Bien'den halı desenli özel Sparta koleksiyonu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Bien'den halı desenli özel Sparta koleksiyonu
15 Ocak 2018, Pazartesi 09:35:50
Bien'den halı desenli özel Sparta koleksiyonu
Bien’in Sparta Koleksiyonu, halı görünümünü seramik karolarla mekanlarınıza taşıyor. Bien imzalı Sparta Koleksiyonu’nun her bir karosu farklı motiften oluşuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bien Seramik’in milli kültürümüzü yansıtan motif ve renkleri ile tanınan dünyaca ünlü desenlerini örnek alarak tasarladığı zemin karoları halıların verdiği sıcaklık duygusunu yaşam alanlarına taşıyor.

Özellikle Anadolu’da geçmişten günümüze önemli yeri olan dokumacılık, yüzyıllar boyunca bu topraklarda yaşayanların yaşam ve duygularını günümüze kadar taşıdı. Dönemin izlerini motiflerinde canlandıran bu halıların, desenlerinden esinlenerek hazırlanan Bien Sparta Koleksiyonu benzeri olmayan görünümü ile yaşam alanlarına köklerimizin izini kazandırıyor.

Kolay temizlenme özelliği ile hijyeni sağlamak adına da pratik çözümler sunan koleksiyon özellikle alerji, astım gibi rahatsızlıkları olanların öncelikli tercih edebileceği ürünler. Koleksiyon ağırlıkla mavi, gri, kahve ve toprak tonlarından oluşuyor. Her bir karoda farklı motifin yer aldığı 60X60 cm ebadındaki karolar, tüm yaşam alanlarında kullanıma sunuluyor. Cafeler, restaurantlar, oteller, sosyal tesisler gibi zengin bir alanda tercih edilen Sparta karolar, sıcak duygu arayanların ilk seçimi olmaya aday.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım771 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bien Seramik, Sparta Koleksiyonu,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bien'den halı desenli özel Sparta koleksiyonu
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Polisan-Seranit , Yalıkavak, Orhan Aydoğan, As Çimento, PropaPlaza, Kil Fabrikası, DEV Türkiye, Atilla Martlı, Karim Rashid, Muratpaşa, SilentComfort , Cenk Çotur, Volkan Öngel, 14. Gayrimenkul Zirvesi, Bileşik Endeks, Yalıtımın Mavi Yüzü Fotoğraf Yarışması, Erol Tazegül, Flammaerotec, FASELİS, CanselTurgutYazıcı, ICCI , PepsiCoTürkiyeOfisi, Como Kültür Departmanı, Fetihpaşa, LINAK, Banka, MESİAD, KALİSDER, NATUREL ve ZEN-SPİRİTÜEL, Bodrum İbis Hotel,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.