Huzurun evinizdeki adresi; Demre Yatak Odası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Huzurun evinizdeki adresi; Demre Yatak Odası
04 Ocak 2018, Persembe 15:48:43
Huzurun evinizdeki adresi; Demre Yatak Odası
Hayatın tüm karmaşa ve gürültüsüne karşılık sessizliğin ve rahatlığın kalbi yatak odaları…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Hayatın tüm karmaşa ve gürültüsüne karşılık sessizliğin ve rahatlığın kalbi yatak odaları… Bizi dış dünyanın tüm gerginliğinden soyutlayan güçlü bir sığınak, güvenli bir liman…  İşte tam bu sebeple yatak odalarımız; rengi, çizgisi ve tasarımıyla güzel sabahlara mutlu bir merhaba demek için ‘özel’ olmalıdır. İder Mobilya,  beyaz ve açık meşe renginin hakim olduğu Demre Yatak Odası ile güne mutlu başlamanızı sağlıyor. 

Doğal ve konforlu bir uyku

Beyaz ve açık meşe renginin mükemmel uyumunu gözler önüne seren Demre Yatak Odası, mükemmel bir uyku için ihtiyacınız olan konforu sağlıyor. Doğal malzemelerden üretilen yatak odası, tabiatın ruhunun özel bir yansımasını sunuyor. Klasik ile modern dokunuşların bir arada kullanıldığı tasarımda geçmişin izlerini Retro dokunuşlarda görmek mümkün. Bu anlamda zamansız bir şıklık sunan takım, konsolda tercih edilen tasarım diliyle de kreatif yönünü ortaya koyuyor. 

Fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken Demre Yatak Odası, yaratıcı çözümleri ve düzenli depolama seçenekleriyle ideal bir çözüm sunuyor. Gardırop, karyola, iki komodin ve şifonyerden oluşan takım yatak odalarındaki alanları değerlendirerek düzenli mekanlar yaratıyor. Yatak başında kullanılan beyaz kumaş kaplama ile hem kullanışlı hem de estetik duruş sağlayan takım, yatak odanıza sade ve zarif bir görsellik sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım767 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Demre, İder Mobilya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Huzurun evinizdeki adresi; Demre Yatak Odası
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Renda, Sürdürülebilir Çevre İlkeleri, Günsan Koşu Takımı, GSMH, Galata Köprüsü, Red Dot Uluslararası Tasarım Ödülü, RenkPınarı, Ayhanlar Holding, Ömer Faruk Yelkenci, Scic , Tolga Alişoğlu, TermoDesign serisi, Michel Mossessian, TheBusinessYear, Siemens XXL soğutucu, Zhang Chun , ToyaBigg, Bennu Gerede, Via Gayrimenkul, 
Atık Isı Geri Kazanım Tesisi, 2015 İstanbul Zirvesi, Sedat Yazıcı, Dikey Bahçeler, CaddeliHayat, SensoWash, EDDA Mimarlık, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, Mosa Murals, Doruk GYO Şehircilik A.Ş. TANBULUT İnşaat, Yılın İş Adamı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.