Retro dokunuşlar Sardis Yemek Odası ile birer yıldıza dönüşüyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Retro dokunuşlar Sardis Yemek Odası ile birer yıldıza dönüşüyor
05 Ocak 2018, Cuma 11:51:28
Retro dokunuşlar Sardis Yemek Odası ile  birer yıldıza dönüşüyor
Klasik ve modern dokunuşlarla özgün tasarımlara adını yazdıran İder, yemek odasına anlam katan şık ve konforlu ürün yelpazesiyle en iyisi için çalışıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Klasik ve modern dokunuşlarla özgün tasarımlara adını yazdıran İder, yemek odasına anlam katan şık ve konforlu ürün yelpazesiyle en iyisi için çalışıyor. Sardis Yemek Odası’yla farkını ortaya koyan İder, kullanıcılarına farklı bir deneyimin kapılarını açıyor. 

Klasik bir tavır, sıra dışı bir etki…

Ahşabın sıcaklığını modern çizgilerle birleştiren Sardis Yemek Odası, davet sofralarınıza farklı bir atmosfer katarken konsolu, vitrini, kullanışlı masası, açık renkli sandalyeleriyle ihtiyacınız olandan çok daha fazlasını veriyor. Retro dokunuşların birer yıldıza dönüştüğü tasarımda elegan tavır ve sadeliğin iddiası göz alıcı bir şıklık yakalıyor.

Sardis Yemek Odası, ahşaba eşlik eden özgün tasarımı ile evinize stil katarken konforu ve işlevselliği de unutmuyor. Rahatlığın ön planda tutulduğu sandalyelerle konfor konusundaki iddiasını sürdürürken, vitrin ve konsoluyla işlevsel çözümler sunuyor. Üstelik hem konsolu hem de vitrini en şık ev aksesuarlarınız için hoş bir sergi alanı oluşturuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


795 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İder Mobilya, Sardis Yemek Odası, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Retro dokunuşlar Sardis Yemek Odası ile birer yıldıza dönüşüyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Olivier Wyman, Belsa Plaza, DGG International , Serkan Kıvrak, Rockwool, Starwood Hotels and Resorts Worldwide , Mehmet Nane, FGV, Avrasya Pencere Fuarı, Haramidere Parklar, Dremel, İngiliz Ideal Stelrad Group (ISG), Aksiyon Günü, İskoç, Karma Evler, BengüÖner, Best Western, Başıbüyük Hastanesi, İsaloni Mobilya Fuarı, İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmetleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği , MinikEllerBüyükHayaller , Sahre Tilkici Kia Sportage, Flexible , Elmalı Gölü , Nafi Güral, Vitale Yemek Odası, “Limited Edition”, nordmimarlık, YDA İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ, NG Hotels,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.