Kastamonu Entegre’nin Yeni Showroomu İnegöl’de Açıldı! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Kastamonu Entegre’nin Yeni Showroomu İnegöl’de Açıldı!
02 Ocak 2018, SALI 15:25:52
Kastamonu Entegre’nin Yeni Showroomu İnegöl’de Açıldı!
Ağaç bazlı panel sektörünün global markası Kastamonu Entegre, yurt içinde açtığı showroomlara bir yenisini ekledi. İnegöl’deki showroomun açılışına sektörün önde gelen meslek odaları ve mobilya üreticileri katıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kastamonu Entegre, 2005 yılından bu yana depo olarak kullanılan, mobilya üreticilerine ve bayilere lojistik destek sağlayan İnegöl’deki deposunun bir bölümünü restore ettirerek iddialı bir showrooma çevirdi. Yaklaşık üç yüz metrekarelik alanda Kastamonu Entegre’nin son trendleri yansıtan kaliteli ve estetik ürünlerinin sergilendiği showroom, aynı zamanda sektör profesyonellerini bir araya getirmeyi hedefliyor. Kapılarını tasarımcı ve mobilyacılara açan showroom, mobilya sektörünün gündemini belirleyen bir platform olmaya hazırlanıyor.

Sektöre değer katmaya yönelik çalışmalarını her alanda sürdürmeye devam ettiklerini vurgulayan Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, İnegöl’de oluşturdukları showroomun sadece ürünleri sergileyen bir alanın ötesine geçeceğini ifade etti. Yıldız, “Burada, tasarımcıların, mimar ve mobilyacıların bir araya geleceği, renklerin, desenlerin, ve trendlerin tartışılacağı bir platform oluşturduk. Kapımız herkese açık. İhtiyaçlar, talep ve beklentiler doğrultusunda birlikte neler yapabileceğimizi burada planlayabiliriz. Bu birlikteliğin, sektöre yeni bir bakış ve katma değer sunacağına inancımız tam.” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


361 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kastamonu Entegre, İnegöl,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kastamonu Entegre’nin Yeni Showroomu İnegöl’de Açıldı!
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Pankaj Shrivastava, Climate Master ısı pompası, Nizameddin Aşa, İDDMİB, euro bölgesi, Trakya Cam, İstanbul Yatırım Derneği, AutoCAD, CevaTürkiye, Türkiye Şeker Fabrikaları, Grand Hyatt, Emlak 2013 Fuarı, Eyfel Yapı, Ela Quality Resort Hotel, Öztürk Oran, İdil Hamzadi, Katı Atık, Uğur Mumcu Sahnesi, “air conditioning” , PolisanKansaiBoya , MuşHavalimanı , BalıkesirÜniversitesi , Asansör İstanbul, Nissa O2 Residence, BAYOSB, BabacanHolding, Üçkuyular Projesi, Saydamlık ve Modornite, Hamza Öner, Agah Uğur,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.