IQ Aluminyum Sistemleri bayilik sistemi ile rekabette fark yaratıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
IQ Aluminyum Sistemleri bayilik sistemi ile rekabette fark yaratıyor
05 Ocak 2018, Cuma 15:59:44
IQ Aluminyum Sistemleri bayilik sistemi ile rekabette fark yaratıyor
Alüminyum sektöründe Deceuninck kalitesi ve inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum; cephe sistemleri, açılır sistemler, menfezler, güneş kırıcılar, skylight sistemleriyle tüm çözüm alternatiflerini tüketiciye ulaştırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Alüminyum sektöründe Deceuninck kalitesi ve inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum; cephe sistemleri, açılır sistemler, menfezler, güneş kırıcılar, skylight sistemleriyle tüm çözüm alternatiflerini tüketiciye ulaştırıyor. Sahip olduğu ürünler ile rakipleri arasında fark yaratan IQ Alüminyum Sistemleri, bayilik sistemi ile çalışarak müşteri memnuniyetini de garantiliyor. Deceuninck güvencesiyle alüminyum sektöründe ön plana çıkan ve müşteri memnuniyeti vizyonu doğrultusunda bayilik sistemi ile çalışan IQ Alüminyum Sistemleri, alüminyum sektöründe yetkili kişi bulamama sıkıntısına da çözüm sunuyor.

IQ Alüminyum Sistemleri bayi eğitimlerine öncelik veriyor

IQ Alüminyum, bayilik sistemi ile çalışırken önce teknik ekipler aracılığıyla bayilerine kapsamlı bir eğitim veriyor. Müşterilerden ve bayilerinden olumlu geri dönüşler alan IQ Alüminyum Sistemleri, rakiplerinden sıyrılarak sektöre yön veriyor. 

IQ Alüminyum Sistemleri, yüksek yalıtımlı ve geri dönüştürülebilir tasarımları ile tercih ediliyor

2014 yılından bu yana sektördeki çalışmaları ile adından söz ettiren IQ Alüminyum Sistemleri, Deceuninck kalitesi ile fiyat performansı ve ömür bileşiminde rakipsiz olma yolunda ilerliyor. Kurumsal yapısı ile üretim aşamasından tüketiciye ulaştırma sürecine kadar büyük bir sorumlulukla ilerleyen IQ Alüminyum Sistemleri, mükemmelleştirme politikası ile her zaman tercih edilen bir kuruluş olmayı temel ilkesi olarak sayıyor. 

Sürme sistemleri, açılır sistemler, menfez, güneş kırıcı, skylight ve cephe sistemlerinde 21 serisi bulunan IQ Alüminyum Sistemleri; yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı, geri dönüştürülebilir tasarımları ve çevreci olması sebebiyle yaşam alanlarında öncelikli olarak tercih ediliyor. Ayrıca, çok geniş renk yelpazesi ile de müşterilerine sınırsız seçenek sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


262 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Deceuninck, IQ Alüminyum, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

IQ Aluminyum Sistemleri bayilik sistemi ile rekabette fark yaratıyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bolulu Hasan Usta, İş yeri, LC 64 WA 621, Hels Endüstriyel, Mobil Bankacılık, Ze Carlos Arara, CNR EXPO Yeşilköy, WT46Y860TR kurutma makinesi, FabayAdabüküEvleri, 6milyonziyaretçi, Yabancı, KepezBelediyesi, MODDgroup, G20Zirvesi, Ninova Park Yakacık, AyışığıButik, AdnanMenderesHavalimanı, Amerikadaniste.com, İz evler, CüneytÇimen, Lafarge, Çebi, Yeşil Çatı, "Kentsel Kalite için Diyalog", Ankara Maliye Bakanlığı, NaciŞAHİN, Veysel Bakgör, Huawei Raylı Sistemler, ORYAPARK İstanbul, Atabilge-Fidanlar İnşaat ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.