Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar
08 Ocak 2018, Pazartesi 12:21:09
Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar
Villeroy&Boch’un STATEROOM ve La Diva karo serileri, mekana ihtişam katıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Villeroy&Boch, STATEROOM duvar ve yer karolarıyla, klasik ve modern arasında bir bağ kuruyor. Geçmişin izlerini taşıyan şık mekanlar yaratan seri, organik olarak tasarlanmış yüzey efektleriyle, zamanın doğal akışını vurguluyor. Serinin vintage görünümlü, çok renkli dekorlarında, geçmiş zamanların zarif süslemelerinden ışıltılar göze çarpıyor. Sırlı porselenden üretilen kabartmalı bordürler; altın, bronz ve çok renkli metal detaylarıyla, el yapımı hissi veriyor. Yıllar boyunca kullanılmış ve tekrar tekrar cilalanmış gibi görünen zeminde, farklı renk kombinasyonları yaratılabiliyor.

Villeroy&Boch’un La Diva karo serisi ise ışığı hiçbir zaman solmayacak rafine bir güzellik sunuyor. Farklı ülkelere ve tarihi dönemlere ait el yapımı ürünleri inceleyen Villeroy&Boch, dekorasyonda zarafeti temsil eden ölümsüz bir karo tasarımı yarattı. Asya ve Avrupa el işçiliğinin çok kültürlü etkilerinden esinlenen La Diva, sofistike ve yenilikçi tasarım fırsatları sunan bir duvar ve zemin konsepti. Altının elle boyanmasıyla elde edilen eşsiz mozaik şekilleri, yüzeylere ışıltılı ve göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1176 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Villeroy&Boch,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
EnerjiTasarrufuHaftası, SedatÖzsoy, Ayşegül Bensel, Hayati Öztürk, Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu, Vaditepe Gölevleri, Philips Fidelio E5, TS ISO 9001 Belgesi , Muammer Beyaz, sahibinden.com, GÖLPARK, ÇelikKöprülerSempozyumu, Taksim360, Emery serisi, ‘LASİAD Mahallesi’ , ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı, Deloitte, İstanbul Valiliği İl Özel İdaresi, İksirSemaAydın, Cerean Enerji, Versus Dragos, Admiral Genç Odası, ABD Pazarı, MSFS, Entek Isı Sistemleri, AdaletSarayı, Jolly Tur, İklimlendirmeKonferansı, AliDumankaya, Japonya Festivali 
Daikin,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.