Adem Atmaca 2017-2018 değerlendirme yazısı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Adem Atmaca 2017-2018 değerlendirme yazısı
29 ARALIK 2017, Cuma 08:43:49
Adem Atmaca 2017-2018 değerlendirme yazısı
Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca 2017-2018 değerlendirme yazısı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Devletimizin özellikle son 15 yılda sergilediği başarılı ekonomi politikaları, Türkiye’nin ekonomi arenasındaki yükselişini hızlandırdı. Türkiye bu dönemde aradığı istikrara kavuşarak ekonomideki üstün gücünü tüm dünyaya kanıtladı. Bu dönemde yıldızı parlayan gayrimenkul ve inşaat sektörü de sektöre kazandırdığı nitelikli projelerle ekonomiye sağladığı katma değerde zirveyi yakaladı.

Hükümetimizin gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni yönetmelikler ve vergi indirimleriyle sektörümüz, 2017 yılını başarıyla tamamladı. Bu dönemde hayata geçirilen yeni kampanyalar, ödemelerde sunulan kolaylıklar gibi unsurların etkisiyle sektör olarak yeni atılımları gerçekleştirdik. 15 Temmuz hain darbe girişiminin olası sancılarını yaşamadan, geleceğe olan inancımızla satışlarımız yükselişe geçti. Böylece sektör olarak ne kadar güvenli bir liman olduğumuzu bir kez daha kanıtladık.  

Ekonominin lokomotif sektörleri arasında en önemli sırada yer alan inşaat sektörü, hükümetimiz tarafından verilen desteklerle sadece 2017 yılında değil her dönem canlılığını korumayı sürdürdü.  Özellikle geçtiğimiz temmuz ayında yaşanan hareketlilik, yıl sonu blançosunu üst noktaya taşıdı.  Biz de Atmaca Gayrimenkul olarak bu hareketliğe paralel olarak imzamızı taşıyan yatırımlarımızla sektörümüze tüm gücümüzü ortaya koyan bir yaklaşım sunduk. Bu yaklaşımımızla satış rakamlarımızı artırarak müşteri kitlemizi zenginleştirdik. Bugün geldiğimiz aşamada imzamızı taşıyan projeler aracılığıyla Bahçeşehir’in gelişimine liderlik eden bir firma olarak, yılı üst düzey büyüme performansıyla kapatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2018 yılında da yatırımcılarımızdan aldığımız güvenle satış performansımızı zirveye taşımayı hedefliyoruz. 

Atmaca Gayrimenkul olarak, 2018’de de İstanbul’un çok hızlı bir gelişim potansiyeli bulunan Bahçeşehir’de yer alan projelerimiz aracılığıyla bölgenin yeni oluşmaya başlayan kimliğine değer kazandırmayı sürdüreceğiz. İnsana ve doğaya saygılı projeler geliştirme anlayışıyla sektörde farklılaşan bir şirket olarak, yatırımcılarımıza projeler üretmeye devam edeceğiz. Sergilediğimiz bu performansı her geçen gün ileriye taşımak yönünde hızlı adımlarla ilerleyeceğiz.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 346 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Atmaca Şirketler Grubu, Adem Atmaca,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Adem Atmaca 2017-2018 değerlendirme yazısı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TİGEM, İstanbulShoppingFest, İGD, İhlas Yapı-İhlas Holding, sur çelik, Karmir Yapı, RenkPınarı, Sultangazi Belediyesi, Ahmet Vefik Alp, Rasih Boztepe, ParsanSanayiKampüsü, Nebil Özgentürk, Uluslararası Buluş Fuarı, Mitsubishi Electric Corporation, VedatAşcı, Uranium Security Solutions, Legrand P17 Tempra Pro , Çanakkale Boğaz, kuyu, ABB, Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması, MGM, EMİRGAN Korusu, Kuşadası Limanı, SEV Amerikan Koleji, Mes Turkuaz, Ersin Yıldız, Aslı Tokatlı, Soma RES, People’s Choice Awards,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.