Alarko Carrier bayileri, dalgıç pompa değerlendirme toplantısı yaptı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Alarko Carrier bayileri, dalgıç pompa değerlendirme toplantısı yaptı
26 ARALIK 2017, SALI 10:55:05
Alarko Carrier bayileri, dalgıç pompa değerlendirme toplantısı yaptı
Alarko Carrier, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bayileriyle birlikte 2017 yılı dalgıç pompa bölge değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Alarko Carrier, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bayileriyle birlikte 2017 yılı dalgıç pompa bölge değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. 7 Aralık’ta Gaziantep Grand Otel’de yapılan toplantı, Adana Dalgıç Pompa Bölge Uzmanı Emre Kaburcuk tarafından organize edildi. Etkinlikte söz alan Satış Müdürü Yüksel Pınar, bayilere başarılı geçen 2017 yılı için katkılarından ötürü teşekkür ederek, bölge ve bayi özelinde pazar değerlendirmesi yaptı ve 2018 yılına ait planları paylaştı. Toplantıya katılan bayiler, son dönemdeki dalgıç pompa politikaları ve bölgede yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, sektör ve ürün hakkındaki önerilerini katılımcılarla paylaştı.

Bölgede hedeflenen dalgıç pompa bayi yapısına hızla yaklaşıldığını belirten Yüksel Pınar, “Alarko Carrier olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu bayilerimiz aracılığıyla, çözüme yönelik hizmetler sunuyoruz. 2018 yılında sahaya ve kurumsal çalışmalara daha fazla ağırlık vereceğiz. Müşteri odaklı bayi yapılanmasına doğru hızla ilerliyor, nitelikli çalışanlarımızla birlikte bayilerimizi geliştiriyoruz. Önümüzdeki dönemde dalgıç pompa kullanımının giderek çoğalmasını bekliyor, artan müşteri memnuniyetinden gurur duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


387 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Alarko Carrier, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Alarko Carrier bayileri, dalgıç pompa değerlendirme toplantısı yaptı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Panasonic Güneş Panelleri, Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İMPO, Efes Plaza , TSKBGayrimenkulDeğerleme, BİTÜDER Genel Sekreteri Meltem Yılmaz, Çatalköy, Apolena2014, FC Bayern, İstanbul-Bursa-İzmir, MikroDrewa, Kavuklar Altındağ Konutları, KadıköyBelediyesi, San, DedemanBostancı, Çelik yapı, İnosolar, Piyalepaşa İstanbul, Bülent Savaş, Mia Perla, Enerya, MemduhTürkoğlu, SUMMA Genel Merkez Binası, TESLA, Kılıç İnşaat , Kentsel Dönüşüm ve Hukuk Platformu Başkanı, Manisa Aydın, Soner Yıldırım, EMİRGAN Korusu, Ege Vitrifiye,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.