Dayı Grup Zemin Sistemleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Dayı Grup Zemin Sistemleri
08 Ocak 2018, Pazartesi 12:29:49
Dayı Grup Zemin Sistemleri
Dayı Grup Zemin Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. müşterilerine profesyonel ekibi ile başlıca zemin kaplama sistemleri olmak üzere tüm yapılar ile ilgili çözüm üretiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dayı Grup Zemin Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. müşterilerine profesyonel ekibi ile başlıca zemin kaplama sistemleri olmak üzere tüm yapılar ile ilgili çözüm üretiyor. Dayı Grup en ekonomik fiyata kısa sürede çözüm üretmesi, en küçük bir bölüm işinden en kapsamlı geniş projelere başarılı sonuçlar sağlaması açısından en çok tercih edilen şirket olmaya devam ediyor. Eğitimli personeli gerekli işleri, gerekli malzemelerle gerektiği kadar malzeme kullanarak ve zamanında uygulayarak müşterilerine en ekonomik fiyat sunmayı sağlıyor.

PVC Zemin kaplama uygulamaları arasında; yükseltilmiş zemin uygulamaları, kauçuk zemin, kauçuk zemin uygulamaları, yapıştırıcılar, kauçuk dış mekan uygulamaları, kauçuk iç mekan uygulamaları epoksi uygulamaları, PVC esnek / PVC sert süpürgelik uygulamaları, spor alanları için basket potaları, futbol kaleleri, hentbol kale ve sahaları, karo halılar, dekorasyon merdiven kaplama uygulamaları, asma tavan sistemleri, duvar koruma sistemleri ve tüm inşaat uygulamaları yer alıyor. Hastaneler, bankalar, AVM'ler, villalar, iş yerleri vb. en küçük mekanlardan en büyük kuruluşlara kadar uygulama sağlanıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım422 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Dayı Grup, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dayı Grup Zemin Sistemleri
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
CDP Türkiye, The Kennedy Condominiums, MustafaSerdarAtaseven, celest , Rich History, Gözaltı, Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği, 3S Firuze Konakları, Termolux, Yeniköy, micro- loft Bulut, Tübitak MİLHES, TÜRKONFEDi Çin, Kulevinç, Hilton Bomonti, Bosch Talent Camp, Cappadox 2018, AtlasCopcoKompresör, ICH- Istanbul Çocuk Hastanesi, SofaLoca, MegaKarmaProjesi, Yacht Club de Monaco, ÖzgülYücel, Dilek Topuz Erman, ATO, Mustafa Çamlıca, EmaarRegional, toplantı AYD, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, INC Research İstanbul Merkez Ofisi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.