Öncü moda ve giyim markası Koton’un, Vadi İstanbul AVM’deki mağazası, LAMP 83’ün ışığıyla aydınlatıldı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
Öncü moda ve giyim markası Koton’un, Vadi İstanbul AVM’deki mağazası, LAMP 83’ün ışığıyla aydınlatıldı
29 ARALIK 2017, Cuma 16:08:24
Öncü moda ve giyim markası Koton’un, Vadi İstanbul AVM’deki mağazası, LAMP 83’ün ışığıyla aydınlatıldı
Perakende mağazacılık sektörüne yönelik optimal çözümleriyle, uzun yıllardır birçok markayla iş birliğine imza atan LAMP 83, çözüm ortağı olduğu dev firmalar arasına Koton’u da ekledi. Vadi İstanbul AVM’de yer alan Koton mağazasının aydınlatılmasında, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan toplam 971 adet armatürden yararlanıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İki katlı mağaza içerisindeki 1.500m² alanın genel aydınlatması, ankastre grubundan ikili ve üçlü ürünlerle sağlandı. Koton ürünlerinin doğru şekilde teşhir edilmesi amacıyla vitrin ve duvarlarda ray spot, kolon çevrelerindeyse rozanslı armatürler tercih edildi. Giyinme kabinleri tekli kare armatürlerle aydınlatılırken, jean bölümünde renk algısını güçlendirmek için 22 metre mavi şerit led kullanıldı. Mağazanın kasa bölümünde, homojen bir ışık elde etmek amacıyla bir adet, 583 cm boyunda özel üretim sarkıt armatüre yer verildi.

Koton Mağazacılık’ın İnşaat İşleri Grubu’ndan Elektrik Mühendisi Murat Ölçülü aydınlatmadaki kriterlerini, ‘Mağazalarımızın aydınlatmasını tasarlarken önceliğimiz, doğru ışık kaynaklarını kullanmaktır. Doğru ışık kaynağı seçimi ile birlikte proje aşamasında, mağazamızın konsepti ve istenilen aydınlık düzeyine göre ürün tiplerini ve yerleşimlerini belirliyoruz. Mağaza tasarımı ve aydınlatma armatürü seçiminde, ürünlerimizi olduğu gibi gösteren, doğru ışık kaynakları kullanmak ve uygun aydınlık seviyelerini yakalayacağımız tasarım yapmak, önceliklerimiz arasındadır.’şeklinde özetledi.

LAMP 83’le gerçekleştirdikleri işbirliğini de değerlendiren Ölçülü, ‘LAMP 83, ülkemizde kaliteli ve doğru aydınlatma çözümleri sunan firmalar arasında yer alıyor. Bu sebeple, istediğimiz verimlilikteki ürünleri belirlediğimiz koşullarda ve maliyetlerde sağlayabiliyor. LAMP 83 ile çalıştığımız projelerden ve aldığımız sonuçlardan memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.’ yorumunu yaptı.

LAMP 83 Satış Grup Müdürü Serhan Acar yapılan çalışmayla ilgili ‘Sektörünün öncü markalarından Koton’la, gerçekleştirdiğimiz işbirliğinden son derece memnunuz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve perakende mağazacılığın ihtiyaçlarına yönelik çözüm geliştirebilme yeteneğimiz, böyle projelerde bize büyük avantaj sağlıyor. Müşterimizin taleplerini istedikleri şekilde karşılayarak, ortaya her iki tarafı da memnun eden bir sonucun ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Koton ile olan işbirliğimizin gittikçe gelişeceğine ve ilerleyen dönemde, farklı mağaza ve konseptlerde, birlikte daha da başarılı işlere imza atacağımıza inanıyoruz.’ diye konuştu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım362 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Vadi İstanbul AVM, Koton, LAMP83,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Öncü moda ve giyim markası Koton’un, Vadi İstanbul AVM’deki mağazası, LAMP 83’ün ışığıyla aydınlatıldı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AhmetMisbahDemircan, Cihan İnşaat, 2013 banyo koleksiyonu, Mardav Yalıtım, First Solar Türkiye, DesignBuild2017, Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Bozatlı International, Louvre Müzesi, Ayasofya, Proje Koordinatörü Prof. Dr. Nazmi Kozak, Seyhan Nehri, Havakirliliği, Ali İhsan Su, Altınok Öz, Elle Decoration Uluslararası Tasarım Ödülleri, Sadettin Korkut, Beko, Doğal Jeotermal Enerji Sistemleri, Texhong, Yüksek Mimar Gülfem Karaer, Ledvance, Tekno Asfalt, Green Power , Index Grup, A’Design Bronze Award, Ömer Koca, 21.Uluslararası Çevre Proje Olimpiyatı Ödül Töreni, İstanbul Sismik Riskin Azaltılması, NurolLife,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.