Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar
08 Ocak 2018, Pazartesi 12:21:09
Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar
Villeroy&Boch’un STATEROOM ve La Diva karo serileri, mekana ihtişam katıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Villeroy&Boch, STATEROOM duvar ve yer karolarıyla, klasik ve modern arasında bir bağ kuruyor. Geçmişin izlerini taşıyan şık mekanlar yaratan seri, organik olarak tasarlanmış yüzey efektleriyle, zamanın doğal akışını vurguluyor. Serinin vintage görünümlü, çok renkli dekorlarında, geçmiş zamanların zarif süslemelerinden ışıltılar göze çarpıyor. Sırlı porselenden üretilen kabartmalı bordürler; altın, bronz ve çok renkli metal detaylarıyla, el yapımı hissi veriyor. Yıllar boyunca kullanılmış ve tekrar tekrar cilalanmış gibi görünen zeminde, farklı renk kombinasyonları yaratılabiliyor.

Villeroy&Boch’un La Diva karo serisi ise ışığı hiçbir zaman solmayacak rafine bir güzellik sunuyor. Farklı ülkelere ve tarihi dönemlere ait el yapımı ürünleri inceleyen Villeroy&Boch, dekorasyonda zarafeti temsil eden ölümsüz bir karo tasarımı yarattı. Asya ve Avrupa el işçiliğinin çok kültürlü etkilerinden esinlenen La Diva, sofistike ve yenilikçi tasarım fırsatları sunan bir duvar ve zemin konsepti. Altının elle boyanmasıyla elde edilen eşsiz mozaik şekilleri, yüzeylere ışıltılı ve göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım226 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Villeroy&Boch,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Villeroy&Boch’tan ihtişamlı karolar
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“Banka Websitesi Ödülleri” , EmreErşahin, Tuzla, Teksan Jeneratör, Bien TasarımEkibi, BM6480MG bulaşık makinesi , BrooklynLife, Enerj, Klaros köşeli koltuk, Yusuf Ziya Yılmaz, Sami Seçkin, "Arama Konferansı", Kale Yapı Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme, Unkapanı karayolu, ViaportMarinaOtel, Akçalar, Chris Heller, Zuchex Fuarı’nda , Ede Tower, TekfenGayrimenkul, Jokey Plastik, Fujifilm, TOKİi KAraman, The Hygienic Gym, “Burdur Gölü’nü Kurtarma Projesi”, Murat Bozkurt, TMMOB Mimarlar Odası, Yatırım Teşvik Belgeleri , Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, jotuni boya,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.