Assan Hanil Tedarikçilerini Endüstri 4.0’a Hazırlıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Assan Hanil Tedarikçilerini Endüstri 4.0’a Hazırlıyor
08 Ocak 2018, Pazartesi 12:06:59
Assan Hanil Tedarikçilerini Endüstri 4.0’a Hazırlıyor
Kibar Holding grup şirketlerinden Assan Hanil’in, tedarikçilerine yönelik olarak gerçekleştirdiği Tedarikçi Portalı Eğitimi’nde, şirketin sektörde bir ilke imza atarak hayata geçirdiği SAP Dönüşüm Projesi olan Doruk hakkında bilgiler paylaşıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Otomotiv yan sanayinin önemli ana parça tedarikçilerinden olan Assan Hanil, tedarikçilerine yönelik olarak 14-15 Aralık tarihlerinde Luxor Garden Hotel’de Tedarikçi Portalı Eğitimi gerçekleştirdi. Lojistik, kalite ve finans ile ilgili tedarikçi portalı üzerinde yapılacak işlere dair eğitim ilgili bölüm sorumluları ve müdürleri tarafından verildi. Eğitimde Kalite ve STA (Kalite ve Tedarikçi Geliştirme) Müdürü Serim Ertuğ ile Bilgi Teknolojileri Müdürü Ediz Sarıkaya hazır bulundu.

Eğitimlerde tedarikçiler, Assan Hanil’in Endüstri 4.0 dinamiklerini sistemlerine entegre edip gerekli altyapıyı hazırlamada önemli bir adım olan Doruk Projesi ve tedarikçi portalı hakkında bilgilendirildiler.

Assan Hanil Endüstri 4.0 İçin Düğmeye Bastı

Assan Hanil’in tüm iş süreçlerini yeniden tasarlamak, süreçlerini dijitalleştirmek ve teknoloji çözümleriyle entegre etmek üzere yola çıktığı Doruk Projesi hakkında bilgiler veren Assan Hanil Bilgi Teknolojileri Müdürü Ediz Sarıkaya “Küresel oyuncu olmak isteyen bir şirketiz. Assan Hanil’in mevcut ihtiyaçları ve gelecek hedeflerine ulaşması için güçlü bir teknolojik altyapı ihtiyacı bulunmaktaydı. Bu doğrultuda, mevcut süreçler gözden geçirilerek, uçtan uca süreç yapılandırması için Doruk adını verdiğimiz SAP S/4 HANA 1610 Projesi’ne başladık. Doruk, Türkiye Otomotiv Sektörü’nde Simple Lojistik uygulamaları kullanılarak yapılan ilk projedir.” dedi.

Doruk’a SAP’den “Yılın Yeni Nesil Eğitim Ödülü”

Doruk hayata geçtikten kısa bir süre sonra, SAP Projeleri Ödül Töreni’nde “Yılın Yeni Nesil Eğitim Ödülü”ne layık görüldü. Assan Hanil, ödüllü Doruk projesi sayesinde sahip olacağı alt yapı ile büyük veriyi anlık ve hızlı olarak analiz edebilecek, problemler oluşmadan müdahale edebilecek ve etkin raporlamalarla gelişim alanlarını bularak hayata geçirebilecek. Yapacağı yatırımlarda, Doruk’un esnek ve hızlı entegrasyon avantajını kullanarak etkin karar alma fırsatlarını yakalayabilecek.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım273 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kibar Holding, Assan Hanil, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Assan Hanil Tedarikçilerini Endüstri 4.0’a Hazırlıyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Corner, Hebo Yapı, eba Gacemer, ParkResidencesCadde, Manzara 7/24, Wooler , Kasımpaşa, Juan Pablo del Valle Perochena, Hakan Göl, Başak Erel, Eteksan Tekstil, MustafaAkaydın, GoldenCityAwards2016, KeçiörenMüteahhitlerBirliği, Multitek Elektronik San.ve Tic.A.Ş, Bekir Sındıraç , Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Haluk Yıldız, İstanbul Kent Savunması, Domotex Middle East, Matthias Gerber, İncek Life , Türk İslam Eserleri Müzesi, Dr. Juan Ignacio Conrat, Our Dreams Remain Our Dreams, Emlak Konut GYO, GROHE SilkMove® , Varlıbaş AVM Atapark, İstanbul Marriot Otel, Lunapark,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.