Bir İspanyol estetiği: Silestone Eternal Marquina | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Bir İspanyol estetiği: Silestone Eternal Marquina
05 Ocak 2018, Cuma 14:16:20
Bir İspanyol estetiği: Silestone Eternal Marquina
Doğal taşlardan ilham alarak tasarladığı ve nano teknolojisi N-Boost ile geliştirdiği tezgahlarda yeni bir devrime öncülük eden Cosentino, Silestone Eternal Marquina ile İspanyol estetiğini yansıtıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino, doğal taş sektöründe en rağbet gören egzotik mermerlerden iham alan, göz kamaştırıcı Silestone Eternal serisinde yer alan Marquina ile İspanyol estetiğini yansıtıyor. Estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirdiği seri ile tasarım dünyasında büyük ilgi uyandıran Eternal, N-Boost teknolojisi sayesinde olağanüstü yüzey parlaklığı ve yoğun rengiyle hayranlık uyandırmaya Marquina ile devam ediyor. 

Mermer doğallığında eşsiz koleksiyon: Silestone Eternal

Silestone Eternal, tasarım sever kullanıcılara, kuvars taşının tüm avantajlarını kullanarak,  doğal, zamansız ve güzellik dolu bir malzemeye odaklanan eşsiz bir koleksiyon vadediyor. Eternal Statuario, Charcoal Soapstone, Eternal Serena, Eternal Marquina ve Pearl Jasmin renklerine ek olarak seriye kattığı Eternal Calacatta Gold ile kullanıcılara güçlü bir doğallık sunuyor. 

İspanyol klasiği Eternal Marquina

Siyah İspanyol Marquina mermerinden ilham alınarak tasarlanan Eternal Marquina, yüzeyde ortaya çıkan beyaz damarlara ve farklı ton vurgulamaları olan yoğun siyah bir zemine sahip, iç mimari alanında çok yaygın bir İspanyol klasiğini yansıtıyor. Marquina, serideki diğer renkler gibi N-Boost teknolojisinin tüm özelliklerini taşıyor. Üzerinde sıvı tutmayan yüzey neredeyse hiç kirlenmiyor, kristal gibi parlıyor ve kolay temizleniyor. Darbelere ve çizilmelere karşı da yüksek direnç gösteriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


707 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Cosentino, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bir İspanyol estetiği: Silestone Eternal Marquina
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BREXİT , İZTV, Karden İnşaat AŞ, Tahsin Kabaali, Daikin ve Cushman& Wakefield, Proje Müdürü Sadık Verdioğlu, AKTOB Araştırma Birimi, Germencik, CTT’2014, Rings İstanbul, Faruk Göksu, Furniture İstanbul, Pilsa, Point İnşaat, MardanPalace, Haliç Kongre ve Kültür Merkezi, Seranit Yapı Grubu, Zorlu Holding, Pasif Ev, HüseyinOflaz, Tamer Çiçekçi, Hakan Varol, Diego Gronda, yapı malzemeleri, Breeam Tasarım Sertifikası, Kemer, GÜSAB, Ahmet Haluk Karabel, Anadolu Tanıtım Toplantısı, Julien De Smedt de Kağıthane,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.