Bien'den halı desenli özel Sparta koleksiyonu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Bien'den halı desenli özel Sparta koleksiyonu
15 Ocak 2018, Pazartesi 09:35:50
Bien'den halı desenli özel Sparta koleksiyonu
Bien’in Sparta Koleksiyonu, halı görünümünü seramik karolarla mekanlarınıza taşıyor. Bien imzalı Sparta Koleksiyonu’nun her bir karosu farklı motiften oluşuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bien Seramik’in milli kültürümüzü yansıtan motif ve renkleri ile tanınan dünyaca ünlü desenlerini örnek alarak tasarladığı zemin karoları halıların verdiği sıcaklık duygusunu yaşam alanlarına taşıyor.

Özellikle Anadolu’da geçmişten günümüze önemli yeri olan dokumacılık, yüzyıllar boyunca bu topraklarda yaşayanların yaşam ve duygularını günümüze kadar taşıdı. Dönemin izlerini motiflerinde canlandıran bu halıların, desenlerinden esinlenerek hazırlanan Bien Sparta Koleksiyonu benzeri olmayan görünümü ile yaşam alanlarına köklerimizin izini kazandırıyor.

Kolay temizlenme özelliği ile hijyeni sağlamak adına da pratik çözümler sunan koleksiyon özellikle alerji, astım gibi rahatsızlıkları olanların öncelikli tercih edebileceği ürünler. Koleksiyon ağırlıkla mavi, gri, kahve ve toprak tonlarından oluşuyor. Her bir karoda farklı motifin yer aldığı 60X60 cm ebadındaki karolar, tüm yaşam alanlarında kullanıma sunuluyor. Cafeler, restaurantlar, oteller, sosyal tesisler gibi zengin bir alanda tercih edilen Sparta karolar, sıcak duygu arayanların ilk seçimi olmaya aday.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1077 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bien Seramik, Sparta Koleksiyonu,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bien'den halı desenli özel Sparta koleksiyonu
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Toki Şehit Er Yılmaz Özdemir İlkokulu, İTÜ Şehir ve Bölge Planlaması Bölümü Gayrimenkul Geliştirme Yüksel Lisans Programı, Petkim Limanı, EkinEndüstriyelMIT, Siemens Sanat, Fiore by Yosi Flower Design & Gift, Prof. Dr. Şener Oktik , Pro-Has, C72 – D71, Gözde Özgül, Zhara serisi, “Yılın Enleri” Ödülleri, Tahincioğlu Nidapark, Semerkand, PVC-u, 'Three' 'Spessore' , TÜBİTAK, İZFAŞ, FatihDönmez, İdil Hamzadi, Basın İlan Kurumu, NovoMaison, Hilton Istanbul, Emin Timur , ASUS VX7, DeryaYapı, NidaparkKayaşehir, Ermenek Devlet Hastanesi, Butik Otel, LinuxONE,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.