Bosch İnşaat ve Konut Konferansı sektörün liderlerini buluşturuyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
Bosch İnşaat ve Konut Konferansı sektörün liderlerini buluşturuyor
02 Ocak 2018, SALI 13:56:07
Bosch İnşaat ve Konut Konferansı sektörün liderlerini buluşturuyor
Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün öncü kurumları sektörün VIP buluşma adresi sayılan 6. İnşaat ve Konut Konferansı, Bosch Platin sponsorluğunda 9 Ocak’ta gerçekleşecek.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türk inşaat sektörünün en seçkin buluşması olan Bosch İnşaat ve Konut Konferansı, 9 Ocak 2018 Salı günü Marriott Hotel Asia’da yapılacak. Bosch Ev Aletleri’nin platin sponsorluğunda bu yıl altıncısı düzenlenen ve geçtiğimiz yıl 277 şirketin katılımıyla kendi rekorunu kıran konferans, düzenlendiği 2012 yılından bu yana sektörün önde gelen 970 şirketini ağırladı. 6. Bosch İnşaat ve Konut Konferansı, sektörde vizyon sahibi pek çok konuşmacıyı bir araya getirirken karar mekanizmasının en üst düzeyindeki profesyonelleri buluşturacak.

Bosch İnşaat ve Konut Konferansı’na Bosch Ev Aletleri adına Proje Satışlar Direktörü Alper Şengün konuşmacı olarak katılıyor. Ayrıca sektörün önde gelen isimleri; Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Mahmut Çelik, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Murahhas Aza ve Hasan Rahvalı, İnvest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, By Oktayöz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Öz, 24 Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay, Gayrimenkul için Strateji Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gümüş, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Yiğit Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Önder Yiğit, CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer de konferansa konuşmacı olarak katılacaklar.

Her yıl artan katılımlarla sektörün nabzını tutan Bosch İnşaat ve Konut Konferansı, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da ekonomimizin lokomotifi olan inşaat sektörüne yön verenleri bir araya getiriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım382 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bosch, İnşaat ve Konut Konferansı,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bosch İnşaat ve Konut Konferansı sektörün liderlerini buluşturuyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
CE Belgeli Mavi Dow Levhalar, İzzet Bayraktar, Enka İnşaat, Uludağ Üniversitesi, usta eğitimleri, Rıfat Hisarcıklıoğlu, Vefa İbrahim Aracı, JP Morgan, GülProje; Güneşli, Mahal Sancaktepe, FazlıKılıç, Yamanevler, İmar Torbası, ZaferKaroğlu, Keleşİnşaat, Cm6 Kahve Makinesi, Haldun Kilit, Test Kulesi, ArtıDeneyim, UV, Özge Özberk, Baba Oğul inşaat , Modda Bulvar, ACO Biojet, BKİ, Liderlik Zirvesi, MardanPalace, Kıbrıs, Aydem Elektrik Dağıtım, LUXERA Gayrimenkul,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.