Emlak Konut Ispartakule Evleri’nde Fiili Boya Expert Isı Yalıtımı İmzası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Emlak Konut Ispartakule Evleri’nde Fiili Boya Expert Isı Yalıtımı İmzası
04 Ocak 2018, Persembe 16:36:14
Emlak Konut Ispartakule Evleri’nde Fiili Boya Expert Isı Yalıtımı İmzası
Emlak Konut GYO'nun Beylikdüzü Ispartakule bölgesindeki yeni projesinin dış cephe ısı yalıtımı; mükemmel bir ısı konforu ve dayanıklılık sağlanması amacı ile Filli Boya’nın kalitesi, tecrübesi ve güvencesiyle inşaat projeleri için özel olarak üretilen Expert Taşyünü ürünleriyle yapılacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Filli Boya ve Emlak Konut´un profesyonelliğini birleştirdiği projede, konut sahipleri doğalgaz faturalarında ayda 400 TL´ye varan tasarruf sağlayabilecekler. Kış mevsiminde soğuk havalarla birlikte yükselecek doğalgaz faturalarının önüne geçmenin ancak iyi bir ısı yalıtım sayesinde olacağı bilinciyle hareket eden Fiili Boya Expert, binaların ömrü boyunca yüksek enerji tasarrufu sağlamasına olanak sunuyor.

Toplam 1.849 adet konut ile 33 adet ticari üniteyi bünyesinde barındıran Ispartakule Emlak Konutları projesi’nde tercih edilen Expert Taşyünü Isı Yalıtım sistemi TS EN 13500 Mineral yün esaslı harici kompozit ısı yalıtım sistemleri (ETICS) standardına sahip olarak kalitesini ispatlamış bir ısı yalıtım sistemi özelliğine sahip.

CE ve TSE belgelerine sahip 6 cm Expert Taşyünü Isı Yalıtım levhalarının kullanılan projede, mimari detaylar ile bölgenin iklim şartları göz önünde bulundurularak son kat uygulamasında dış hava şartlarına dayanıklı, nefes alabilen, su geçirmez ve kolay uygulanan Filli Boya Amphisilan Dış Cephe Boyası’yla renklendirilecek. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


268 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Filli Boya, Emlak Konut, Expert Taşyünü,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Emlak Konut Ispartakule Evleri’nde Fiili Boya Expert Isı Yalıtımı İmzası
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara, Tolga Kayalar, Grandera , Gaz Emniyet Sistemi, Aksaray, Metin Türk, CS Enerji AŞ, İzmir Crowne Plaza, Barış Ekener, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı, Kumarhane Hotel, AhmetArslani DengeDeğerleme, Renault Premium, Didem Erendil Tüzer, Bekir Sami Acar, Prof. Dr. Kadri Özçaldıran, Kumovaİnşaat, Alper Avdel, Meribel Unique Hotels, IHIB, BARRA®Flame, Gaziantep Belediyesi, VMR serisi, LeventLIFE Residence, Yılın Yenileme Projesi, Massimiliano, Forte, "Annemin İşi Benim Geleceğim", Emrah Dumankaya, Şirket Okulu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.