Egepen Deceuninck, Assist projesiyle müşteri memnuniyetinde lider | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Egepen Deceuninck, Assist projesiyle müşteri memnuniyetinde lider
05 Ocak 2018, Cuma 10:59:00
Egepen Deceuninck, Assist projesiyle müşteri memnuniyetinde lider
PVC kapı ve pencere sorunlarına Assist projesiyle çözüm sağlayan Egepen Deceuninck, müşteri memnuniyetinde de liderliğe devam ediyor. İlklerin öncüsü Egepen Deceuninck, Türkiye’nin 55 ilinde, 150 bayisiyle sürdürdüğü Assist projesi ile sektöründe bir ilke daha imza atıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

PVC konusunda sorun yaşayan kullanıcılar, Egepen Deceuninck’in Assist projesiyle çözüme kavuşuyor. Egepen Deceuninck, sektöründe bir ilke daha imza atarak, Türkiye’nin 55 ilinde 150 bayisiyle hayata geçirdiği Assist projesiyle, 2017’de 620’ye yakın kişiye servis hizmeti verdi. Türkiye çapında 150 bayinin katıldığı sistemde servis hizmetinin en çok olduğu bölge 228’e yakın hizmet ile İstanbul ve çevresi oldu. İstanbul bölgesini Ankara, İzmir ve Adana bölgeleri takip etti. Yapılan araştırmaya göre, bayilerden alınan geri bildirimin en çok aksesuar konusunda olduğu gözlemlendi.

Eğitimli personel kadrosu ve tek fiyat politikasıyla fark yaratıyor

Egepen Deceuninck, Assist projesi ile PVC pencerelerindeki kanat ayarsızlıkları, çift açılım arızası, ısı kaybı, su ve rüzgar sızdırması gibi yüksek şikayet oranı olan konularda eğitimli personel kadrosuyla devreye girerek sorunu hızlıca çözüme kavuşturuyor. Sonrasında bu türden sorunların tekrar yaşanmaması veya yaşandığında hızlı aksiyon alınması için tüm bilgiler bir havuzda toplanıyor.

Egepen Deceuninck bu projeyle birlikte PVC’lerinde sorun yaşayan kullanıcılara ‘tek fiyat politikasıyla’ hizmet veriyor. Tüm kapı ve pencere ürünlerine hizmet veren sistem, 2 yıllık garanti süresi dolan ürünlerde yaşanılan sıkıntılara da çözüm buluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


456 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Egepen Deceuninck, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Egepen Deceuninck, Assist projesiyle müşteri memnuniyetinde lider
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Eskişehir, Özlüce, SinopNükleerSantrali, TowersWatsonTürkiye, Kenan Yavuz, Ahtapot, 

Mustafa Menkü, SerdarUrfalılar, LegrandGrubu, ArGeMerkezi, Uğur Civelek, PentaBanyo, Gürsel Güleç, Dumankaya Flex Kurtköy, SoyakYapı, Pack Omni Mini Led Aydınlatma, KA İnşaat, TarihiYarımada, Delta Yatırım Holding, GökhanBars, Amplio, AkasyaPark, sahibinden.com, SineSerisi, Viranşehir, Rıfat Hisarcıklıoğlui, Kağıthane Axis AVM, Chief Design Officer, ParsanSanayiKampüsü, ISO 10002:2004 Belgesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.