İlham veren şık ve geniş mekanlar İntema Yaşam’dan | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İlham veren şık ve geniş mekanlar İntema Yaşam’dan
05 Ocak 2018, Cuma 16:07:32
İlham veren şık ve geniş mekanlar İntema Yaşam’dan
Kirala & Pişir Mutfaklar saatlerinize değer katıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Evde yapılan organizasyonları dışarıya taşıyan kirala & pişir mutfaklar, ilginç deneyimler yaşatarak etkinliklerinizi eğlenceli saatlere dönüştürüyor. Aydınlık, şık ve geniş alanlarda her mutfak ürününe kolayca ulaşabileceğiniz, mutfağa dair bütün zevklerinizi ortaya serebileceğiniz kirala & pişir mutfaklar, bir sosyal aktivite platformu olarak öne çıkıyor

Yemek, aksesuar, market, workshop ve yaşam fikirlerini bir araya getiren İntema Yaşam, ziyaretçilerine birçok farklı deneyimi bir arada yaşatıyor. İntema Yaşam, dünyada bir ilk olarak hayata geçirdiği kirala & pişir mutfaklar ile saatlerinize değer katacak, size ve çevrenize ilham verecek bir mekan sunuyor.

İntema Yaşam’da yer alan kirala & pişir mutfaklar, evde yapılan organizasyonları dışarıya taşıyor; zamana değer katmak isteyenlere günlük hayatın içinde gizli kalmış zenginlikleri bulma fırsatı sağlıyor. Aynı zamanda kirala & pişir konsepti, yüzlerce mutfak ürünüyle beraber İntema, Berloni ve Bulthaup marka mutfaklarda beğendiğiniz mutfakları satın almadan deneme şansı veriyor.

Şık ve geniş alanlarda ilginç deneyimler sizin ve uzman şeflerin elinde

Mutfak dünyasına yepyeni bir yaklaşım getiren İntema Yaşam, daha önce görülmemiş bir konsept olan kirala & pişir mutfaklar ile sevdiklerinize ve size ilginç bir deneyim yaşatıyor. Kirala & pişir mutfaklar, aydınlık, şık ve geniş alanlarda her şeye kolayca ulaşabileceğiniz, eğlenceli saatler geçireceğiniz ve mutfağa dair bütün zevklerinizi ortaya serebileceğiniz bir sosyal aktivite platformu olarak öne çıkıyor. Ziyaretçiler, kendi getirdiği veya dilerse İntema Yaşam’dan temin ettiği malzemeler ile istediği yemeği pişirme ve yeme imkanı buluyor. Öte yandan dostlarınızla bir araya geldiğiniz bu aktivite için “şefle kirala & pişir” fırsatı da sunuluyor. “İntema Yaşam Akademi”deki deneyimli şeflerin özel olarak oluşturduğu 2 menüden biri seçilebiliyor, tercihe göre şef size özel olarak yemek hazırlıyor ya da şefle birlikte yemek pişirmenin keyfine varılıyor.

Yeni hikayeler için Biletix gişelerine ya da İntema Yaşam mağazasına uğrayın

Türk mutfak sektörüne özgün bir içerik sunan İntema Yaşam, kirala & pişir mutfaklarda paylaşmanın verdiği keyifle yeni hikayeler yaratacağınız duyguları ortaya çıkartmayı hedefliyor. 6-8 kişi olarak kullanılabilen mutfaklar, ziyaretçilerin belirlediği 3 saatlik kiralama süresi ile Biletix gişelerinden ya da İntema Yaşam mağazasından satın alınabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


279 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İntema Yaşam, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İlham veren şık ve geniş mekanlar İntema Yaşam’dan
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Canip Can, Cosa, ÜmitÜnal, Cumhurbaşkanlığı Seçimi, Çolakoğlu Yapı, KNX / EIB, Rotterdam, İmarPlanı, Mahmutoğlu Kulesi , Afetriski, “Teknoloji Liderliği”, Erguvanİnşaat, Apollon Smintheus Tapınağı Biga Yarımadası, Türk Çadır, Tahincioğlu Nidapark, TURQUALITY® Programı, Fatih Candar Can, Quetex Media, Amerikadaniste.com, Uluslararası Mobilya Endüstrisi, Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Bodrum İbis Hotel, Nissa İnşaat, ABB, Regis, EmasMakina, Vekili Güran Gökyay, Kontra, YEŞİL BİNA, OneTowerDiplomatique,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.