Mutluluğun ortak adresi; Nepal Yemek Odası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Mutluluğun ortak adresi; Nepal Yemek Odası
02 Ocak 2018, SALI 14:49:08
Mutluluğun ortak adresi; Nepal Yemek Odası
Paylaşmak… Birlikte olmak… En güzel hatıraların kahramanları olmak…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Paylaşmak… Birlikte olmak… En güzel hatıraların kahramanları olmak…

 Tüm bunlar mutluluğun gerçek formülü olabilir mi?

İmza attığı her işin temelinde mutluluğun olduğu Loda Mobilya, hayat verdiği tasarımlarla bu sorunun cevabını arıyor. Oluşturduğu her tasarım ile birlikte paylaşabileceğiniz keyifli alanlar yaratmayı amaçlayan Loda Mobilya, Nepal Yemek Odası ile mutluluğunuzun sebebi olmaya geliyor.

Ahşabın egemenliğinde…

Ahşabın ruhunu tüm derinliklerinde hissettiren Nepal Yemek Odası, doğanın ihtişamını sade çizgilerle yaşam alanlarına getiriyor. Özellikle de ahşabın natürel doku ve görünümümün korunduğu tasarımıyla dikkat çeken Nepal,  zarif formuna ters köşe yapan modern geçişlerle sofistike bir atmosfer yaratıyor.

Yaşam alanlarında istenilen atmosferi yaratma imkanı sağlayan zengin renk ve kumaş seçeneğiyle Nepal Yemek Odası, dekorasyon özgürlüğü sunuyor. Ev stilinin diğer parçalarıyla olan uyumuyla göz alıcı bir etki bırakan Nepal, incelikle düşünülmüş detaylarıyla da fark yaratıyor.

Davet sofralarının tartışılmaz en şık ev sahibi Nepal Yemek Odası, estetik dokunuşlarla hayat bulan zarafetinin yanında fonksiyonel özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Geniş ve rahat sandalyeleri,  iç hacmi ve raf düzeniyle saklama alanı yaratan 4 kapaklı konsoluyla Nepal Yemek Odası işlevsel çözümler sunuyor. Mobilya seçiminde standartlarından ödün vermeyenler için hayır diyemeyecekleri bir seçenek sunan Nepal, fonksiyonel oluşunun yanı sıra estetik yönüyle de yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


686 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya, Nepal Yemek Odası, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mutluluğun ortak adresi; Nepal Yemek Odası
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bakırköy, Architects Journal, Sparta Koleksiyonu, KREDİ, Müze Müdürü Hayrullah Cengiz, Metehan Kavuk, JW Marriott Ankara, Kurbağalıdere , Asınıfı, TEP, EceVahapoğlu, Güneş Bahçesi, MilanoKonferansMerkezi, Masko, Bernhardt Design by Nurus, BostancıDeluxe, CRE serisi, Birel İnşaat, Sundance Residences & Suites Hotel, Yeşildağ İnşaat, Asmalı Sokaklar, Recexpo, eRELAX, Allianz Arena, Eşrefler Kız Yerleştirme, GermanDesignAwardGold2015, Pakplast, TORIUM, Fatma Çelenk, M.Reşit Gediz,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.