Dekorawall ile çocuk odalarında sağlıklı dekorasyon | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Dekorawall ile çocuk odalarında sağlıklı dekorasyon
03 Ocak 2018, Carsamba 15:11:26
Dekorawall ile çocuk odalarında  sağlıklı dekorasyon
Dekore edildiği mekanlara sıcak ve renkli bir görünüm kazandıran Dekorawall duvar panelleri, antibakteriyel, küf üretmeyen ve ses yalıtımı sağlayan bir ürün olması nedeniyle çocuk odalarında hijyenik ve sağlıklı bir seçenek olarak öne çıkıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dekorawall duvar panelleri, farklı renk ve tasarım seçenekleriyle çocuk odalarına rengarenk bir çekicilik kazandırıyor. Dekorasyon dünyasında yenilikçi bir ürün olarak fark yaratan Dekorawall, toksit madde içermemesi, kokusuz olması, antibakteriyel niteliği ve temizlenebilir olma özelliğiyle çocuk odaları dekorasyonunda sağlıklı bir ürün olarak öne çıkıyor. 

Küf üretmiyor, koku yapmıyor

Çocukların sağlığı için yatak odalarında yer alan tüm ürünlerin uluslararası sağlık standartlarına uygun olması gerekiyor. Özellikle zararlı kimyasal maddeler içeren ürünler çocukların sağlığına ciddi bir tehdit oluşturuyor. Bu alanda yeni bir ürün olan Dekorawall duvar panelleri, zararlı kimyasal madde içermemesi, küf yapmaması ve kokusuz olması nedeniyle çocuk odaları dekorasyonuna ideal bir seçenek sunuyor.

Çocukların rahat ve konforlu bir ortamda uyuması da sağlıklı gelişimleri açısından önem taşıyor. Dekorawall duvar panellerinin ses ve ısı yalıtımı sağlaması da bu konuda önemli bir avantaj sunuyor. Su geçirmeyen, zamanla izolasyon özelliğini kaybetmeyen ve darbeyi yüzde 100 absorbe eden Dekorawall, çocuk odası dekorasyonunda sağlıklı ve şık ürünler arayan aileler ve kreşler için yeni nesil bir ürün olarak büyük kolaylık sağlıyor. 

Zengin renk seçeneği

Dekorawall 1x50x100 cm boyutlarında, 10‘lu paket ve 32‘li paket, beyaz, sarı taş, tuğla rengi ve gri taş rengi seçenekleri ile satışa sunuluyor. Nihai tüketiciler için karma renk paketi seçeneği de sunuluyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


371 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Dekorawall,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dekorawall ile çocuk odalarında sağlıklı dekorasyon
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
KNX anahtar, AKBAK Otel, Serdar Ayırtman, LaresPark Hotel, baş ağrısı, Yüksel Çengel , BATIMAT, Yahya Arıkan, Piccadilly, Mas Pompa Sistemleri, Osman İllez, Panasonic Güneş Panelleri, Burghard Vogtherr, Bayburt, OLED, İşKazaları, Bireysel Emeklilik Sistemi, ÇanakkaleKöprüsü, Etik Zirvesi, CenkDüzyol, Gönye Tasarım, MYDONOSE Showland, İzmir fabrikas, Ana Çetin Barajı, Dicle Demircioğlu, itiraz bedeli, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Tayfun Kutlu, Tanışlarİnşaat, GCMimarlık,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.