Mutluluğun ortak adresi; Nepal Yemek Odası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Mutluluğun ortak adresi; Nepal Yemek Odası
02 Ocak 2018, SALI 14:49:08
Mutluluğun ortak adresi; Nepal Yemek Odası
Paylaşmak… Birlikte olmak… En güzel hatıraların kahramanları olmak…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Paylaşmak… Birlikte olmak… En güzel hatıraların kahramanları olmak…

 Tüm bunlar mutluluğun gerçek formülü olabilir mi?

İmza attığı her işin temelinde mutluluğun olduğu Loda Mobilya, hayat verdiği tasarımlarla bu sorunun cevabını arıyor. Oluşturduğu her tasarım ile birlikte paylaşabileceğiniz keyifli alanlar yaratmayı amaçlayan Loda Mobilya, Nepal Yemek Odası ile mutluluğunuzun sebebi olmaya geliyor.

Ahşabın egemenliğinde…

Ahşabın ruhunu tüm derinliklerinde hissettiren Nepal Yemek Odası, doğanın ihtişamını sade çizgilerle yaşam alanlarına getiriyor. Özellikle de ahşabın natürel doku ve görünümümün korunduğu tasarımıyla dikkat çeken Nepal,  zarif formuna ters köşe yapan modern geçişlerle sofistike bir atmosfer yaratıyor.

Yaşam alanlarında istenilen atmosferi yaratma imkanı sağlayan zengin renk ve kumaş seçeneğiyle Nepal Yemek Odası, dekorasyon özgürlüğü sunuyor. Ev stilinin diğer parçalarıyla olan uyumuyla göz alıcı bir etki bırakan Nepal, incelikle düşünülmüş detaylarıyla da fark yaratıyor.

Davet sofralarının tartışılmaz en şık ev sahibi Nepal Yemek Odası, estetik dokunuşlarla hayat bulan zarafetinin yanında fonksiyonel özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Geniş ve rahat sandalyeleri,  iç hacmi ve raf düzeniyle saklama alanı yaratan 4 kapaklı konsoluyla Nepal Yemek Odası işlevsel çözümler sunuyor. Mobilya seçiminde standartlarından ödün vermeyenler için hayır diyemeyecekleri bir seçenek sunan Nepal, fonksiyonel oluşunun yanı sıra estetik yönüyle de yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


301 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya, Nepal Yemek Odası, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mutluluğun ortak adresi; Nepal Yemek Odası
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Vedat Kirişçi, Performans Sanatları Merkezi , Nresidence, Bekir Cesur, European Property Awards 2013, Keten İnşaat A.Ş., Avcılar, TherraparkTarabya, Şakir Teker, DİKA, Öztürkler Holding, A’Design Bronze Award, Dünya Yeşil Binalar Haftası, DivanGrup, Ekose, DEİM, Kale Güvenlik Merkezi , Hateks, Mustafa Hulusi , PTFE Teknoplast, Vladimir Chuprov, Design Plus 30, Mehmet Ali Durucan, “AZ Az Ödeyin Üstü Kalsın", KazımTürker, Üsküdar Çevik Kuvvet binası, Yücel Çelikbilek, Rize Valiliği, YAPI Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım, Çintemani,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.