‘Ev’de kampanya atağı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
‘Ev’de kampanya atağı
05 Ocak 2018, Cuma 10:44:20
‘Ev’de kampanya atağı
2017’de 1.4 milyon konut satıp rekor kırması beklenen gayrimenkul sektörü, 2018’de düşük faiz, uzun vade, tatil ve otomobil hediyelerini kapsayan kampanya atağına kalktı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

2017'yi 1.4 milyona yakın konut satış rekoruyla kapatması beklenen gayrimenkul sektörü, 2018'de ev sahibi olmak isteyenler için kampanya atağına kalktı. Firmaların hazırladıkları kampanya kapsamında düşük faizden uzun vadeye, kişiye özel ödeme planlarından tatil ve otomobil hediyelerine kadar birçok fırsat sunuyor.

EV ALANA ARABA KİRALAMA

Babacan Holding, yılbaşı özel kampanyasında Babacan Port Royal, Babacan Premium, Babacan Palace ve Prime Suites'ten ev alanlara 1 yıl süreyle lüks bir araç kiralayacak. Atatürk Havalimanı'nın karşısında inşa edilen Babacan Port Royal'de daire fiyatları 279 bin liradan, Esenyurt'taki Babacan Premium ve Babacan Palace'de fiyatlar 269 bin TL'den başlarken, Basın Ekspres bölgesinde hayata geçirilen Prime Suites'te yatırımcılar, dairelerini isterse otel yönetimine devrederek günlük ve aylık kira getirisi elde edebiliyor.

EKOPRATİK ÖDEME

DKY, 2017'nin son günlerinde tüm projelerinde geçerli 'Ekopratik' ödeme sistemi avantajıyla ev sahibi olma imkânı sunuyor. Ekopratik, şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği yeni bir ödeme sistemi. Bu sisteme göre DKY müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını kendileri anlık olarak oluşturabiliyor.

ESKİSİNİ GETİR YENİSİNİ GÖTÜR

Nef, İş GYO ile ortak hayata geçirilen ve yıl sonu itibarıyla teslimlerine başlanacak İnistanbul projesinde çözüm ortağı Evtiko ile bir kampanyaya başladı. Inistanbul Lokal ve Inistanbul Gala projelerinde son kalan dairelere özel hazırlanan ev yenileme kampanyasıyla, Evtiko 2 günde eski evin değerini belirleyip satın alıyor ve Inistanbul'da yeni bir ev sahibi yapıyor. Nef, Nef Basınekspres, Nef Sancaktepe ve Nef Ormantepe projelerinde yüzde 1 peşinata yüzde 0.99 faiz oranı veya yüzde 0 faiz ile 36 ay vadeli ödeme seçenekleri ile Nef Bahçelievler'de 60 ay vadeli yüzde 0 faiz ve peşin ödemede yüzde 20 indirim desteği sağlıyor.

YÜZDE 15 İNDİRİM

AC Yapı'nın 100 milyon dolarlık yatırımla Kartal'da hayata geçirdiği Moment İstanbul projesinde kampanya kapsamında yüzde 15 indirimle satılan dairelere yüzde 1 peşinat ödeyerek sahip olmak mümkün.

PEŞİNATSIZ EV FIRSATI

NG Kütahya Seramik'in markalı konut projesi NG Residence'ta başlatılan yeni yıl kampanyasında peşinat tutarı alınmadığı gibi aylık taksitler de 4 bin 900 TL'den başlıyor. Ege Yapı, Emlak Konut güvencesi ile yaşamın başladığı projesi Batışehir ve Kordon İstanbul projelerinden ev sahibi olanlara, 42 bin TL'ye varan ve "dünyanın her yerinde" kullanılabilen Etstur seyahat çeki veriyor.

BANKA VE KREDİ YOK

Sinpaş GYO Aydos Country'de Sinpaş ve Arı Leasing'in geliştirdiği 'konutta finansal kiralama sistemi' ile banka ve kredi olmadan, ödeme koşullarını müşterinin belirlediği bir kampanya sunuyor.

KAYNAK: Sabah 


324 kez okunmuştur.


ETİKETLER : gayrimenkul, Nef, İş GYO, Babacan Holding, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

‘Ev’de kampanya atağı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bakırköy46, Focus, Viento, Cezayir , İVAYapı, Gerede, DAF-TIRSAN Otomotiv A.Ş Satış Temsilcisi Ömer Tuğlu, Düzce ve Amasya-MerzifonTOKİ, Next by kumova, Cerean Enerji, IFC, Eskidji Gayrimenkul, Hamitabat, Prof. Dr. Ruhi Kaykayoğlu, KingdomTower, Berker B.IQ, MarmaraPark, Saraybosna, En İyi Proje, alldesign2014, “Panorama Park Moda”, Mustafa Elitaş, LilyumTowers, Ersun Unan, WorkshopAtölyesi, Urfa Güneş Enerjisi, 2013, Türk Emlakçılık Standartları Tebliği, ElitYapım, Armani/Business Centre,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.