Egepen Deceuninck, Assist projesiyle müşteri memnuniyetinde lider | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Egepen Deceuninck, Assist projesiyle müşteri memnuniyetinde lider
05 Ocak 2018, Cuma 10:59:00
Egepen Deceuninck, Assist projesiyle müşteri memnuniyetinde lider
PVC kapı ve pencere sorunlarına Assist projesiyle çözüm sağlayan Egepen Deceuninck, müşteri memnuniyetinde de liderliğe devam ediyor. İlklerin öncüsü Egepen Deceuninck, Türkiye’nin 55 ilinde, 150 bayisiyle sürdürdüğü Assist projesi ile sektöründe bir ilke daha imza atıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

PVC konusunda sorun yaşayan kullanıcılar, Egepen Deceuninck’in Assist projesiyle çözüme kavuşuyor. Egepen Deceuninck, sektöründe bir ilke daha imza atarak, Türkiye’nin 55 ilinde 150 bayisiyle hayata geçirdiği Assist projesiyle, 2017’de 620’ye yakın kişiye servis hizmeti verdi. Türkiye çapında 150 bayinin katıldığı sistemde servis hizmetinin en çok olduğu bölge 228’e yakın hizmet ile İstanbul ve çevresi oldu. İstanbul bölgesini Ankara, İzmir ve Adana bölgeleri takip etti. Yapılan araştırmaya göre, bayilerden alınan geri bildirimin en çok aksesuar konusunda olduğu gözlemlendi.

Eğitimli personel kadrosu ve tek fiyat politikasıyla fark yaratıyor

Egepen Deceuninck, Assist projesi ile PVC pencerelerindeki kanat ayarsızlıkları, çift açılım arızası, ısı kaybı, su ve rüzgar sızdırması gibi yüksek şikayet oranı olan konularda eğitimli personel kadrosuyla devreye girerek sorunu hızlıca çözüme kavuşturuyor. Sonrasında bu türden sorunların tekrar yaşanmaması veya yaşandığında hızlı aksiyon alınması için tüm bilgiler bir havuzda toplanıyor.

Egepen Deceuninck bu projeyle birlikte PVC’lerinde sorun yaşayan kullanıcılara ‘tek fiyat politikasıyla’ hizmet veriyor. Tüm kapı ve pencere ürünlerine hizmet veren sistem, 2 yıllık garanti süresi dolan ürünlerde yaşanılan sıkıntılara da çözüm buluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


305 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Egepen Deceuninck, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Egepen Deceuninck, Assist projesiyle müşteri memnuniyetinde lider
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
FGWilson, Lisanssız Elektrik Üretimi Derneği, otel, Keban Barajı, MintKağıthane, Evrim Karayel, Gazbeton, GOLDLINE COLLECTION, Dome Residence, Dow Türkiye, Gelir ve Yaşam Koşulları Araştırması, Prof. Dr. Okan Tuna , Prof. Dr. Aydıner, Fly Inn, WWF, Tekin Acar, Nefis Çankaya Evleri, DTZ Pamir&Soyuer, Airfel Hermetik Şofben , Solar Germany GmbH, AnkaYapı, RIWIS, Silikon Vadisi, akılı çözümler, Semra Özal, Conettix yazılımı Maximum Impact Award, İstanbul, iBridge 2014 Konferansı, FEMSAN, ‘Tasarım Kültürü Deneyimleri’,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.