MOOD’unuzu bizimle belirleyin! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
MOOD’unuzu bizimle belirleyin!
19 Ocak 2018, Cuma 16:37:17
MOOD’unuzu bizimle belirleyin!
1989 tarihinde kurulan MOOD Dekorasyon A.Ş. Türkmen Holding bünyesinde yer almaktadır. Faaliyet Alanlarımızın içinde alüminyum teleskopik kasalı kapı , camlı bölme panel sistemleri, cam/laminat özel cubicle sistemleri, boyalı cam duvar lambrileri, On-Off elektrikli cam sistemleri uygulamaları, özel ahşap uygulamalar, özel depolama çözümleri yer almaktadır.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

1989 tarihinde kurulan MOOD Dekorasyon A.Ş. Türkmen Holding bünyesinde yer almaktadır. Faaliyet Alanlarımızın içinde alüminyum teleskopik kasalı kapı , camlı bölme panel sistemleri, cam/laminat özel cubicle sistemleri, boyalı cam duvar lambrileri, On-Off elektrikli cam sistemleri uygulamaları, özel ahşap uygulamalar, özel depolama çözümleri   yer almaktadır.

 Hayallerinizin karşılığı, GHOST pervazsız kapı!

Günümüzde iç mekan kapılarının geldiği en son nokta, olarak kabul edilen pervazsız kapıların, dünyadaki en başarılı örnekleri arasında yer alan Ghost Kapı, uygulandığı mekanlarda tasarım ve kalite kriterlerini en üst seviyeye taşıyor.

Kompakt değil MOOD Cubicle!

Ahşap, Laminat yada renkli camlı cubicle sistemlerimiz ile projelerinizdeki ıslak hacimlerinize yeni bir mood katıyoruz.

Mimari Projelere Yeni bir Renk : Bencore!

 Kapı, demontabl bölme, duvar, tavan ve zemin kaplamaları, mağaza tasarımları  gibi farklı birçok alanda kullanılan Bencore dekoratif paneller mekanlara dilediğiniz renk ve şeffaflık seçenekleriyle ayrı bir ahenk getiriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım891 kez okunmuştur.


ETİKETLER : MOOD,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

MOOD’unuzu bizimle belirleyin!
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Green Valley, IQAlüminyumSistemleri, Kıroğlu, TürkSivilHavacılıkAkademisi, Mehmet Özdoğan, Mersin Konteyner Limanı, Ernst Ligteringen, Cuprinol, Ağrı, Şişhane Park, Paul Rosolie, Dünya Polistren Grup, Emay İnşaat, Skate LED aydınlatma, Burj El İstanbul, Kızılay-Batıkent, “Müşteriler İçin Değer Katma” , Pakdoor, Kale Güvenlik Kilitleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi , insay, VehbiKoçVakfı, GPR, BUILDEXPO, Usta Seminerleri, Emlak GYO Konut, Casa Bugatti, Nef Merter, Mekan-ı Sümer,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.