Dayı Grup Zemin Sistemleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Dayı Grup Zemin Sistemleri
08 Ocak 2018, Pazartesi 12:29:49
Dayı Grup Zemin Sistemleri
Dayı Grup Zemin Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. müşterilerine profesyonel ekibi ile başlıca zemin kaplama sistemleri olmak üzere tüm yapılar ile ilgili çözüm üretiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dayı Grup Zemin Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. müşterilerine profesyonel ekibi ile başlıca zemin kaplama sistemleri olmak üzere tüm yapılar ile ilgili çözüm üretiyor. Dayı Grup en ekonomik fiyata kısa sürede çözüm üretmesi, en küçük bir bölüm işinden en kapsamlı geniş projelere başarılı sonuçlar sağlaması açısından en çok tercih edilen şirket olmaya devam ediyor. Eğitimli personeli gerekli işleri, gerekli malzemelerle gerektiği kadar malzeme kullanarak ve zamanında uygulayarak müşterilerine en ekonomik fiyat sunmayı sağlıyor.

PVC Zemin kaplama uygulamaları arasında; yükseltilmiş zemin uygulamaları, kauçuk zemin, kauçuk zemin uygulamaları, yapıştırıcılar, kauçuk dış mekan uygulamaları, kauçuk iç mekan uygulamaları epoksi uygulamaları, PVC esnek / PVC sert süpürgelik uygulamaları, spor alanları için basket potaları, futbol kaleleri, hentbol kale ve sahaları, karo halılar, dekorasyon merdiven kaplama uygulamaları, asma tavan sistemleri, duvar koruma sistemleri ve tüm inşaat uygulamaları yer alıyor. Hastaneler, bankalar, AVM'ler, villalar, iş yerleri vb. en küçük mekanlardan en büyük kuruluşlara kadar uygulama sağlanıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım270 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Dayı Grup, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dayı Grup Zemin Sistemleri
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Aldens, Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu, UfukŞevki, Deck, Atık su arıtma tesisi, NGN, Şerif Serdar Duraler, CO2, Hüseyin Aydın, Ödül Gecesi, BKG, Çatı Sanayici ve İşadamları Derneği, Ijlal Ahmed Alvi, Aydın Şengül, Bilkent , Serdar Kalaycı, “Türkiye Gayrimenkul Pazarı Görünümü” raporu, ISK-SODEX Fuarı, Seferihisar Sığacık, DKYOn, IŞİD, KONEAsansör, FiYaka, Hermetik, Maas, Özge Ulusoy, Seracare, Tezcan, Ercan Şirketler Topluluğu, SağlıkBakanlığı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.