Mimarlar Odası etkinliğinin sponsorluğu IQ Alüminyum’dan | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Mimarlar Odası etkinliğinin sponsorluğu IQ Alüminyum’dan
03 Ocak 2018, Carsamba 11:07:31
Mimarlar Odası etkinliğinin sponsorluğu IQ Alüminyum’dan
Deceuninck kalitesi ve deneyiminden aldığı güçle alüminyum sektöründe inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, İzmir Mimarlar Odası’nın düzenlediği kokteylin sponsorluğunu üstlendi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Müşteri memnuniyeti vizyonu doğrultusunda bayilik sistemi ile çalışan ve Deceuninck güvencesiyle alüminyum sektöründe ön plana çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, sektörel iş birliklerine devam ediyor. İzmir Mimarlar Odası’nın düzenlediği kokteylin sponsorluğunu üstlenen IQ Alüminyum, yaklaşık 700 kişinin katıldığı etkinlikte sektörün önde gelen mimar ve mühendisleriyle bir araya geldi. Kendi standında ürünlerini tanıtıp, sunduğu çözümlere dair profesyonelleri bilgilendirirken katılımcılara hediyelerini dağıttı.

“Sektörü birlikte daha da büyütmeyi arzu ediyoruz”

Sektörel buluşmalara büyük önem verdiklerini dile getiren IQ Alüminyum Pazarlama ve Satış Departman Müdürü Hakan Nurhan, “Kurulduğumuz günden bu yana fiyat performansı ve ömür bileşiminde hızlı bir yol katederek sektöre büyük ivme kazandırdık. Sunduğumuz çözümleri daha iyiye ulaştırma yönünde yaptığımız yenilikçi çalışmaların yanı sıra sektörel iş birlikleri geliştirmeye de son derece dikkat ediyoruz. Bu iş birlikleri sayesinde sektörümüzün güncel konularında yaşadığımız sorunlara çözümler bularak sektörü birlikte daha da büyütmeyi arzu ediyoruz. Bu çerçevede İzmir Mimarlar Odası etkinliğine sponsor olmak bizim açımızdan memnuniyet duyduğumuz bir iş birliği oldu” dedi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 280 kez okunmuştur.


ETİKETLER : IQ Alüminyum Sistemleri, Deceuninck ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mimarlar Odası etkinliğinin sponsorluğu IQ Alüminyum’dan
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Abraaj Group, Turkos İnşaat, İSGAvrasya2018, Marmara Otogarı ve Yeniköy Havaalanı, Ahmet Erkurtoğlu, EDGE, OTOYOL , UEVF 2013, Türkiye Varlık Fonu, Necati Şahin, KazancıHolding, Thai, MaltepeBelediyesi, Ispartakule 3 , İSİB, Tahincioğlu TSKB, Kaleçelikkapı, Natuzzi, KUDEB, Gaetano Conca, ICCI2014, M.Reşit Gediz, Yatağan Termik Santrali, Melikgazi, Tolga ÇınarKız Meslek Lisesi, Deniz Özusta, Rexroth, İnşaatPlatformu, ERA Gayrimenkul Türkiye, Talas,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.