Havas Media yeni ofisi için Koleksiyon’u tercih etti | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
Havas Media yeni ofisi için Koleksiyon’u tercih etti
08 Ocak 2018, Pazartesi 14:29:34
Havas Media yeni ofisi için Koleksiyon’u tercih etti
Türkiye’de ve dünyada eğitimden kamuya, finanstan turizme çok çeşitli sektörlerde yarının çalışma kültürünü şekillendiren tasarımlar sunan Koleksiyon, Havas Media’nın Türkiye’deki yeni ofisinde yer aldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’de ve dünyada eğitimden kamuya, finanstan turizme çok çeşitli sektörlerde yarının çalışma kültürünü şekillendiren tasarımlar sunan Koleksiyon, Havas Media’nın Türkiye’deki yeni ofisinde yer aldı. Konfor, rahatlık ve kolay erişilebilirliğin öne çıktığı projede, yenilikçi ürün tasarımı geliştirme ve üretme konusundaki kararlılığı ile Koleksiyon tercih edildi. Dünyanın en büyük reklam ve iletişim gruplarından birisi olan Havas Media, Maslak Link Plaza’daki 750 m2’lik yeni ofisinde, yenilikçi ürünleriyle yeni bir çalışma kültürü yaratan Koleksiyon’u tercih etti.

Uygulaması AR-D Studio’ya ait olan projenin ilk hareket noktası, çalışanların mutluluğu, uzun mesai saatleri geçirdikleri ofisle içten bağ kurmaları ve bu metotla ev ile iş ortamı arasındaki keskin hatların yumuşatılması oldu. Üreten çalışanların üzerindeki mekan kaynaklı etkiyi nötrleştirecek şekilde renk ve malzeme seçimleri yapılan projede, Koleksiyon ürünlerindeki renk ve malzeme çeşitliliği de yaratılmak istenen bu ortama büyük katkı sağladı.

Ödüllü Koleksiyon tasarımları Havas’ın yeni ofisinde

Havas Media’nın yeni ofisindeki ortak çalışma alanlarında birçok farklı mekana uygun değişik kullanım alanları yaratan Faruk Malhan imzalı Atos masa sistemleri ve uzun çalışmalarda konforlu bir oturuş sağlayan Dastan ofis koltukları kullanıldı. Ortak alanlarda ise geniş renk seçeneği ve modüler yapısıyla Jan Wertel ve Gernot Oberfell ortak tasarımı Dilim kanepeler tercih edildi. Koray Malhan imzalı Guamba sehpalara ise ödüllü koltuk serisi Halia ve Faruk Malhan tasarımı Bongo puflar eşlik etti.

Kendi iç organizasyonunda pek çok farklı bölümden oluşan ancak bu bölümlerin birbirinden çok yalıtılmadığı bir şemaya sahip olan Havas Media’nın yeni ofis projesinin mimari planlamasında da departmanlar birbirinden soyutlanıp ayrıştırılmadan, hem bir arada olma hem de özel olma nitelikleri sağlandı. Koleksiyon tasarımları da bu amaca uygun ve mekana özgü çözümler getirdi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


314 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Koleksiyon, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Havas Media yeni ofisi için Koleksiyon’u tercih etti
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“Çevre Anıtı”, AYD 2013 1.Çeyrek Toplantısı, Hannover, Anti damping , Akbank, Anti-damping vergisi , Fibabank, Doç. Dr. Emrah Acar, PentaBanyo, Komsan, SonGrup, LMG Global, GörkemVolkan, Omega60, Dr. Üstün EZER, Faiz, İPKB, Bora Gülan, Kılıç İnşaat , Yapı ve Yaşam Fuarı, Yönetim Danışmanı, Kartonworks, Mercedes B-180, Enerji Oscar Ödülleri, SafGYO, FlexTop, XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği Başkanı Ertuğrul Yörük, Sanremo, Aspen, Yim,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.