Duvar ve zeminde dinlendirici etki; Kalebodur’dan Stromboli serisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Duvar ve zeminde dinlendirici etki; Kalebodur’dan Stromboli serisi
17 Ocak 2018, Carsamba 11:10:02
Duvar ve zeminde dinlendirici etki; Kalebodur’dan Stromboli serisi
İnasanlar üzerinde dinlendirici bir etki bırakan, tasarımındaki sadeliği ile şık ama yalın mekanlar yaratmanıza olanak sağlayan Kalebodur’un Stromboli serisi, hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sakin, dinlendirici ve sade... Kalebodur’un Stromboli serisi, kullanıldığı mekana kattığı rahatlık hissi sayesinde dinlendirici bir etki yaratıyor. Sadeliği ve yalınlığının yanı sıra şıklığı ile de dikkat çeken seri, sakin ama cezbedici bir yaşam alanı yaratmanıza olanak sağlıyor. Serinin farklı ebat ve renk alternatifleri, bu rahatlık hissini duvar ve zemine taşımanıza da imkan tanıyor.

Natürel kaya yüzeyi ve yarı parlak 40x80, 60x60, 60x120, 80x80, 80x160 cm ebatlarında fullbody porselen olarak üretilen Stromboli serisi; beyaz, bej, gri, gümüş, antrasit ve kahve gibi renk alternatifleriyle satışa sunuluyor. Serinin farklı renk alternatifleri, zemin ve duvarda kontrast renkler yaratarak, şık mekanlar tasarlamınza da olanak sağlıyor. Hem ev hem de ofis için ideal kullanım alanı sağlayan seri, dona dayanıklı özelliği sayesinde otel ve alışveriş merkezi gibi dış cephe ve dış mekanlarda da kullanılabiliyor. Stromboli’nin sadeliği, Gorbon’un Kaleseramik için özel olarak ürettiği Bursa ve Göl serileri ile tamamlandığında, göz alıcı bir banyo yaratmanıza imkan sunuyor.

Türkiye seramik sektöründe iz bırakan iki köklü markanın iş birliği sonucu, Gorbon ürünleri artık Kaleseramik’in küresel prestije sahip markaları ‘Çanakkale Seramik’, ‘Kalebodur’, ‘Kale Banyo’, ‘Edilcuoghi’ ve ‘Edilgres’ ürünleri ile birlikte Kale mağazalarında tüketici ve profesyonellerle buluşuyor. Gorbon’un, Kaleseramik için özel üretimle hayata geçirdiği Bursa ve Göl serileri haricinde Işın, Anadolu, Piramit, Akdeniz, koleksiyonlarından oluşan serileri de bulunuyor. Seriler, 6 farklı form ve 11 parlak renk tonunda tüketicilerin beğenisine sunuluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 779 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kalebodur, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Duvar ve zeminde dinlendirici etki; Kalebodur’dan Stromboli serisi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Engin Yeşil, GroheSpa, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 2018 Dünya Kupası, A.L.F.A. Awards, Christoph M. Grosser , Coreline Spot, Alison Rehill Ergüven, pasgeç, Devlet Demiryolları, EskidjiGayrimenkul, TEMA Mühendislik, JumeirahBodrumPalace, Moroso for Diesel, Polisan DECOART, Zafer Çağlayan, Fişhabur, TürkTesisatMühendisleriDerneği, 2012 Design Turkey İyi Tasarım Ödülü, DenizAktan, Bursaray, Dyojen , MehmetAliTaşdemir , Oxygen Evleri, ACO, Kelebek Natura, Tuna Atalay, Kuyaş Gayrimenkul, Peter Willats, Mamut Art Project,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.