ALTOWER Göztepe’de KDV sadece yüzde 1 | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
ALTOWER Göztepe’de KDV sadece yüzde 1
19 ARALIK 2017, SALI 16:03:28
ALTOWER Göztepe’de KDV sadece yüzde 1
İstanbul Göztepe’de hayata geçirilen ALTOWER’ın satışlarından sadece %1 KDV alınıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Altınbaş Yapı tarafından hayata geçirilen ALTOWER rezidans projesi, geçtiğimiz hafta ön satışlarına başladı. %1 KDV ile satışları yapılan ALTOWER, ‘Otel konforlu akıllı teknolojik yaşam’ konsepti sunuyor. Kaliteli ve yaşayan konut farkını teknolojiyle harmanlayan ALTOWER, 330 tane 1+1 daireden oluşuyor. Daireler isteğe göre büyük 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere de dönüştürülebiliyor. Akıllı modüler sistemin yer aldığı proje, sektöre artı değer katmak ve fark yaratmak amacıyla sosyal donatıları da teknoloji ile birleştiriyor. Proje, teknolojinin sınırlarını zorlayarak hayatınızı bir tıkla kolaylaştırıyor ve sizin yerinize her şeyi düşünüyor.

ALTOWER dünyanın en prestijli otellerinin sahip olduğu akıllı sistemi kurgulayan grupla, Türkiye’nin ilk teknolojik akıllı rezidans alt yapısını sunuyor. Yalnızca ALTOWER’a özel olarak üretilen teknolojik altyapı sistemi, her istediğinize bir tıkla ulaşmanızı sağlıyor. Projede spor yapmak isterseniz özel spor hocanızı evinizdeki tabletteki uygulama üzerinden seçip istediğiniz saate rezervasyon yapmak mümkün. ALTOWER uygulamasında evdeki tüm ayrıntıların kontrolünü sağlanabiliyor. Concierge, housekeeping, dry cleaning gibi hizmetlerine tek tık ile erişime ek olarak rezidanstaki sosyal donatı alanlarının kontrolü de bulunuyor. Proje ayrıca araba yıkama hizmeti, yemek siparişi verme, sinema salonu rezervasyonuyla birlikte televizyon, ışık, kapı perde ve klima kontrolü gibi birçok özellik de sunuyor.

Eylül 2019’da daire teslimlerinin yapılacağı proje, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Yenisahra metrosuna 1 dakika, 15 Temmuz Şehitler köprüsüne 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. 15 yılda geri dönen fiyatlarıyla Altower, yatırım için de oldukça karlı bir proje vaat ediyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1414 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ALTOWER,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

ALTOWER Göztepe’de KDV sadece yüzde 1
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
EIC, mehmet uysal, Emlak Konut Gayrimenkul, Dr. Carsten Stelzer, Prof. Dr. Doğanay Tolunay, TİM, Double Tree by Hilton Kuşadası, Gürallar Yapı Genel Müdürü Evrim Karayel, SarphanFinansPark, Ömer Akmanşen, Hansu Uçar, Solar2014, OSTİM Ekopark, Fibre, Kavuklar Bornova, SefaDemirbaş, Murat Yilmaz, TBE, The House Residence, tren yolu, MithatYümlü, uga Drenaj Sİstemler, Sadettin Korkut, OSRAM, SO Mimarlık, A. Dündar Yetişener, Serhat Karahan, EXPOREAL, İMES Sanayi Sitesi, Ezinç A.Ş.,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.