Ayvaz, İklim 2017’ye Katıldı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Ayvaz, İklim 2017’ye Katıldı
27 ARALIK 2017, Carsamba 11:29:57
Ayvaz, İklim 2017’ye Katıldı
Ayvaz, 15-16 Aralık 2017 tarihleri arasında TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi tarafından düzenlenen Antalya İklimlendirme Sempozyumu 2017’de buharlı nemlendiricilerde alternatif hijyenik buhar üretimi alanındaki bilgi ve deneyimlerini paylaştı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tesisat sektörünün güçlü markası Ayvaz, iklimlendirme sistemleri alanında ihtiyacın en çok olduğu şehirlerden biri olan Antalya’da düzenlenen İklim 2017’ye Ayvaz Eğitim ve Proje Danışmanı H. Tarık Güner’in sunduğu bir bildiriyle katkıda bulundu. Bu sene ilk kez düzenlenen ve iklimlendirme sistemleri konusunun tüm boyutlarıyla tartışıldığı sempozyum  üniversiteden sanayiye, uygulayıcıdan yatırımcıya pek çok kesimi Antalya’da bir araya getirdi.

16 Aralık Cumartesi günü iklimlendirme alanındaki teknolojik yeniliklerin ve çağdaş uygulamaların gündeme getirildiği  “Bilimsel/Teknolojik Bildiriler Oturumu”na konuşmacı olarak katılan Ayvaz Eğitim ve Proje Danışmanı H. Tarık Güner “Buharlı Nemlendiricilerde Alternatif Hijyenik Buhar Üretimi” başlıklı bir bildiri sundu. Gerek konfor ortamlarında gerekse bazı endüstriyel proseslerde ihtiyaç duyulan nemlendirilmiş havaya değinen Güner, nemlendirme için kullanılan suyun kalitesine de dikkat çekti. Güner, nemlendirici çeşitlerinden de kısaca bahsettikten sonra özellikle hastane, ameliyathane, okul gibi nemlendirme istenilen ortamlarda hijyenik buharın önemini vurguladı.

Nemlendirilmiş havanın sağlığa zarar vermemesi gerektiğini söyleyen Güner dolayısıyla kullanılan nemlendiricinin suyundaki bakteri konsantrasyonun sağlığa zarar vermeyecek oranda olması gerektiğinin altını çizdi. Tesislerde bulunan veya bütünleşik çözümleme dahilinde ısınma, proses yanında buhardan hijyenik buhar üretimi yani kazan kimyasalları içermeyen temiz nemlendirme buharının elde edilmesi konusunu ayrıntılı şekilde açıklayarak sunumunu tamamladı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


382 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ayvaz,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ayvaz, İklim 2017’ye Katıldı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“Women Connected” , KTSO, 
NovadaManavgat, GEMİSANDER, SinanErdemSporSalonu, Mr. Badr Al Ghanim, CemHas, Parlamento üyesi, Ondura, Disi Water Company, Su Merdum Boutique Hotel , , “Yılın Binası” ve Yılın Strüktürel Tasarımı” , Türkiye Gayrimenkul Pazarı Görünümü 2014, III. Gıyasettin Keyhüsrev, Quant Residence, Huawei UPS 5000-E, Filli Boya Design Soul, AvrasyaTüpGeçişi , Piri Reis Derneği, PPK, Cevdet Yılmaz, Mesleki Eğitim Merkezi, Feniş Teknik, weber.tecSuperflex D2, Eymer Mermer, Çetin Hidroelektrik Santrali, Mahmut Saymaz, M. Nazım Yavuz, Metropol İstanbul,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.