Renklerin sınırsız dansı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Renklerin sınırsız dansı
09 Ocak 2018, SALI 09:35:09
Renklerin sınırsız dansı
Yaşamı zenginleştiren renkler düşünülerek tasarlanan VitrA PRO Technic karo koleksiyonundaki Color serisi, rengin yanı sıra ebat çeşitliliğiyle mekan tasarımını özgürleştiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaşamı zenginleştiren renkler düşünülerek tasarlanan VitrA PRO Technic karo koleksiyonundaki Color serisi, rengin yanı sıra ebat çeşitliliğiyle mekan tasarımını özgürleştiriyor. Tüm mekan tasarımları için sınırsız kombinasyonda uygulama olanağı sunan seri, yaratıcılığa ilham verecek yenilikçi çözümler getiriyor. Mekanlarda en çok tercih edilen ebat ve renklerdeki karolar, mimar ve iç mimarlara hızlı hizmet verebilmek için, yoğun bir stok programı çerçevesinde üretiliyor. 

VitrA PRO Color, 38 renk seçeneğine ve renk gruplarının oluşturduğu yüzlerce kombinasyona sahip. Renkleri tariflemek amacıyla geliştirilen uluslararası RAL sistemine göre düzenlenen seri, dünyanın renklerini mekanlara yansıtıyor. Ebadı 2,5 ila 60 cm arasında değişen karolarıyla sınırsız kombinasyon yapma olanağı tanıyan Color, evlerden havuz ve alışveriş merkezlerine, zemin ve duvarlardan dış cepheye, farklı kullanım alanları sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 203 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VitrA , ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Renklerin sınırsız dansı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Dünya Çimento Birliği, ANKOMAK, su yalıtım, BinaliYıldırım, İstanbul Ticaret Üniversitesi, KAYI HOLDİNG , Şarj, Rigips, Levent Kutulu, GökhanAlpman, The Kayseri Forum Residence, Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima San. Ticaret A.Ş, lokasyon, kerimçarmıklı, Matrix , Vanucci Berillo, Natural Stone 10. Uluslararası Mermer, Red Dot ve IF Product Design, dönmez otel, Sanayi ve Teknoloji, 10. Natural Stone Fuarı, Selective Samandıra, PLASFED ve PLASFED, Mehmet Erkul, Doğanay Gıda, Orbeos, Tempo Genel Müdürü Cemal Akar, Via Twins Projesi, Kadıköy – Kartal Sahil, Hüsret Temiz,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.