Tamamen özgün, tamamen özgür; Regno Puzzle Köşe Koltuk | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Tamamen özgün, tamamen özgür; Regno Puzzle Köşe Koltuk
03 Ocak 2018, Carsamba 10:28:54
Tamamen özgün, tamamen özgür; Regno Puzzle Köşe Koltuk
Kalıplar, rutinler, alışılagelmiş tasarımlar… Tüm bunları tek bir tasarımla geride bırakmak ve çarpıcı bir tercih yapmak mümkün. Hayat verdiği tasarımlarda ezber bozan bir anlayış benimseyen Loda Mobilya, Regno Puzzle Köşe Koltuk ile yaşam alanlarında iddialı bir atmosfer yaratıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kalıplar, rutinler,  alışılagelmiş tasarımlar… Tüm bunları tek bir tasarımla geride bırakmak ve çarpıcı bir tercih yapmak mümkün. Hayat verdiği tasarımlarda ezber bozan bir anlayış benimseyen Loda Mobilya, Regno Puzzle Köşe Koltuk ile yaşam alanlarında iddialı bir atmosfer yaratıyor.

Cesur bir tasarım, sıra dışı bir şıklık…

Modern ve özgün bir dizayn dilinin kullanıldığı Regno Puzzle Köşe Koltuk, güçlü enerjisiyle dinamik bir atmosfer yaratıyor. Üç parçalı demonte parçadan oluşan Regno’nun en dikkat çeken özelliği ise modüler yapısıyla dekorasyon özgürlüğü sunarken yakaladığı modern hava ile şehirli bir portre çiznesi… Üstelik net tavrı, maskülen hatları ve köşeli geçişleri bu portrenin bir parçası olmayı başarırken ahşap detaylarıyla da şehirli duruşu desteklemeyi ihmal etmiyor. 

Rahatlığı merkeze alanların hayır diyemeyeceği Regno Puzzle, özel kumaş yapısı ve geniş oturma alanıyla tasarımı konforla buluşturuyor. Tamamen keyfinizi düşünerek tasarlanan Regno, günün tüm yorgunluğunu atabileceğiniz bir sığınağa dönüşüyor. Alışılmışın dışında, farklı bir dekorasyon stili yakalamak isteyenler için cesur bir seçenek sunan Regno Puzzle Köşe Koltuk, rahatlığı ve sıra dışı şıklığı evinize getiriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 289 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Tamamen özgün, tamamen özgür; Regno Puzzle Köşe Koltuk
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ERA Gayrimenkul Akademisi Uygulama Ofisi, TCDD, URAS X DİLEKCİ, Çelebi Havacılık Holding, Murahhas Azası, Altın Madalya, WT46Y860TR kurutma makinesi, LIXIL, AquaDry28, KUZEYAfrika, Cem Sorguç, Areon Yapı Genel Müdür Yardımcısı Canan Alarcın , PAGDER, baş ağrısı, Ekim, Puerto Bolívar Limanı , 1056 konut, Osman İllez, Balance Serisi, Bürotime, Prexury, Metin Külünk, “2012 Yılı Genel Değerlendirmesi ve 2013 Yılı Öngörüleri”, Rize-Erzurum, Levent Akgerman, Yapıcı Fikirler, Emin şirketler Grubu, Anadolu Arastası, Guardian, Konakkale Bosphorus,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.