Modda Bulvar’a Yoğun İlgi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Modda Bulvar’a Yoğun İlgi
21 ARALIK 2017, Persembe 16:07:01
Modda Bulvar’a Yoğun İlgi
Ontan İnşaat’ın yeni projesi Modda Bulvar’ın Satış Ofisi’nin ardından Örnek Dairesi de hizmete girdi. Ontan İnşaat Satış ve Pazarlama Direktörü Özgür Güzel, İzmirliler’in projelerine gösterdiği yoğun ilgiden memnun olduklarını söyledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İzmir’in sosyal hayatına canlılık katacak 1050 konutluk Modda Bulvar projesinin Örnek Dairesi hizmete girdi. ‘İçinde başka bir dünya var’ sloganıyla ön plana çıkan projenin tanıtımının üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen yoğun bir ilgi gördüğünü belirten Güzel, “İzmir’in Sosyal Projesi Modda Bulvarın Örnek Dairesi de hizmete girdi. Örnek dairemiz haftanın yedi günü gezilebilir. İzmir’deki inşaat sektörü hızla gelişmeye devam ediyor. Bu hızlı büyümenin içerisinde yer alan Ontan İnşaat, yenilikçi, farklı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. İzmirlilerin Modda Bulvar Projesine gösterdikleri yoğun ilgiden çok memnunuz” diye konuştu. 

Akvaryum ve Müzeler Yer Alıyor 

5 bloktan oluşan  1+1’ den 4+ 1’e  farklı  tip daire seçeneklerinin   yer aldığı 1050 konutluk projenin ilk etabının teslim tarihinin 2019 olduğunu belirten Güzel, isteyene teras isteyene bahçe isteyene ise deniz manzarası seçeneği sunduklarını ifade etti.  195.000 TL’den başlayan fiyatların lokasyon,  sosyal donatılar ve ünite büyüklükleri göz önünde bulundurulduğunda hem yatırım hem oturma amaçlı ev almak isteyenlerin ilgisini çektiğini kaydeden Güzel, şu ana kadar gelen talepten son derecek memnun olduklarını sözlerine ekledi. Güzel, çarşısı, restorantları, Akvaryumu, Bilim ve Sanat Müzeleri, kafeleri, açık ve kapalı yüzme havuzları, Spor Salonu, Tıp Merkezi ile şehrin tüm renklerini müşterilerinin ayağına getirmeyi planladıklarını ifade etti.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1476 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ontan İnşaat, Modda Bulvar, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Modda Bulvar’a Yoğun İlgi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Paola Navone, dinamit, Ortahisar, Newista Life Başakşehir, Stadyum Mimarları, Hattat Holding, Kale Pratt & Whitney, Greenist Konutları, ZOW 2015 İstanbul Fuarı, Memorial Ankara Hastanesi, Körfez Geçiş, Harvard Business Review Türkiye, Özgür Ayçiçek, En Çevreci Tesis Ödülü, GYODER ve KONUTDER, Berna Erbilek, Kentsel Vizyon Platformu, Elegance Blue, Türk Perakende Ve Gayrimenkul Sektörü, NazifZorlu, CihangirKavuncu, ODTÜ Mimarlık Bölümü, CSB, DedemanElazığ, Diriliş Ertuğrul, Daser Mühendislik, Sürdürülebilir Kaynak Kullanımı, İstanbul Proje Koordinasyon Birimi , HazırBetonBirliği, İDDMİB,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.