Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kurumlara Toshiba VRF sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kurumlara Toshiba VRF sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi
04 Ocak 2018, Persembe 15:51:36
Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kurumlara Toshiba VRF sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi
Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kuruluşların proje ve kontrol birimlerine, Toshiba VRF Sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi. Kahramanmaraş Clarion Otel’de düzenlenen etkinliğin açılış konuşması, Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet Koçak tarafından gerçekleştirildi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kuruluşların proje ve kontrol birimlerine, Toshiba VRF Sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi. Kahramanmaraş Clarion Otel’de düzenlenen etkinliğin açılış konuşması, Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet Koçak tarafından gerçekleştirildi. Ürün Yöneticisi Dilara Sevindik ve İş Geliştirme Müdürü Özgen Çoğulu tarafından gerçekleştirilen sunumda, cihazların genel özellikleri, enerji tüketim analizleri, ürün seçim ipuçları ve uygulamada dikkat edilmesi gereken noktalar katılımcılarla paylaşıldı. Eğitimle ilgili görüş, öneri ve talepler, etkinlik sonrasında yapılan akşam yemeğinde Adana Büro Bölge Sorumlusu Aziz Eray Karip ve Satış Şefi Nuri Akdağ tarafından değerlendirildi.

Alarko Carrier’ın yeni ısı pompası ürünü hakkında bilgi veren Koçak, “İklimlendirme sistemleriyle ilgili ihtiyaçların proje aşamasında doğru olarak belirlenmesi, teknik ekipler için büyük önem arz ediyor. Alarko Carrier olarak proje aşamasında ihtiyaç duyulan bilgileri paylaşmaktan ve ekiplere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Doğaya atık gaz bırakmadan yalnızca elektrikle çalışan ve çevreye zarar vermeyen yeni ısı pompası ürünümüz ve yüksek verimliliğe sahip VRF sistemlerimiz, proje ve kontrol birimleri tarafından da beğeniyle karşılandı. Önümüzdeki dönemde de kamu kurumlarına destek vermeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


299 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Alarko Carrier, Kahramanmaraş, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Alarko Carrier, Kahramanmaraş’taki idari kurumlara Toshiba VRF sistemi ve ısı pompası eğitimi verdi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kentsel Dönüşüm ve Su Yalıtımı Zirvesi, EvvivaMillenium, Emaar Square Projesi , Zucchini, Unkapanı, Alibaba, AMPYazılım, of İstanbul, Expo Milano 2015, Beyşehir Çevre Yolu, Erdem Karaca, Salih Karabulut, Fevzi Çakmak, Airbus Teknolojisi Avrupa Serbest Bölgesi, Gökhan Uskuay, Montan Teknik Üniversitesi, “Derinlerde Uçanlar”, LEED yeşil bina, Kale Grubu, İntema Mutfask, Abdullah Kiğılı, Yangın ve Akustik Laboratuvarı, Uyumlu Creavit klozet, Eternal Marquina Suede , Mustafa KILIÇ, ichael Axmann, BV, Mehmet S. Tezçakın, Nesim Ekinci, AGEOS,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.