Cosentino Açık Mobilya kategorisinde Yılın En İyisi seçildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Cosentino Açık Mobilya kategorisinde Yılın En İyisi seçildi
15 Ocak 2018, Pazartesi 09:45:16
Cosentino Açık Mobilya kategorisinde Yılın En İyisi seçildi
Tasarımda mükemmelliğin en yüksek ölçüsü olarak kabul edilen Interior Design Magazine'in 12. kez düzenlediği uluslararası ödül töreninde Cosentino, ünlü tasarımcı Daniel Germani tarafından tasarlanan ASA-D2 model Açık Hava Mutfağı ile Yılın En İyisi Ödülü’ne layık görüldü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzey üretiminde dünyanın lider firmalarından Cosentino, tasarım harikası ürünlerinin aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Dünyanın dört bir yanından binden fazla mimar ve tasarımcının katıldığı, seksen yıllık geçmişiyle, ürünler ve projeler için tasarımda mükemmelliğin en yüksek ölçüsü olarak kabul edilen Interior Design Magazine'in 12. kez düzenlediği ödül töreni New York’ta gerçekleşti. Cosentino, ünlü tasarımcı Daniel Germani tarafından tasarlanan ASA-D2 model Açık Hava Mutfağı ile diğer 3 finalisti geride bırakarak Açık Mobilya kategorisinde Yılın En İyisi Ödülü’nün sahibi oldu.

“ASA-D2 sofistike görünümüyle olağanüstü”

Çağdaş ve özgür bir şekilde konumlanan ve modüler bir tasarıma sahip ASA-D2 model Açık Hava Mutfağı, maruz kalabileceği dış etkilere karşı ultra dayanıklı materyallerle donatılarak, kullanıcıları 360 derece bir fonksiyonellikle buluşturuyor. Modüler tasarımı tüketicilere yüzeyler arasında seçim yapma esnekliği sağlıyor. Germani yaratıcılığıyla açığa çıkan Açık Hava Mutfağı Dekton Trilium, Dekton XGloss Spectra, Dekton Aura, Dekton XGloss Halo olmak üzere 4 ayrı renkte kullanıcılara sunuluyor. Çevre ve iklime saygılı, bakımı kolay, lekeye, ısıya ve çizilmelere karşı yüksek direnç gibi avantajlar vadediyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


863 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Cosentino ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Cosentino Açık Mobilya kategorisinde Yılın En İyisi seçildi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
MCE Fuarı, Tosçelik, Berk Albayrak, IBATECH 2015 Fuarı, İzmitKörfezGeçişKöprüsü, esn, Sieger Design, MODBahçelievler, MAPFRE, Hırant Kalataş, Nilüfer Özlem, Halkalı Gümrüğü, SPA ve Termal Otel, Seba Gacemer, Rönesans Eğitim Vakfı, Hüseyin Semerci, Expo Real Fuarı, Osman Eroğlu, 14. Uluslararası Pencere, Tüyap Fuar Merkezi, ABB Elektrik, Fikret Bizimcan, Bahçekent Flora, Intersola*r2015Fuarı, Biyoçeşitlilik Proje Yarışması, Proje İptali, Antalya Expo, Ahmet Zeki Yamani, Mesa Mesken, Erdil Yaşaroğlu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.