Mutlusan Elektrik Bayileri ile Birlikte Kıbrıs’taydı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Mutlusan Elektrik Bayileri ile Birlikte Kıbrıs’taydı
08 Ocak 2018, Pazartesi 10:48:58
Mutlusan Elektrik Bayileri ile Birlikte Kıbrıs’taydı
15- 17 Aralık tarihleri arasında, Mutlusan Elektrik 2017 Kampanyaları kapsamında düzenlemiş olduğu Kıbrıs Gezisi’ne hak kazanan bayileri ile birlikte Merit Crystal Cove ve Merit Park Hotel’de 2 gece 3 gün dolu dolu, keyifli bir hafta sonu geçirdiler.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mutlusan Elektrik, misafirlerinin gezi boyunca keyifli zaman geçirmeleri için titizlik ve özenle yürütülen bir çalışma gerçekleştirdi. Seyahat süresince misafirlerine, Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Hıdır Kaçmaz ile Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz ve Bölge Sorumlularımızdan Ali Rıza Kaçmaz, Özcan Başar, Hakan Şişli, Özgür Elmas da eşlik ettiler.

Mutlusan kampanyası ile geziye hak kazanan bayiler 3. günün sonunda İstanbul’a eğlenmiş ve gerçekleştirilen kültür turlarından keyif almış olarak dönüş yaptılar. Bayiler, yoğun çalışma temposunun arasında, yılsonuna doğru gerçekleştirilen bu seyahatinin hem dinlenmek hem de keyifli vakit geçirmek için önemli bir fırsat olduğunu dile getirdiler.

 
KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


212 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Mutlusan Elektrik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mutlusan Elektrik Bayileri ile Birlikte Kıbrıs’taydı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mozambik, GMarinManagedby Divan, Bomonti Business Center, EpiqueIsland, Dr. İffet Onur İlköğretim Okulu, jeotermal saha, Federal Elektrik, Marriott Grubu, Workinton, ÇanakkaleBoğazı, The Peninsular and Oriental Steam Navigation Company, Dış Aydınlatma, GESağlık, Alpican , Remzi Örnek, Ödül İstanbul, RE-PIE, Kemal Akar, Göztepe Akasya Tower , Ayvaz Bıçaklı Vanalar, TMB, Makine Sıvaları” ve “Hazır Dekoratif Kaplama, VİKOby, tasarımyarışması, DuPont™ Tyvek® FireCurb™ , Omexco Kami-ito koleksiyonu , asily Ignatyev, Realestatenews.com.tr, Domotex Fuarı, CanEkşioğlu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.