Havas Media yeni ofisi için Koleksiyon’u tercih etti | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Havas Media yeni ofisi için Koleksiyon’u tercih etti
08 Ocak 2018, Pazartesi 14:29:34
Havas Media yeni ofisi için Koleksiyon’u tercih etti
Türkiye’de ve dünyada eğitimden kamuya, finanstan turizme çok çeşitli sektörlerde yarının çalışma kültürünü şekillendiren tasarımlar sunan Koleksiyon, Havas Media’nın Türkiye’deki yeni ofisinde yer aldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’de ve dünyada eğitimden kamuya, finanstan turizme çok çeşitli sektörlerde yarının çalışma kültürünü şekillendiren tasarımlar sunan Koleksiyon, Havas Media’nın Türkiye’deki yeni ofisinde yer aldı. Konfor, rahatlık ve kolay erişilebilirliğin öne çıktığı projede, yenilikçi ürün tasarımı geliştirme ve üretme konusundaki kararlılığı ile Koleksiyon tercih edildi. Dünyanın en büyük reklam ve iletişim gruplarından birisi olan Havas Media, Maslak Link Plaza’daki 750 m2’lik yeni ofisinde, yenilikçi ürünleriyle yeni bir çalışma kültürü yaratan Koleksiyon’u tercih etti.

Uygulaması AR-D Studio’ya ait olan projenin ilk hareket noktası, çalışanların mutluluğu, uzun mesai saatleri geçirdikleri ofisle içten bağ kurmaları ve bu metotla ev ile iş ortamı arasındaki keskin hatların yumuşatılması oldu. Üreten çalışanların üzerindeki mekan kaynaklı etkiyi nötrleştirecek şekilde renk ve malzeme seçimleri yapılan projede, Koleksiyon ürünlerindeki renk ve malzeme çeşitliliği de yaratılmak istenen bu ortama büyük katkı sağladı.

Ödüllü Koleksiyon tasarımları Havas’ın yeni ofisinde

Havas Media’nın yeni ofisindeki ortak çalışma alanlarında birçok farklı mekana uygun değişik kullanım alanları yaratan Faruk Malhan imzalı Atos masa sistemleri ve uzun çalışmalarda konforlu bir oturuş sağlayan Dastan ofis koltukları kullanıldı. Ortak alanlarda ise geniş renk seçeneği ve modüler yapısıyla Jan Wertel ve Gernot Oberfell ortak tasarımı Dilim kanepeler tercih edildi. Koray Malhan imzalı Guamba sehpalara ise ödüllü koltuk serisi Halia ve Faruk Malhan tasarımı Bongo puflar eşlik etti.

Kendi iç organizasyonunda pek çok farklı bölümden oluşan ancak bu bölümlerin birbirinden çok yalıtılmadığı bir şemaya sahip olan Havas Media’nın yeni ofis projesinin mimari planlamasında da departmanlar birbirinden soyutlanıp ayrıştırılmadan, hem bir arada olma hem de özel olma nitelikleri sağlandı. Koleksiyon tasarımları da bu amaca uygun ve mekana özgü çözümler getirdi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


244 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Koleksiyon, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Havas Media yeni ofisi için Koleksiyon’u tercih etti
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Zehnder Subway, TÜYAK 2013 – Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi, Bayrak Devir Töreni, Yüreğir, Baumit Türkiye, Flexstore ve Optima, Silvanus, General Motors, Hebil 157, Alkoçlar, Celil Paçacı, VeGüneşli, Altıner Residence, Suudi Prens Bandar Bin Mohammed Bin Abdulrahman, Zorlu, Urban Studies , Berk Kuter , Arthur Th.H.van Dijk MA, NYSE Euronext Amsterdam, Akıllı Ev Kategorisi, Orjin Maslak, Faruk Akdoğan, Selahattin Kurumahmut, Etiler Akasya, Heydar Aliyev Meslek Lisesi, Çebi Yapı, NükleerEnerji, Mahallebaşı, Akbatı, Güneşli Bölgesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.