Extended Davlumbaz İle Mutfakta Maksimum Koruma | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Extended Davlumbaz İle Mutfakta Maksimum Koruma
16 Ocak 2018, SALI 09:09:29
Extended Davlumbaz İle Mutfakta Maksimum Koruma
Mutfaktaki konforu en üst seviyeye çıkarırken tasarımı da göz ardı etmeyen Silverline, Dekoratif Davlumbaz Koleksiyonu ile kullanıcısının görsel beklentisini maksimum seviyede karşılıyor. Bu koleksiyonun dikkat çeken davlumbaz modellerinden biri ise Extended davlumbaz…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mutfakta koku ve hijyende maksimum korumaya yönelik üstün performans sergileyen Extended davlumbaz tasarımı ile de göz dolduruyor.  Sahip olduğu kademeli hareketli filtre cam,  duman çekişini yönlendirirken aynı zamanda yemek pişirme sırasında oluşan kokuyu yok ediyor.

Cam üstü dokunmatik kontrol paneli ile pürüzsüz bir görüntü ortaya koyarken, geniş pişirme alanını hedefleyen ergonomik aydınlatmasıyla mutfaktaki ihtiyaca yönelik önemli bir detay tamamlanmış oluyor. 60 -80 ölçüleri ile her mutfağa entegre olabilen Extended, A enerji sınıfında yer alıyor...

Davlumbazı ne kadar doğru ve verimli kullanıyoruz?

Dünyada davlumbaz üretiminde ilk 10, Avrupa’da ise ilk 5 arasında yer alan Silverline, tüketiciye doğru ve verimli kullanımın ipuçlarını veriyor. 

Mutfaktaki buharı en etkili biçimde gidermek için davlumbaz pişirme işlemine başladığında açılmalı ve pişirme sonlandıktan birkaç dakika sonra kapatılmalı. Pişirme sonrası mutfağınızda kalan artık kokuları yok etmek için 15 dakikalık otomatik çalışma sistemini kullanabilirsiniz. Ürün belirlenen süre sonunda otomatik olarak kapanacağı için tekrar mutfağa gitmenize gerek kalmaz.

En yüksek performans için pişirme sırasında filtre cam kapağı açık bırakılmamalı. Bu sayede enerji tüketimini optimize eder, gürültüyü azaltır ve hava çekişini daha etkin bir hale getirirsiniz. Davlumbazınız çalışırken mutfakta bir pencere açılmamalı. Açılan pencere alçak basıncı yok ederek davlumbazın çalışma performansını olumsuz etkileyecektir. 

En iyi sonucu almak için ocakla aynı genişlikte bir davlumbaz alınmalı.

Çekiş kapasitesinin düşmemesi için yağları tutan alüminyum filtrenin 3 haftada bir mutlaka temizlenmeli.

Enerji tasarrufu ve en yüksek performans için pişirme yoğunluğuna uygun fan kademesi seçilmeli.

Çekiş kapasitesinin düşmemesi ve daha düşük ses seviyesi için baca montajı mümkün olduğunca kısa ve bacada az eğim olacak şekilde yapılmalı. Eğer hava akışı karbon filtre ile sağlanıyorsa, karbon filtre kullanım sıklığına göre yılda 1 veya 2 defa yenisi ile değiştirilmeli. Aksi halde filtreden geçen kokular temizlenmez.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım 


769 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Silverline, Extended Davlumbaz,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Extended Davlumbaz İle Mutfakta Maksimum Koruma
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mimari, Karat Rezidans, Nlogo, Varyap Meridian projesi, Geofoam, Selamet Yazıcı, Konya Prestij Park, Prof. Der. Sinan Mert Şener, Wolfgang Reckordt, Gemstone, Eba İnşaat , Mahmut Bayraktar, ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı, Radisson Blu Ataköy, Aksan, VCEAA, HG Beyaz&Kırmızı, Arzu Uludağ Elazığ, API Investment, OSHA, PERYÖN, KARDEMİR, Erde Grubu, “World Luxury Hotel Awards”, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Gn. Md. Yard. İhsan Aksu, DemirtaşOSB, EliteResort, AFSAD, akıllı bina, SinpaşHolding,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.