Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor
08 Ocak 2018, Pazartesi 14:18:22
Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor
Yenilikçi ve trend ürünleriyle tüketicilerin beğenisine hitap eden Çanakkale Seramik, sakin beton görüntüsü veren Sia serisi ile mekanları 60’lı yıllardan bu yana uzanan monokrom etki bütünlüğünün içine sürüklüyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Seramik karoda geliştirdiği özel tasarımlarla trendleri belirleyen ve tüketici tercihlerinde ilk sırada olan Çanakkale Seramik, sakin beton görüntüsü veren Sia serisi ile mekanlarda monokrom bir etki yaratıyor. Bu monokrom etki; renklerin kral ve kraliçesi olan siyah-beyaz’ın keskin geçişlere sahip uyumu gibi, Sia serisinin antrasit ve inci renk seçenekleriyle özgün bir kombinasyona dönüşüyor.


25x75 santimentre mat, rektifiyeli duvar karoları ve 60x60 santimetre mat, rektifiyeli sırlı porselen yer karosundan oluşan Sia, kalıplarla zenginleştirilmiş hareket etkisiyle dikkat çekiyor. Geometrik çerçeve trendinden yola çıkılarak hayata geçirilen Sia serisi, platin ve altın dekorlarıyla modern dekoratif bir yaklaşım sergiliyor. 
 Konut içi, banyo, otel, ofis, kafe ve restoran dekarosyonunda tercih edilen Sia, elegan, özgün ve farklılık arayanların ilk tercihi oluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1203 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çanakkale Seramik, Sia serisi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Çanakkale Seramik, Sia serisi ile mekanlarda monokrom etkisi yaratıyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Nexum, Enes Şahin, Fatih Doğan, CSR Electric Locomotive, Ayhan Taflan Meslek Odası, Zafer Yavuztürk, Dumankaya Modern Collection, Yeşil Şehirler Zirvesi, Metin Tırış, Termal Kasaba, Birleşikİnşaat, TURYAP, Paksa İnşaat, DAF, BİEN 2015, Makel 2013 Zirvesi, Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi, AKG Gazbeton ürünleri, Rey&Lenferna, Halı ve zemin kaplamaları fuarı, GülprojeExpress, Caddepark Erenköy, AhmetErkurtoğlu, Yunus Ergüz, Gül Yapı, WIGGLE, GYODER Başkanı Aziz TORUN, CNR Emlak, Uludağ Üniversitesi, Kur hareketleri,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.