IQ Aluminyum Sistemleri bayilik sistemi ile rekabette fark yaratıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
IQ Aluminyum Sistemleri bayilik sistemi ile rekabette fark yaratıyor
05 Ocak 2018, Cuma 15:59:44
IQ Aluminyum Sistemleri bayilik sistemi ile rekabette fark yaratıyor
Alüminyum sektöründe Deceuninck kalitesi ve inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum; cephe sistemleri, açılır sistemler, menfezler, güneş kırıcılar, skylight sistemleriyle tüm çözüm alternatiflerini tüketiciye ulaştırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Alüminyum sektöründe Deceuninck kalitesi ve inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum; cephe sistemleri, açılır sistemler, menfezler, güneş kırıcılar, skylight sistemleriyle tüm çözüm alternatiflerini tüketiciye ulaştırıyor. Sahip olduğu ürünler ile rakipleri arasında fark yaratan IQ Alüminyum Sistemleri, bayilik sistemi ile çalışarak müşteri memnuniyetini de garantiliyor. Deceuninck güvencesiyle alüminyum sektöründe ön plana çıkan ve müşteri memnuniyeti vizyonu doğrultusunda bayilik sistemi ile çalışan IQ Alüminyum Sistemleri, alüminyum sektöründe yetkili kişi bulamama sıkıntısına da çözüm sunuyor.

IQ Alüminyum Sistemleri bayi eğitimlerine öncelik veriyor

IQ Alüminyum, bayilik sistemi ile çalışırken önce teknik ekipler aracılığıyla bayilerine kapsamlı bir eğitim veriyor. Müşterilerden ve bayilerinden olumlu geri dönüşler alan IQ Alüminyum Sistemleri, rakiplerinden sıyrılarak sektöre yön veriyor. 

IQ Alüminyum Sistemleri, yüksek yalıtımlı ve geri dönüştürülebilir tasarımları ile tercih ediliyor

2014 yılından bu yana sektördeki çalışmaları ile adından söz ettiren IQ Alüminyum Sistemleri, Deceuninck kalitesi ile fiyat performansı ve ömür bileşiminde rakipsiz olma yolunda ilerliyor. Kurumsal yapısı ile üretim aşamasından tüketiciye ulaştırma sürecine kadar büyük bir sorumlulukla ilerleyen IQ Alüminyum Sistemleri, mükemmelleştirme politikası ile her zaman tercih edilen bir kuruluş olmayı temel ilkesi olarak sayıyor. 

Sürme sistemleri, açılır sistemler, menfez, güneş kırıcı, skylight ve cephe sistemlerinde 21 serisi bulunan IQ Alüminyum Sistemleri; yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı, geri dönüştürülebilir tasarımları ve çevreci olması sebebiyle yaşam alanlarında öncelikli olarak tercih ediliyor. Ayrıca, çok geniş renk yelpazesi ile de müşterilerine sınırsız seçenek sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


354 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Deceuninck, IQ Alüminyum, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

IQ Aluminyum Sistemleri bayilik sistemi ile rekabette fark yaratıyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
SANJET, Evostar, Forum Ankara, Murat Kurum, Ora Serisi, Migros, Zümrüt Doyran, Delhi Wood Uluslararası Mobilya Yan Sanayi ve Ahşap İşleme Teknolojileri Fuarı, Pica, Çimento sektörü, Umut Durbakayım, Ege Tütün İhracatçıları Birliği, Bahattin Gümüş, Soyak Yapı, Green Valley, Hekim Yapı, Hırant Kalataş, Enerji Günleri, L180G, Ada Mudanya, istanbul vilayet konağı, Hukuk Platformu, FarukAksoy, LEDambient, Skyland İstanbul, Jamie Hayon, Powergie, “Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor” ABD Mimarlık Enstitüsü, O&G ve Enerji Verimliliği, İnşaat Ekonomisi Zirvesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.