Ayvaz, İklim 2017’ye Katıldı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
Ayvaz, İklim 2017’ye Katıldı
27 ARALIK 2017, Carsamba 11:29:57
Ayvaz, İklim 2017’ye Katıldı
Ayvaz, 15-16 Aralık 2017 tarihleri arasında TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi tarafından düzenlenen Antalya İklimlendirme Sempozyumu 2017’de buharlı nemlendiricilerde alternatif hijyenik buhar üretimi alanındaki bilgi ve deneyimlerini paylaştı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tesisat sektörünün güçlü markası Ayvaz, iklimlendirme sistemleri alanında ihtiyacın en çok olduğu şehirlerden biri olan Antalya’da düzenlenen İklim 2017’ye Ayvaz Eğitim ve Proje Danışmanı H. Tarık Güner’in sunduğu bir bildiriyle katkıda bulundu. Bu sene ilk kez düzenlenen ve iklimlendirme sistemleri konusunun tüm boyutlarıyla tartışıldığı sempozyum  üniversiteden sanayiye, uygulayıcıdan yatırımcıya pek çok kesimi Antalya’da bir araya getirdi.

16 Aralık Cumartesi günü iklimlendirme alanındaki teknolojik yeniliklerin ve çağdaş uygulamaların gündeme getirildiği  “Bilimsel/Teknolojik Bildiriler Oturumu”na konuşmacı olarak katılan Ayvaz Eğitim ve Proje Danışmanı H. Tarık Güner “Buharlı Nemlendiricilerde Alternatif Hijyenik Buhar Üretimi” başlıklı bir bildiri sundu. Gerek konfor ortamlarında gerekse bazı endüstriyel proseslerde ihtiyaç duyulan nemlendirilmiş havaya değinen Güner, nemlendirme için kullanılan suyun kalitesine de dikkat çekti. Güner, nemlendirici çeşitlerinden de kısaca bahsettikten sonra özellikle hastane, ameliyathane, okul gibi nemlendirme istenilen ortamlarda hijyenik buharın önemini vurguladı.

Nemlendirilmiş havanın sağlığa zarar vermemesi gerektiğini söyleyen Güner dolayısıyla kullanılan nemlendiricinin suyundaki bakteri konsantrasyonun sağlığa zarar vermeyecek oranda olması gerektiğinin altını çizdi. Tesislerde bulunan veya bütünleşik çözümleme dahilinde ısınma, proses yanında buhardan hijyenik buhar üretimi yani kazan kimyasalları içermeyen temiz nemlendirme buharının elde edilmesi konusunu ayrıntılı şekilde açıklayarak sunumunu tamamladı.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


439 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ayvaz,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ayvaz, İklim 2017’ye Katıldı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Meşe Cinnamon Plank, ICCI2016Fuarı, Creavit Nice Banyo Mobilyası, Paul Riley, Dubai Mall, IFA Fuarı, Numan Olcar, Aydeniz, Çerkezköy, Terrace Tema, CERSAIESeramikFuarı, Sky Tower Hotel İcra Kurulu Başkanı Zekayi Aydeniz, Silindirik Alev Duman Borulu Kazanlar , asansör kazası, Birarabam, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), ş Bankası, PepsiCoTürkiyeOfisi, Mimar Benim, ecoTEC Plus Serisi, UDY, 4UlusalİçMimarlıkSempozyumu, Merkez Zekeriyaköy, Şişecam Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kırman, PharmaSuite v5.0 sistemi, Kavuklar Altındağ Konutları, GOSB Camii, Mobilya Tüketici Araştırma Raporu, Royal Institute of British Architects, www.bosch.com.tr,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.