Kalekim Tozumaz: Ustaya Dost, Toza düşman | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Kalekim Tozumaz: Ustaya Dost, Toza düşman
17 Ocak 2018, Carsamba 09:46:44
Kalekim Tozumaz: Ustaya Dost, Toza düşman
Tozumayı minimuma indiren ve sağlıklı bir çalışma alanı sunan Kalekim Tozumaz seramik yapıştırma harcı, hem uygulayıcısını hem de kullanıcısını memnun ediyor. Kolay uygulanabilirliği ve uzun çalışma süresi sayesinde de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yapı kimyasalları sektörünün öncüsü Kalekim, geliştirdiği yenilikçi ürünlerle tüketici ve profesyonellerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Kalekim’in piyasaya sunduğu uygulayıcılar ve profesyoneller için sağlık ve konforlu bir çalışma alanı sunan C1TE sınıfı yapıştırma harcı Kalekim Tozumaz, tozumayı minimuma indiren yapısıyla ev ya da ofislerinde yenileme ve tadilat yaptıran mekan sahiplerine rahat bir nefes aldırıyor.

Özel formülü sayesinde ambalajından boşaltılırken veya karıştırılırken tozumayan Kalekim Tozumaz, hem uygulayıcıları hem de ev sahiplerini memnun ediyor. Ustaya sağlıklı bir uygulama alanı oluşturan Kalekim Tozumaz ile uygulama esnasında mekanlar çok daha temiz kalıyor. Kullanım alanında toz bulutu oluşmuyor, kirden uzak, sağlıklı bir çalışma alanı yaratıyor.

Uzun çalışma süresine sahip, çimento esaslı, kayma özelliği azaltılmış, tek bileşenli ve tozumayan seramik yapıştırma harcı Kalekim Tozumaz, fayans üstü fayans kaplamalarında ve beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerinde rahatlıkla uygulanabiliyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım626 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kalekim,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kalekim Tozumaz: Ustaya Dost, Toza düşman
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hüseyin Semerci, Mimarinin Dili ve Kentsel Dönüşüm, Sami Atiya, Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği, Ada Creative, Celal Yüksel, KepezSantralKentselDönüşümProjesi, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği Başkanı Işık Gökkaya, Turn Yönetici Masası, Mekke, 3. UluslararasıYeşil Binalar Zirvesi, Mimar Sinan Vakfı, Baran Uyan, Kale 7/24, Hüseyin Aslan, güneştarlası, RaylıSistem, MarkaAVM, Doğan Holding, elektrik enerji, EmreErşahin, Nurol Life, CemÇankaya, 3000 Serisi™, Urfa, “Ümit Ünal İkibinonüç / İkibinondört Renk Eğilimleri”, JSIM, Denizli Çimento Sanayi TAŞ, Başak Ertük, Ciro Endeksi ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.