Alarko Carrier bayileri, dalgıç pompa değerlendirme toplantısı yaptı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Alarko Carrier bayileri, dalgıç pompa değerlendirme toplantısı yaptı
26 ARALIK 2017, SALI 10:55:05
Alarko Carrier bayileri, dalgıç pompa değerlendirme toplantısı yaptı
Alarko Carrier, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bayileriyle birlikte 2017 yılı dalgıç pompa bölge değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Alarko Carrier, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bayileriyle birlikte 2017 yılı dalgıç pompa bölge değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. 7 Aralık’ta Gaziantep Grand Otel’de yapılan toplantı, Adana Dalgıç Pompa Bölge Uzmanı Emre Kaburcuk tarafından organize edildi. Etkinlikte söz alan Satış Müdürü Yüksel Pınar, bayilere başarılı geçen 2017 yılı için katkılarından ötürü teşekkür ederek, bölge ve bayi özelinde pazar değerlendirmesi yaptı ve 2018 yılına ait planları paylaştı. Toplantıya katılan bayiler, son dönemdeki dalgıç pompa politikaları ve bölgede yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, sektör ve ürün hakkındaki önerilerini katılımcılarla paylaştı.

Bölgede hedeflenen dalgıç pompa bayi yapısına hızla yaklaşıldığını belirten Yüksel Pınar, “Alarko Carrier olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu bayilerimiz aracılığıyla, çözüme yönelik hizmetler sunuyoruz. 2018 yılında sahaya ve kurumsal çalışmalara daha fazla ağırlık vereceğiz. Müşteri odaklı bayi yapılanmasına doğru hızla ilerliyor, nitelikli çalışanlarımızla birlikte bayilerimizi geliştiriyoruz. Önümüzdeki dönemde dalgıç pompa kullanımının giderek çoğalmasını bekliyor, artan müşteri memnuniyetinden gurur duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


429 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Alarko Carrier, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Alarko Carrier bayileri, dalgıç pompa değerlendirme toplantısı yaptı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
MoskovaHavalimanı, İhsan Karagöz, taşeron, Sinan Kafadar, ORAKAB, Neo-Neon Şerit LED, PRONature , HakResidenceGarden, Çetaş Otomotiv Satış Yönetmeni Yücel Sevimli , TEP, Gülen Seyhan, MehmetErgünTuran, UEVF 2013 - 4.Ulusal Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı, 97 otel, Saki Kalender, Daikin ve Cushman& Wakefield, Radisson Hotel Group, UNIQ İstanbul, Atatürk, EvgörMobilya, Venedik Bienali, TeknoMaccaferri, World Airport Awards, Ceram Protected, MaxxRoyal, 1. Etap Kentsel Dönüşüm ve Gelişim, Kahire Uluslararası Havalanı, Uluslararası Ofis Yönetim ve İç Tasarım Fuarı- Orgatec 2014, Gamechanger, İkitelliEntegre,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.