Emlak Konut Ispartakule Evleri’nde Fiili Boya Expert Isı Yalıtımı İmzası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Emlak Konut Ispartakule Evleri’nde Fiili Boya Expert Isı Yalıtımı İmzası
04 Ocak 2018, Persembe 16:36:14
Emlak Konut Ispartakule Evleri’nde Fiili Boya Expert Isı Yalıtımı İmzası
Emlak Konut GYO'nun Beylikdüzü Ispartakule bölgesindeki yeni projesinin dış cephe ısı yalıtımı; mükemmel bir ısı konforu ve dayanıklılık sağlanması amacı ile Filli Boya’nın kalitesi, tecrübesi ve güvencesiyle inşaat projeleri için özel olarak üretilen Expert Taşyünü ürünleriyle yapılacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Filli Boya ve Emlak Konut´un profesyonelliğini birleştirdiği projede, konut sahipleri doğalgaz faturalarında ayda 400 TL´ye varan tasarruf sağlayabilecekler. Kış mevsiminde soğuk havalarla birlikte yükselecek doğalgaz faturalarının önüne geçmenin ancak iyi bir ısı yalıtım sayesinde olacağı bilinciyle hareket eden Fiili Boya Expert, binaların ömrü boyunca yüksek enerji tasarrufu sağlamasına olanak sunuyor.

Toplam 1.849 adet konut ile 33 adet ticari üniteyi bünyesinde barındıran Ispartakule Emlak Konutları projesi’nde tercih edilen Expert Taşyünü Isı Yalıtım sistemi TS EN 13500 Mineral yün esaslı harici kompozit ısı yalıtım sistemleri (ETICS) standardına sahip olarak kalitesini ispatlamış bir ısı yalıtım sistemi özelliğine sahip.

CE ve TSE belgelerine sahip 6 cm Expert Taşyünü Isı Yalıtım levhalarının kullanılan projede, mimari detaylar ile bölgenin iklim şartları göz önünde bulundurularak son kat uygulamasında dış hava şartlarına dayanıklı, nefes alabilen, su geçirmez ve kolay uygulanan Filli Boya Amphisilan Dış Cephe Boyası’yla renklendirilecek. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


387 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Filli Boya, Emlak Konut, Expert Taşyünü,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Emlak Konut Ispartakule Evleri’nde Fiili Boya Expert Isı Yalıtımı İmzası
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
NFN , Başarırİnşaat, Regatta, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği., Faruk Eczacıbaşı, priz, Duravit Salone del Mobile, 5 minare, NovadaParkŞanlıurfa, Ayada Maldives, Türkiye-Vietnam İş Forumu, Jade, YYK, Vera Serisi, Yaşar Aşçıoğlu, Kayser, İstanbul Moda Hilton Oteli, Antcam, CrystalHotels, Demos Fuarı, The Wall Street Journal, 31. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Informa Exhibitions, Michael Spencer, LimakÇimento, Elit Turizm, WAF 2017, GROHE StarLight® , DursunKutan, BREEAM Sertifikalı ilk ve tek konut projesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.