Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor
08 Ocak 2018, Pazartesi 14:18:22
Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor
Yenilikçi ve trend ürünleriyle tüketicilerin beğenisine hitap eden Çanakkale Seramik, sakin beton görüntüsü veren Sia serisi ile mekanları 60’lı yıllardan bu yana uzanan monokrom etki bütünlüğünün içine sürüklüyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Seramik karoda geliştirdiği özel tasarımlarla trendleri belirleyen ve tüketici tercihlerinde ilk sırada olan Çanakkale Seramik, sakin beton görüntüsü veren Sia serisi ile mekanlarda monokrom bir etki yaratıyor. Bu monokrom etki; renklerin kral ve kraliçesi olan siyah-beyaz’ın keskin geçişlere sahip uyumu gibi, Sia serisinin antrasit ve inci renk seçenekleriyle özgün bir kombinasyona dönüşüyor.


25x75 santimentre mat, rektifiyeli duvar karoları ve 60x60 santimetre mat, rektifiyeli sırlı porselen yer karosundan oluşan Sia, kalıplarla zenginleştirilmiş hareket etkisiyle dikkat çekiyor. Geometrik çerçeve trendinden yola çıkılarak hayata geçirilen Sia serisi, platin ve altın dekorlarıyla modern dekoratif bir yaklaşım sergiliyor. 
 Konut içi, banyo, otel, ofis, kafe ve restoran dekarosyonunda tercih edilen Sia, elegan, özgün ve farklılık arayanların ilk tercihi oluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


279 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çanakkale Seramik, Sia serisi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sumka Yapı, Skorpios Adası, PARAGON, CNR İMOB, TIRSAN Frigo, Diagonal doku, Penta Banyo, Doğanay Samuray, Altın Emlak, Üründül Grup, Başyazıcı Grubu, EmaarSquareAVM, Türk Prysmian, Chesterfield, 'Three' 'Spessore' , ErolHacıoğlu, Martha Schwartz , Halil Ege, Fen Lisesi, Vcare, Gülay Dindoruk, Karamağara Köprüsü, LÜTFEN RAHATSIZ ETMEYİN, Çetin AKDAÐ, Artes, İnistanbulGala, Nasuh Mahruki , İpek Diamond, Form VRF Sistemleri A.Ş, Marina,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.