Sektörün En Yeni Şirketi Bien Banyo Ürünleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kuruldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Sektörün En Yeni Şirketi Bien Banyo Ürünleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kuruldu
02 Ocak 2018, SALI 11:59:57
Sektörün En Yeni Şirketi Bien Banyo Ürünleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kuruldu
Ercan Şirketler Topluluğu’na bağlı Bien markasının her kategoriye ayrı odaklanma stratejisi doğrultusunda 2017’de kurulan Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ocak 2018 itibariyle satış ve pazarlama faaliyetlerine başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yatırımlarda önceliği, Seramik Sağlık Gereçleri'nde kapasite artışına vereceklerini ifade eden Bien Banyo Genel Müdürü Hakan Günderen, bu nedenle ürün geliştirme süreçlerini de hızlandırdıklarını ve 2018 yılında kapasite artışı ile birlikte geliştirecekleri yeni ürünler ile sektöre farklılık getireceklerini ve beş yıl içinde üretim kapasitelerini beş kat büyütmeyi hedeflediklerini belirtti.

Bu hedefle ürün yelpazesini genişleterek, her ürün grubunda önümüzdeki beş yılda pazar liderleri arasında olma vizyonu oluşturan Bien markası, Bien Banyo’nun faaliyete başlaması ile, en son teknolojik yenilikleri kullanan üretim sistemleriyle, ıslak mekanlara yönelik ürün üretecek olan marka; seramik sağlık gereçlerinden armatürlere, gömme rezervuardan banyo mobilyası ve banyo aksesuarlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile faaliyette bulunacak.

Bien Banyo A.Ş. Genel Müdürü Hakan Günderen, Bien Banyo’nun farklı çözüm önerileriyle sektöre farklı bir bakış açısı getireceğini söyledi. Bien Banyo’nun gerek teknolojik ve gerekse fonksiyon açısından sektörde daha önce denenmemiş yenilikler ile önce Unicera Fuarı’nda, ardından bayilerinin Showroom’larında ürünlerini teşhir etmeye başlayacaklarını belirtti.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım 378 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bien Seramik, Hakan Günderen,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sektörün En Yeni Şirketi Bien Banyo Ürünleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kuruldu
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Cover Wall, Emlakçadırı, KSB, Cuprinol, KAİAD, BaumitCreativTop, Seranit Cersaie, Ela Quality Resort Hotel, İhlas Yapı A.Ş., PanasonicEcoSolutionsTürkiye, Avrupa Holding, Buharlı Blender, Mark Weinberger, Reddot, Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, Summa, Türkiye Ekonomisi, Philippe Cousteau Jr, Müşfik Yamantürk, EnesSu, Marcel Wanders, ofistasarımı, AquaBlocker®, Torba Yasa Tasarısı, enior Director, İstanbul üçüncü havalimanı, Bigg Mimarlık, TEKNİKSAT GROUP, Huawei UPS 5000-E, Atalay Gümrah,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.