Form Şirketler Grubu, Yenilikçi Ürünleriyle Isk-Sodex 2018 Fuarı’nda | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Form Şirketler Grubu, Yenilikçi Ürünleriyle Isk-Sodex 2018 Fuarı’nda
05 Ocak 2018, Cuma 12:06:41
Form Şirketler Grubu, Yenilikçi Ürünleriyle Isk-Sodex 2018 Fuarı’nda
Türkiye’de merkezi iklimlendirme ve yenilenebilir enerji sektörünün öncülerinden Form Şirketler Grubu, 07–10 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ISK-SODEX 2018 fuarları’nda, yenilikçi ve son teknoloji ürünleriyle yer alıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Klima ve Isıtma sektöründeki yeni ürünlerin ve endüstriyel gelişmelerin tanıtıldığı ISK-SODEX 2018 fuarı’na Form Şirketler Grubu, yeşil bina oluşumunu destekleyen, enerji verimliliği yüksek ve  uluslararası sertifikalı yenilikçi ürünleri ile katılıyor. 

Sodex 2018’de  FORM’un tanıtacağı ürünler arasında Mitsubishi Heavy Yeni Airflex Kaset Tipi Klima, Lennox’un Hava Soğutmalı Flexair Paket Kliması, Clivet’in Hava Soğutmalı Frekans Kontrollü Heatpump Chiller’i bulunuyor. Bu ürünlerin yanı sıra, Mitsubishi Heavy’nin, enerjinin doğru yönetimi ve kontrolü felsefesi ile üretilen VRF iç ve dış üniteleri,  Clivet marka Fancoiller, Form marka klima santralleri, su ve toprak kaynaklı ısı pompası konusunda 50 yılı aşkın deneyime sahip Climate Master marka ısı pompaları da tanıtılacak ürünler arasında yer alıyor. 

Bu sene fuar’da ilk olarak Form’un İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında ürettiği, sessiz ve ekonomik olma özellikleri ile ön plana çıkacak fancoil üniteleri de sergilenecek.

Form Şirketler Grubu’nun üretim ayağını oluşturan Form Endüstri Tesisleri’ne ait standta ise Sunvia Gün Işığı Aydınlatma Sistemleri, Roda ve EN12101-2 sertifikalı ilk ve tek Türk Malı duman tahliye kapağı Troke duman tahliye ve doğal havalandırma sistemleri,  Fes Klima Evaporatif Soğutma Üniteleri  sergilenecek.  

Form Şirketler Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Korun, “Sektörümüzün en önemli fuarı olan SODEX 2018’de merkezi iklimlendirme ve enerji alanındaki yeni ve yüksek kaliteli ürünlerimizi ziyaretçilere tanıtacağız. SODEX’te firmamızdaki yenilikleri ziyaretçilere birebir gösterme imkânı buluyoruz. Enerji verimli ürünlerimizin sektöre önemli katkılar sağlayacağı inancındayım.” dedi. 

Türkiye ve çevre ülkelerde sektörün yakından takip ettiği en büyük fuarların başında gelen ISK SODEX’te Form Şirketler Grubu yenilikçi ürünlerini, 3. hol stand no: B02’de sergileyecek.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


266 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Form Şirketler Grubu, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Form Şirketler Grubu, Yenilikçi Ürünleriyle Isk-Sodex 2018 Fuarı’nda
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ÇİZMECİ KONSEPT, Gökhan Karahan, Crown serisi, Sun Hung Kai, İSGAvrasya2016, JDECO, Medical Park Hastaneler Grubu, EMA Ortak Girişimi , Konecranes, Bağbahçe Evleri, Abdullah Sağlam, EA İnşaat, Hamoğlu Holding, Fiber Cement Levha, Home Aves Projesi, GNYAPI, AyhanYaşar, Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci klübü, Akın İpek, Ceren Cihaner, Mesut Acar, ODAŞEnerji, Medyasoft, Yalçın Eyigün, Jeofizik Mühendisi Prof. Dr. Ahmet Ercan, Filiz Akkaya, Metin Tırış, TEDAnkaraKoleji, “En İyi Ofis İç Mimarisi” , İhsan Salar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.