Kalekim Tozumaz: Ustaya Dost, Toza düşman | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Kalekim Tozumaz: Ustaya Dost, Toza düşman
17 Ocak 2018, Carsamba 09:46:44
Kalekim Tozumaz: Ustaya Dost, Toza düşman
Tozumayı minimuma indiren ve sağlıklı bir çalışma alanı sunan Kalekim Tozumaz seramik yapıştırma harcı, hem uygulayıcısını hem de kullanıcısını memnun ediyor. Kolay uygulanabilirliği ve uzun çalışma süresi sayesinde de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yapı kimyasalları sektörünün öncüsü Kalekim, geliştirdiği yenilikçi ürünlerle tüketici ve profesyonellerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Kalekim’in piyasaya sunduğu uygulayıcılar ve profesyoneller için sağlık ve konforlu bir çalışma alanı sunan C1TE sınıfı yapıştırma harcı Kalekim Tozumaz, tozumayı minimuma indiren yapısıyla ev ya da ofislerinde yenileme ve tadilat yaptıran mekan sahiplerine rahat bir nefes aldırıyor.

Özel formülü sayesinde ambalajından boşaltılırken veya karıştırılırken tozumayan Kalekim Tozumaz, hem uygulayıcıları hem de ev sahiplerini memnun ediyor. Ustaya sağlıklı bir uygulama alanı oluşturan Kalekim Tozumaz ile uygulama esnasında mekanlar çok daha temiz kalıyor. Kullanım alanında toz bulutu oluşmuyor, kirden uzak, sağlıklı bir çalışma alanı yaratıyor.

Uzun çalışma süresine sahip, çimento esaslı, kayma özelliği azaltılmış, tek bileşenli ve tozumayan seramik yapıştırma harcı Kalekim Tozumaz, fayans üstü fayans kaplamalarında ve beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerinde rahatlıkla uygulanabiliyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1199 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kalekim,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kalekim Tozumaz: Ustaya Dost, Toza düşman
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Antalya Büyükşehir Belediyesi, SATSO, İklimlendirme Sanayii İhracatçıları Birliği , Marco Nijhof, Ömer Faruk Barata, ErseCup, GC Mimarlık, Indoor-flex, Slim Deluxe, Pekdemirİnşaat, Naskonix Brooklyn Sunset Endüstriyel Park, zmir Büyükşehir Belediyesi, Soma RES, ENTPA, Dolmabahçe, VIA Properties, GMR, Temmer Mermer, Vaditepe Gölevleri, AssaAbloy, “Diamond Clean” , Dünya Bankası Grubu, VanAVM, Anfa Life, Fiber Cement Levha, NazeninKonaklarıÇengelköy, Alaaddin Akar, Canan Özsoy, N’evo Studios, ı Zorlu Enerji Grubu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.