizgileri tek bir mutfakta
Ahşap doku ve pastel renk seçeneklerinin etkileyici uyumu: Molta&Solido
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İntema, bir mutfakta aradığınız sihirli birleşimi Molta&Solido ile sunuyor. Molta&Solido, ahşap dokusu, çağdaş çizgileri, işlevsel kullanım alanları ve pastel renk seçenekleriyle de huzur veren bir mutfak olarak öne çıkıyor. Tasarımlarıyla mutfağı evin kalbine taşıyan İntema, kullanıcılarına yenilikçi bir mutfak deneyimi yaşatıyor. İntema’nın Molta&Solido mutfağı hem klasik hem de modern sevenleri tek bir mutfakta buluştururken, zıt iki modelin etkileyici uyumu pastel renk dokunuşlarıyla tamamlanıyor.

Büyülü birleşim: Molta

Molta, ahşap dokusu, çağdaş çizgileri ve işlevsel kullanım alanlarıyla dikkat çekiyor. Estetik algısı zıtları birleştirmek olan Molta, doğal ahşap kaplaması ile klasiğin değerini modern bir platforma taşıyor. Molta; düz renkli diğer modeller ile etkileyici bir kombin yapmanıza olanak sağlarken, aynı zamanda mutfakta güçlü bir estetik de yakalıyor. 

Pastelin sakin dokunuşu: Solido

Solido, parlak akrilik kapaklar ve pastel renk seçenekleri ile bir mutfakta aranan sakinliği ve huzuru yansıtıyor, keyifle vakit geçirilen bir alan haline getiriyor. İster tek ister çift kenar bandı renk alternatifleriyle de detaylara daha fazla önem veriliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım666 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İntema, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İntema’nın klasik ve modern çizgileri tek bir mutfakta
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
NovellaS, KörfezÜlkeler, Ataköysahil, Özgür Ceylan Aytaç, IsoVoLL, TÜRGEV, Atık Su Geri Kazanım Tesisi, Karl-Heinz Rummenigge, OttomareSuites, 20 Y PRMX LCD kombi, Kamu İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet AkbalıkEtkinlik ve Eğitimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Işık Gökkaya, Selahattin Hakman, Namık Ünal, Naim Şahin, 5. Yenilenebilir Enerji Kongresi ve Sergisi, ‘Multi Office’, Total İnşaat, EY Kurumsal Finansman, ARTERIE bynishdecor , i Mimar Sinan Vakfı , İSTMarine, ZiylanGayrimenkulAŞ, Yapı Kredi Konut ve İşyeri Finansman Direktörü İsmet Erdem, Tedarikçi Ödülü, 6. Central Asia Plast Worldi Central Asia Machine World, Hasan Ardıç, BaşbakanlıkBinası, ÖzerFeyzioğlu, Pendik Ytong Fabrikası, Sur Yapı Vitrin,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.