Schneider Electric ve Eliwell İş Ortakları, Venedik’te Yeni Nesil Teknolojiler için Buluştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
Schneider Electric ve Eliwell İş Ortakları, Venedik’te Yeni Nesil Teknolojiler için Buluştu
02 Ocak 2018, SALI 11:35:56
Schneider Electric ve Eliwell İş Ortakları, Venedik’te Yeni Nesil Teknolojiler için Buluştu
chneider Electric, iştiraklerinden Eliwell ile birlikte uluslararası çapta iş ortaklarının buluştuğu Schneider Electric - Eliwell müşteri etkinliğini Venedik, İtalya’da gerçekleştirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

230 iş ortağının katılımıyla gerçekleşen buluşmaya EcoStruxure, Nesnelerin İnterneti (IoT), dijitalleşme, enerji verimliliği ve yeni HVAC&R teknolojileri damgasını vurdu. Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, iştiraklerinden, HVAC&R teknolojileri alanına öncülük eden Eliwell ile birlikte müşterilerine özel bir buluşma gerçekleştirdi. Schneider Electric - Eliwell müşteri etkinliği, tüm dünyadan 230 davetlinin katılımıyla Venedik, İtalya’da düzenlendi. İki gün süren etkinlikte Schneider Electric üst düzey yöneticileri ve akademisyenler; EcoStruxure, Nesnelerin İnterneti (IoT), dijitalleşme, enerji verimliliği ve yeni HVAC&R teknolojileri konularında görüşlerini katılımcılar ile paylaşma fırsatı buldular.

Türkiye’den de çok sayıda davetlinin olduğu uluslararası buluşmada, segment bazında düzenlenen teknik seminerler ile Schneider Electric uzmanları, son teknolojik gelişmeleri ve Schneider Electric’in HVAC&R sektörü yol haritasını katılımcılara sundular. Fuaye alanında ise süpermarket çözümleri için bulut takip sistemi TelevisBlue ile HVAC&R için geliştirilen yeni ürün ve çözümler canlı demo ile sergilendi.

Uluslararası çapta iş ortaklarının başarılarının da ödüllendirildiği buluşmada, Türkiye’den Ges Teknik Klima Kontrol Otomasyon Sistemleri San. Tic. A.Ş. şirketi “Partnership” ödülüne layık görüldü. Şirket, bu ödülü 2016-2017 yıllarındaki büyüme oranı, Schneider Electric HVAC çözümlerinin OEM pazarına erişimi konusunda göstermiş olduğu başarı ve global ekiple işbirliği neticesinde ürün gelişimine sağladığı katkı neticesinde kazandı.

İş ortaklarına Schneider Electric ve Eliwell’in yeni nesil teknoloji geliştirme alanında sağladığı başarıya şahitlik etme imkanı sağlayan etkinlik, yeni üretim hattının devreye alındığı Eliwell fabrikası, son teknoloji ile donatılmış yeni laboratuvar ve lojistik merkezi gezisi ile son buldu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 339 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Schneider Electric, Venedik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Schneider Electric ve Eliwell İş Ortakları, Venedik’te Yeni Nesil Teknolojiler için Buluştu
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AhmetEminOk, nordmimarlık, Regus Türkiye, Tarman Grup, Çamlıca Cami, AVGİD, Bauhaus, MODEKO, Kahire, SalonArchitects, afet, Münih Bau Fuarı, Mustafa Süzer, Fan coil, Moodys ve Fitch, Prof. Dr. Zerrin Bayraktar , Akılcı Bina Çözümleri, Bankalararası Kart Merkezi, TROXTurkey, Mulson Yaşam Konutları, EdBreen, OLPAK, Mobilya ihracatçıları, Tera köşe, TEM2, Peter Theile, “Evimiz Kocaeli” , Eyüp Gümüşsuyu Ortaokulu, KonutFiyatEndeks, ÇamlıcaCamii,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.