Bir İspanyol estetiği: Silestone Eternal Marquina | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Bir İspanyol estetiği: Silestone Eternal Marquina
05 Ocak 2018, Cuma 14:16:20
Bir İspanyol estetiği: Silestone Eternal Marquina
Doğal taşlardan ilham alarak tasarladığı ve nano teknolojisi N-Boost ile geliştirdiği tezgahlarda yeni bir devrime öncülük eden Cosentino, Silestone Eternal Marquina ile İspanyol estetiğini yansıtıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino, doğal taş sektöründe en rağbet gören egzotik mermerlerden iham alan, göz kamaştırıcı Silestone Eternal serisinde yer alan Marquina ile İspanyol estetiğini yansıtıyor. Estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirdiği seri ile tasarım dünyasında büyük ilgi uyandıran Eternal, N-Boost teknolojisi sayesinde olağanüstü yüzey parlaklığı ve yoğun rengiyle hayranlık uyandırmaya Marquina ile devam ediyor. 

Mermer doğallığında eşsiz koleksiyon: Silestone Eternal

Silestone Eternal, tasarım sever kullanıcılara, kuvars taşının tüm avantajlarını kullanarak,  doğal, zamansız ve güzellik dolu bir malzemeye odaklanan eşsiz bir koleksiyon vadediyor. Eternal Statuario, Charcoal Soapstone, Eternal Serena, Eternal Marquina ve Pearl Jasmin renklerine ek olarak seriye kattığı Eternal Calacatta Gold ile kullanıcılara güçlü bir doğallık sunuyor. 

İspanyol klasiği Eternal Marquina

Siyah İspanyol Marquina mermerinden ilham alınarak tasarlanan Eternal Marquina, yüzeyde ortaya çıkan beyaz damarlara ve farklı ton vurgulamaları olan yoğun siyah bir zemine sahip, iç mimari alanında çok yaygın bir İspanyol klasiğini yansıtıyor. Marquina, serideki diğer renkler gibi N-Boost teknolojisinin tüm özelliklerini taşıyor. Üzerinde sıvı tutmayan yüzey neredeyse hiç kirlenmiyor, kristal gibi parlıyor ve kolay temizleniyor. Darbelere ve çizilmelere karşı da yüksek direnç gösteriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


764 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Cosentino, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bir İspanyol estetiği: Silestone Eternal Marquina
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
PaladyumBeytepe, 9.İMMİB Endüstriyel Tasarım Yarışmaları, Vodafone, Palazzo Corpi, Modda Bulvar, Paintistanbul 2014 Kongresi, Hastane, Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı, Faber, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Elysium, ‘İnsana Yatırım’, konut satınalma, Kasper Rorsted, Kurköy, Diagonal doku, SolarPowerEurope, Sempre Mobilya, Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması, Salih Kuzu, Lerkendal, Kadir Has Üniversitesi, Barometre, Tarkan Ander, Harvard Business School, Accor Türkiye Genel Müdürü Murat Kadaifcioğlu, Teknur İnşaat, WM12Q460TR ve WM10Q41STR m, Fransa NF, Makyol Yapı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.