İntema Yaşam Akademi’nin keyifli yemek atölyeleri sizleri bekliyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İntema Yaşam Akademi’nin keyifli yemek atölyeleri sizleri bekliyor
04 Ocak 2018, Persembe 16:45:00
İntema Yaşam Akademi’nin keyifli yemek atölyeleri sizleri bekliyor
Besleyici deneyimlere hazır olun
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mutfağı merkezine alarak yemek, aksesuar, eğlence ve yaşam fikirlerini bir araya getiren İntema Yaşam, ziyaretçilerine birçok farklı deneyimi bir arada yaşatıyor. Paylaşmayı, birlikte pişirmeyi, birlikte yemeyi seven; yeni bir şeyler öğrenmek ve denemek isteyen, sahip olduğu zamanın değerini bilen ve mutfağa girip hayatına yeni hikayeler ve yeni mutluluklar eklemek isteyen herkesi İntema Yaşam Akademi’de buluşturuyor

İntema Yaşam’ın son teknoloji ürünlerle tasarlanmış mutfaklarında gerçekleşen birbirinden keyifli yemek atölyeleri “İntema Yaşam Akademi”de ziyaretçileri bekliyor. Etkinlik boyunca profesyonel şefler eşliğinde öğrendiğiniz özel yemek tüyolarıyla yeteneklerinizi ortaya çıkartacak sevdiklerinize harika tatlar sunacağınız günlerin heyecanını yaşayacaksınız.

İntema Yaşam Akademi’nin Bulthaup’ın son teknoloji ürünleriyle tasarlanan mutfaklarında birbirinden keyifli yemek atölyeleri gerçekleşiyor. Mevsimsel ürünlerle doğal tatları incelikle işleyen, yerel, global yemek kültürüyle ruha iyi gelen, yenilikle beslenen ve besleyen Akademi mutfağında yemek pişirmenin keyfine varılıyor.

Alanında deneyimli ve uzman şeflerden yeni yemek teknikleri

İntema Yaşam Akademi’de Efe Çakıroğlu ve Emre Duran gibi alanında profesyonel şefler eşliğinde, yerel ve iyi beslenmeyi pratik yöntemlerle öğrenmek isteyenler için, dünyada henüz kullanılmaya başlanmış yeni teknikleri içeren eğitimler düzenleniyor. Şeflerin mevsiminde sebze ve meyvelerle hazırladığı çok özel menüler besleyici tatlara dönüşüyor. Yaratıcılığı pekiştirecek yeni deneyimler Akademi mutfağında ziyaretçileri bekliyor.

12 kişilik atölyelerde yeni lezzetler

İntema Yaşam Akademi atölyeleri 2 kişilik istasyonlarda toplamda 12 kişi olarak gerçekleşiyor. Yeni lezzetler öğrenip deneyeceğiniz atölyeler sonunda, yaşadığınız deneyimi mutlulukla hatırlamanız için katılım sertifikası veriliyor.  Alanında deneyimli ve uzman şefler eşliğinde yemek pişirmenin keyfi ile sevdiklerinize harika tatlar sunacağınız günlerin heyecanı aynı anda yaşanıyor. İntema Yaşam Akademi’nin atölye programına ve biletlerine Biletix gişelerinden ya da İntema Yaşam mağazasından ulaşılabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


284 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İntema, Efe Çakıroğlu, Emre Duran,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İntema Yaşam Akademi’nin keyifli yemek atölyeleri sizleri bekliyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Walid Akawi, Olacaksa SEREL Olsun, Gecekondu, Istanbul Anadolu Yakası, Toshiba Jacob Jensen tasarımı , Fahri Bayır, Merkez Bankası, UşakBelediyesi, Kağıthane 7000, 2014 faaliyet raporu, Ray Lian, Adıyaman Üniversitesi , Tual Bahçekent, Kamu Kurum ve Kuruluş, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, 15Temmuz, Hızlı Prototipleme Merkezi, KılıçoğluGroup, Toroslar Elektrik, David Chipperfield, GanaAkraKotokaUluslararasıHavaalanı , Mineteko, VİKO RC Dimmer, AYDSİAD, Emlak Konut Kazlıçeşme, Ultratex, Form VRF Sistemleri A.Ş, Ferhat Evrensel, 2MKab, Eclipse Serisi ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.