Kelebek’ten 2018 Mutfak Trendleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Kelebek’ten 2018 Mutfak Trendleri
08 Ocak 2018, Pazartesi 10:57:56
Kelebek’ten 2018 Mutfak Trendleri
Güne her zaman ayak uyduran ve trend belirleyen Kelebek, 2018 mutfak trendlerini paylaştı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kelebek Mutfak, Türkiye’nin mutfak trendlerini belirleyen, tüketicinin isteğini iyi bilen bir marka olarak 2018’de de mutfaklarda harikalar yaratmayı amaçlıyor. Bir yaşam alanı olarak mutfakları huzur veren bir alana çevirmeyi ve her şeyden önce tüketicisinin mutlu olmasını amaçlayarak tasarımlar yapan Kelebek Mutfak, bu yılın öne çıkan trendlerini açıkladı.

Bronz Mutfaklar Ön Planda…

Geçtiğimiz sene bronz ve pembenin trend olduğu mutfaklarda 2018’de de aynı tonlar trend olmaya devam edecek. Zeminler ile aynı renk kombinasyon yapılabilirken; düz bir temanın üzerine konulabilecek vazolar ile şahane bir kombinasyon da gerçekleştirilebilir.

Beyaz Renk ile Farklı Ambiyanslar Yaratmak Mümkün

Beyazın geçmişten günümüze kadar temizlik ve ferahlık anlamı her zaman aynı iken, beyaz renk ile birlikte yeni kombinasyonlar ve yeni ambiyanslar oluşturmak mümkün. Ahşap tonlar, dokular ve keten masa örtüleri ile birlikte yeni kombinasyonları Kelebek Mutfak’ta bulabilirsiniz.

Çift Lavabo ile Hızlanabilirsiniz!

Küçük mutfağı olanların en büyük şikayetlerinden biri olan hiçbir şeyin sığmaması konusu, Kelebek Mutfak’ın çift lavabo kurulumu ile çözülüyor. 2018 yılında da trend olacak çift lavabo ile iki kişi aynı anda daha rahat yemek yapabilir. Farklı beğeniler için üretilen mutfak dolapları ile yaşam alanlarında geniş hareket imkanı sağlayan Kelebek; sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli, kombin olabilen farklı koleksiyonları ve zengin ürün çeşitliliği ile tüm ihtiyaçları karşılayan estetik çözümler sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 215 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kelebek Mutfak, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kelebek’ten 2018 Mutfak Trendleri
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
KayaşehirBölgesi, HulusiBelgü, Halk GYO Genel Müdürü Kazım Şimşek, Bosna Hersek Bursa Fahri Konsolosu Muzaffer Çilek, Shell Club, MustafaKüçüker, Cem Özfırat, The Address Hotel, Başar Biberoğlu, Bosphorus, İzmir Limanı, Leaf International Awards 2014, Serdar Öksüz, Af Kanunu, Çeşme Marina, Etiler Akasya, Maltepe Park Alışveriş Merkezi, ASUS VX7, ViaGardenManolya, RahmiKoçMüzesi, Arman Tasarım, Prestijli Gayrımenkul Projeleri, Fenerbahçe-Kalamış Yat Limanı, Özlem Demirci Duyarlar, WyndhamGrandİstanbul, Serdar, 
Montenegro, NishArt , Prime Suites, Pine Silver,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.