İntema Yaşam Akademi’nin keyifli yemek atölyeleri sizleri bekliyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İntema Yaşam Akademi’nin keyifli yemek atölyeleri sizleri bekliyor
04 Ocak 2018, Persembe 16:45:00
İntema Yaşam Akademi’nin keyifli yemek atölyeleri sizleri bekliyor
Besleyici deneyimlere hazır olun
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mutfağı merkezine alarak yemek, aksesuar, eğlence ve yaşam fikirlerini bir araya getiren İntema Yaşam, ziyaretçilerine birçok farklı deneyimi bir arada yaşatıyor. Paylaşmayı, birlikte pişirmeyi, birlikte yemeyi seven; yeni bir şeyler öğrenmek ve denemek isteyen, sahip olduğu zamanın değerini bilen ve mutfağa girip hayatına yeni hikayeler ve yeni mutluluklar eklemek isteyen herkesi İntema Yaşam Akademi’de buluşturuyor

İntema Yaşam’ın son teknoloji ürünlerle tasarlanmış mutfaklarında gerçekleşen birbirinden keyifli yemek atölyeleri “İntema Yaşam Akademi”de ziyaretçileri bekliyor. Etkinlik boyunca profesyonel şefler eşliğinde öğrendiğiniz özel yemek tüyolarıyla yeteneklerinizi ortaya çıkartacak sevdiklerinize harika tatlar sunacağınız günlerin heyecanını yaşayacaksınız.

İntema Yaşam Akademi’nin Bulthaup’ın son teknoloji ürünleriyle tasarlanan mutfaklarında birbirinden keyifli yemek atölyeleri gerçekleşiyor. Mevsimsel ürünlerle doğal tatları incelikle işleyen, yerel, global yemek kültürüyle ruha iyi gelen, yenilikle beslenen ve besleyen Akademi mutfağında yemek pişirmenin keyfine varılıyor.

Alanında deneyimli ve uzman şeflerden yeni yemek teknikleri

İntema Yaşam Akademi’de Efe Çakıroğlu ve Emre Duran gibi alanında profesyonel şefler eşliğinde, yerel ve iyi beslenmeyi pratik yöntemlerle öğrenmek isteyenler için, dünyada henüz kullanılmaya başlanmış yeni teknikleri içeren eğitimler düzenleniyor. Şeflerin mevsiminde sebze ve meyvelerle hazırladığı çok özel menüler besleyici tatlara dönüşüyor. Yaratıcılığı pekiştirecek yeni deneyimler Akademi mutfağında ziyaretçileri bekliyor.

12 kişilik atölyelerde yeni lezzetler

İntema Yaşam Akademi atölyeleri 2 kişilik istasyonlarda toplamda 12 kişi olarak gerçekleşiyor. Yeni lezzetler öğrenip deneyeceğiniz atölyeler sonunda, yaşadığınız deneyimi mutlulukla hatırlamanız için katılım sertifikası veriliyor.  Alanında deneyimli ve uzman şefler eşliğinde yemek pişirmenin keyfi ile sevdiklerinize harika tatlar sunacağınız günlerin heyecanı aynı anda yaşanıyor. İntema Yaşam Akademi’nin atölye programına ve biletlerine Biletix gişelerinden ya da İntema Yaşam mağazasından ulaşılabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


412 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İntema, Efe Çakıroğlu, Emre Duran,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İntema Yaşam Akademi’nin keyifli yemek atölyeleri sizleri bekliyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Amerikadaniste.com, "TEM YERİ, EH611TA16E ve EH651TF11E, Mustafa İsmail Çetin, Türkiye geneli, Hüseyin Faik Alsaç, Elhamra Sarayı, Alarm Center, Royal Plus Projesi, AssetCampus, Niğde İl Özel İdaresi, İFO Fuarcılık, AliGür, Suruç Ovası, AwazaKongreMerkezi , Peninsula Istanbul Holdings AG, İstanbul Rumeli Üniversitesi, TBMM Üstün Hizmet Ödülü, FSM köprüsü, Rainer Wendelberger, IntemaLive, Şemsettin Aydın, E.C.A. Dekoratif Panel Radyatörler, Caferİnan, dky, IEA, Benim Evim, Sur Çelik Kap, Wolfe House, TahirAkyürek,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.