Modda Bulvar’a Yoğun İlgi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Modda Bulvar’a Yoğun İlgi
21 ARALIK 2017, Persembe 16:07:01
Modda Bulvar’a Yoğun İlgi
Ontan İnşaat’ın yeni projesi Modda Bulvar’ın Satış Ofisi’nin ardından Örnek Dairesi de hizmete girdi. Ontan İnşaat Satış ve Pazarlama Direktörü Özgür Güzel, İzmirliler’in projelerine gösterdiği yoğun ilgiden memnun olduklarını söyledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İzmir’in sosyal hayatına canlılık katacak 1050 konutluk Modda Bulvar projesinin Örnek Dairesi hizmete girdi. ‘İçinde başka bir dünya var’ sloganıyla ön plana çıkan projenin tanıtımının üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen yoğun bir ilgi gördüğünü belirten Güzel, “İzmir’in Sosyal Projesi Modda Bulvarın Örnek Dairesi de hizmete girdi. Örnek dairemiz haftanın yedi günü gezilebilir. İzmir’deki inşaat sektörü hızla gelişmeye devam ediyor. Bu hızlı büyümenin içerisinde yer alan Ontan İnşaat, yenilikçi, farklı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. İzmirlilerin Modda Bulvar Projesine gösterdikleri yoğun ilgiden çok memnunuz” diye konuştu. 

Akvaryum ve Müzeler Yer Alıyor 

5 bloktan oluşan  1+1’ den 4+ 1’e  farklı  tip daire seçeneklerinin   yer aldığı 1050 konutluk projenin ilk etabının teslim tarihinin 2019 olduğunu belirten Güzel, isteyene teras isteyene bahçe isteyene ise deniz manzarası seçeneği sunduklarını ifade etti.  195.000 TL’den başlayan fiyatların lokasyon,  sosyal donatılar ve ünite büyüklükleri göz önünde bulundurulduğunda hem yatırım hem oturma amaçlı ev almak isteyenlerin ilgisini çektiğini kaydeden Güzel, şu ana kadar gelen talepten son derecek memnun olduklarını sözlerine ekledi. Güzel, çarşısı, restorantları, Akvaryumu, Bilim ve Sanat Müzeleri, kafeleri, açık ve kapalı yüzme havuzları, Spor Salonu, Tıp Merkezi ile şehrin tüm renklerini müşterilerinin ayağına getirmeyi planladıklarını ifade etti.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


479 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ontan İnşaat, Modda Bulvar, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Modda Bulvar’a Yoğun İlgi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Trakya Döküm, Haluk Karabel, Atatürk Olimpiyat Stadı, EstonŞehirMahallem, Turkmen Construction FuarıTürkmenistan, girişimcilik, Metropolist Yapı, EkoRE, Genel Energy, Telekomünikasyon, MaiResidence, Desigo V5.1, SERKAP, Uzaltaş AŞ’nin İncek Bulvarı, Orjin Group, BURSA Mobilya ve Ağaç İşleri İhtisas OSB, EGC Kuveyt, Gayrimenkul Değerleme , İstasyon24 , Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Nihat YILDIRIM, SistemAlüminyum, Yaşar Aşçıoğlu, RahmiKoç, Mükremin İlhan, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği, Mas Pompa, Red Dot Tasarım Ödüllü Diagon, Çayırova-Şekerpınar, Antica Murrina,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.