Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kurumlara Toshiba VRF sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kurumlara Toshiba VRF sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi
04 Ocak 2018, Persembe 15:51:36
Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kurumlara Toshiba VRF sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi
Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kuruluşların proje ve kontrol birimlerine, Toshiba VRF Sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi. Kahramanmaraş Clarion Otel’de düzenlenen etkinliğin açılış konuşması, Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet Koçak tarafından gerçekleştirildi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kuruluşların proje ve kontrol birimlerine, Toshiba VRF Sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi. Kahramanmaraş Clarion Otel’de düzenlenen etkinliğin açılış konuşması, Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet Koçak tarafından gerçekleştirildi. Ürün Yöneticisi Dilara Sevindik ve İş Geliştirme Müdürü Özgen Çoğulu tarafından gerçekleştirilen sunumda, cihazların genel özellikleri, enerji tüketim analizleri, ürün seçim ipuçları ve uygulamada dikkat edilmesi gereken noktalar katılımcılarla paylaşıldı. Eğitimle ilgili görüş, öneri ve talepler, etkinlik sonrasında yapılan akşam yemeğinde Adana Büro Bölge Sorumlusu Aziz Eray Karip ve Satış Şefi Nuri Akdağ tarafından değerlendirildi.

Alarko Carrier’ın yeni ısı pompası ürünü hakkında bilgi veren Koçak, “İklimlendirme sistemleriyle ilgili ihtiyaçların proje aşamasında doğru olarak belirlenmesi, teknik ekipler için büyük önem arz ediyor. Alarko Carrier olarak proje aşamasında ihtiyaç duyulan bilgileri paylaşmaktan ve ekiplere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Doğaya atık gaz bırakmadan yalnızca elektrikle çalışan ve çevreye zarar vermeyen yeni ısı pompası ürünümüz ve yüksek verimliliğe sahip VRF sistemlerimiz, proje ve kontrol birimleri tarafından da beğeniyle karşılandı. Önümüzdeki dönemde de kamu kurumlarına destek vermeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


274 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Alarko Carrier, Kahramanmaraş, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kurumlara Toshiba VRF sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Güney Akım, Symbol 262, Paladyum Beytepe, Pratt&Whitney , Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, DOORFAIRTURKEY, Ayada Maldives, sismik sensör, Yangın Sistemleri Kurulum, Worn Wood , EİD İnşaat, IDS 3D , Robert Klaren, Wolfe House, Monestt Mimarlık, Bayram Ayçiçek, Louvre Müzesi, Vefa Prefabrik, Filli Boya Mobilya Boyaları Grubu, Expert Taşyünü, DATİHolding, My City Otel, Murat Özcan, Kaynak Yapı, Farshid Moussavi, ÜntesVRF, Çilek, Salih Işık , Sakura, “Alman Malı”Mississauga fabrikası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.