Yepyeni Bir Aşk Hikayesi; Viko’dan Sevgililer Günü Modelleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Yepyeni Bir Aşk Hikayesi; Viko’dan Sevgililer Günü Modelleri
15 Ocak 2018, Pazartesi 09:19:51
Yepyeni Bir Aşk Hikayesi; Viko’dan Sevgililer Günü Modelleri
Her aşkın kendine özel bir hikayesi olduğu gibi ortak noktaları da vardır. O da kalbinizin anahtarını bir başkasına vermiş olmanızdır.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Her aşkın kendine özel bir hikayesi olduğu gibi ortak noktaları da vardır. O da kalbinizin anahtarını bir başkasına vermiş olmanızdır. Panasonic Eco Solutions Türkiye, şimdi yeni elektrik anahtarı ve priz serisi ile bu soyut anlatımı gerçeğe taşıyor. VİKO markası altında ve Karre Style serisi içinde yer alan çok özel Sevgililer Günü tasarımları Aiko ile Ren’in aşk hikayesini anlatırken sizin sevginizi de ifade ediyor. VİKO’nun aşk dolu kalpler için tasarladığı elektrik anahtarları ve prizler, Sevgililer Günü’nün en esprili hediyesi olmayı hak ediyor.  

VİKO’nun Karre Style serisindeki yeni tasarımlar, aşkın sevimli hallerini çizgi karakterlerle odalara taşıyor. VİKO tasarımlarında hayat bulan Aiko ve Ren’in birbirlerine duydukları sevgi, bu duygunun en güzel hediye olduğunu herkese hatırlatıyor. Kullanıldığı her mekana aşkın güzelliğini yansıtan ürün, renkli tarzıyla da fark yaratmayı başarıyor. Ayrıca kalbinizdeki kişiyi prizlerden kaynaklı ev kazalarından ve elektrik çarpmalarından korumak için hem priz kapağı hem de priz mekanizması içinde koruma kapakları bulunuyor. 

Şimdi sevdiğiniz insana kendi aşk hikayenizi yazmak için hazır olduğunuzu çok keyifli bir dille anlatabilirsiniz. Bu ürünlere sahip olma fırsatını yakalayabilmek için Panasonic sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


820 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VİKO, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yepyeni Bir Aşk Hikayesi; Viko’dan Sevgililer Günü Modelleri
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
KALE ALARMLI SİLİNDİR, ARMWOOD, Asmaköprü, BirleşikArapEmirlikleri, Sami Atiya, Levent Çırpıcı, Çevre Koruma, TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın, SonGrup, Mannesmann, High Gloss , Çamlıca , Ve Güneşli projesi, Engin Ölmez, T70, Termoteknik Manisa Fabrikası, “flameTronic", 23. Dünya Enerji Kongresi, Fuzul Yapı, TrendGayrimenkul, Fazlı Erdoğan, Adres Panorama, Cidde, Uğur Özcan, İlhan Gürel, DenizİstanbulMercanKonakları, MaksemGrup, Kalyon İnşata, IBF Kongresi , Bayraklı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.