EGE YAPI’dan Ev Sahibi Olanlar Yeni Yılda Etstur’la Dünyayı Geziyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
EGE YAPI’dan Ev Sahibi Olanlar Yeni Yılda Etstur’la Dünyayı Geziyor
22 ARALIK 2017, Cuma 14:08:10
EGE YAPI’dan Ev Sahibi Olanlar Yeni Yılda Etstur’la Dünyayı Geziyor
Ege Yapı, Emlak Konut güvencesi ile yaşamın başladığı projesi Batışehir ve Maslak’a komşu olan Kordon İstanbul projelerinden ev sahibi olanlara, 42 bin TL’ye varan ve “dünyanın her yerinde” kullanılabilen Etstur Seyahat Çeki veriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, Batışehir ve Kordon İstanbul’dan ev sahibi olanlara dünyayı gezdiriyor. Etstur ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında Ege Yapı’nın Batışehir projesinden 2.450 TL’den başlayan taksitlerle ya da Kordon İstanbul projesinden 10.000 TL peşin ve 0,79 vade farkı ya da 60 ay boyunca 0 faiz imkânıyla ev sahibi olanlara, dünyanın her yerinde geçerli olacak 42.000 TL’ye varan “Etstur Seyahat Çeki” hediye edilecek.  Kısa bir süre için geçerli olacak kampanya ile Ege Yapı’dan ev sahibi olanlar, 2018 yılına hem yeni bir ev sahibi olarak başlayacak hem de yeni yılda Etstur Seyahat Çeki ile diledikleri zaman dünyanın herhangi bir yerine tatile gidebilecekler. 

Batışehir’de Hiç Peşinat Ödemeden Ev Sahibi Olma Fırsatı 

Toplam 108 bin metrekare peyzaj alanı ve 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar daire seçenekleri ile A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındıran uluslararası ödüllü proje Batışehir’de, hiç peşinat ödemeden sadece 2.450 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi veya ödemeye 2019’da başlayarak ev sahibi olmanın yolunu açıyor.

Kordon İstanbul’da 60 ay 0 Faiz İmkânı 

Levent ve Maslak’a komşu, TEM’e 2 dakika, Havaray ve metroya yürüme mesafesinde, suyun kıyısındaki ömre bedel proje Kordon İstanbul, her detayı özenle düşünülmüş sosyal alanlarının yanı sıra bünyesinde sanat atölyesi, özel sinema salonu, kütüphane, karaoke odası, müzik stüdyosu, çocuk oyun kulübü, hobi odaları ve misafir odası gibi ayrıcalıklar bulunduruyor. Kordon İstanbul’daki ayrıcalıklı yaşamın kapıları, 10.000 TL peşin ve 0,79 vade farkı ya da 60 Ay boyunca 0 faiz ödeme avantajlarıyla açılıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


439 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ege Yapı, Emlak Konut, Kordon İstanbul,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

EGE YAPI’dan Ev Sahibi Olanlar Yeni Yılda Etstur’la Dünyayı Geziyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bio klimaları, Serel Seramik, One Tower Kule Konut, Asyaportlimanı , Isparta Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Faruk Aksoy, OCTG, Abdurrahman Çekim, II. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi, Cleaneo Akustik Alçıpan®, Alkaş, STFA Grubu, Ekoboard, Nepal, Metin Oktay, Kartal-Maltepe, Hamit Akçay, Aybars Kızılsencer, ETAG, Bürotime, Eskişehir Yağ, endeksa.com, Artaş, Selahattin Keten, Emre Maraşlı, Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi, TOKİi KAraman, Bergama OSB, Bau Fuarı, düğün ve toplantı salonu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.