Yepyeni Bir Aşk Hikayesi; Viko’dan Sevgililer Günü Modelleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Yepyeni Bir Aşk Hikayesi; Viko’dan Sevgililer Günü Modelleri
15 Ocak 2018, Pazartesi 09:19:51
Yepyeni Bir Aşk Hikayesi; Viko’dan Sevgililer Günü Modelleri
Her aşkın kendine özel bir hikayesi olduğu gibi ortak noktaları da vardır. O da kalbinizin anahtarını bir başkasına vermiş olmanızdır.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Her aşkın kendine özel bir hikayesi olduğu gibi ortak noktaları da vardır. O da kalbinizin anahtarını bir başkasına vermiş olmanızdır. Panasonic Eco Solutions Türkiye, şimdi yeni elektrik anahtarı ve priz serisi ile bu soyut anlatımı gerçeğe taşıyor. VİKO markası altında ve Karre Style serisi içinde yer alan çok özel Sevgililer Günü tasarımları Aiko ile Ren’in aşk hikayesini anlatırken sizin sevginizi de ifade ediyor. VİKO’nun aşk dolu kalpler için tasarladığı elektrik anahtarları ve prizler, Sevgililer Günü’nün en esprili hediyesi olmayı hak ediyor.  

VİKO’nun Karre Style serisindeki yeni tasarımlar, aşkın sevimli hallerini çizgi karakterlerle odalara taşıyor. VİKO tasarımlarında hayat bulan Aiko ve Ren’in birbirlerine duydukları sevgi, bu duygunun en güzel hediye olduğunu herkese hatırlatıyor. Kullanıldığı her mekana aşkın güzelliğini yansıtan ürün, renkli tarzıyla da fark yaratmayı başarıyor. Ayrıca kalbinizdeki kişiyi prizlerden kaynaklı ev kazalarından ve elektrik çarpmalarından korumak için hem priz kapağı hem de priz mekanizması içinde koruma kapakları bulunuyor. 

Şimdi sevdiğiniz insana kendi aşk hikayenizi yazmak için hazır olduğunuzu çok keyifli bir dille anlatabilirsiniz. Bu ürünlere sahip olma fırsatını yakalayabilmek için Panasonic sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1121 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VİKO, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yepyeni Bir Aşk Hikayesi; Viko’dan Sevgililer Günü Modelleri
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Stone&More, BTM Shingle , Cosentino Group, Makine, IFA 2012 Fuarı, Paintistanbul 2012, Aynur Dinçel, ŞUTSO, Soyak Park Aparts, Çayırova Kampüsü Spor Salonu, Seyfullah Hacımüftüoğlu, Tuncer Çakmaklı Architects, Hakan Göl, ITETurkey, Çedaş, Mars19 Apartments, Paris, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Ece Banyo, Kaliforniya, AVEA, Hasan Hüsamettin Koçak, CTX-C, “Kuru Montaj YYPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen) Hazır Terfi Merkezleri”“İstanbul Uluslararası Katı Atık, Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği, Melike Altınışık, Nurkay Makina, Tolga Cem Aykaç, Güneş Enerjisi İle Çalışan Cep Telefonu Şarj İstasyonları, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Haftası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.