Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar
08 Ocak 2018, Pazartesi 12:21:09
Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar
Villeroy&Boch’un STATEROOM ve La Diva karo serileri, mekana ihtişam katıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Villeroy&Boch, STATEROOM duvar ve yer karolarıyla, klasik ve modern arasında bir bağ kuruyor. Geçmişin izlerini taşıyan şık mekanlar yaratan seri, organik olarak tasarlanmış yüzey efektleriyle, zamanın doğal akışını vurguluyor. Serinin vintage görünümlü, çok renkli dekorlarında, geçmiş zamanların zarif süslemelerinden ışıltılar göze çarpıyor. Sırlı porselenden üretilen kabartmalı bordürler; altın, bronz ve çok renkli metal detaylarıyla, el yapımı hissi veriyor. Yıllar boyunca kullanılmış ve tekrar tekrar cilalanmış gibi görünen zeminde, farklı renk kombinasyonları yaratılabiliyor.

Villeroy&Boch’un La Diva karo serisi ise ışığı hiçbir zaman solmayacak rafine bir güzellik sunuyor. Farklı ülkelere ve tarihi dönemlere ait el yapımı ürünleri inceleyen Villeroy&Boch, dekorasyonda zarafeti temsil eden ölümsüz bir karo tasarımı yarattı. Asya ve Avrupa el işçiliğinin çok kültürlü etkilerinden esinlenen La Diva, sofistike ve yenilikçi tasarım fırsatları sunan bir duvar ve zemin konsepti. Altının elle boyanmasıyla elde edilen eşsiz mozaik şekilleri, yüzeylere ışıltılı ve göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1104 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Villeroy&Boch,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Konsept Halkalı, Kırklareli Belediyesi, Jeotermal enerji, Batımahal, Göksun Çayı, Pigmento®, Mardin Artuklu Üniversitesi İbadet Kompleksi, ithalatvergisi, Lütfi Kırdar, ETİBilgisayar, Thy Opet, UNISTONE, imar planı, Merve Gürsel, ecobulk, Mete Varas, İzmir-Karşıyaka Eğitim, Haluk Karabel, Bellona Moon, PLMA Fuarı, Stadyum Meydanı, Deluxia Palace, Mehmet Barış Kılınç, YüksekovaHavalimanı, Ayhan Taflan Meslek Odası, Antalya Maxx Royal Hotel, ASR Gayrimenkul, Sanal Fabrika , IICEC8.UluslararasıEnerjiveİklimForumu, Smuso,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.