AGT’den Yeni Yılda Yeni Ürünler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
AGT’den Yeni Yılda Yeni Ürünler
18 ARALIK 2017, Pazartesi 11:06:48
AGT’den Yeni Yılda Yeni Ürünler
Dünyanın modasını sizlerle buluşturan, Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, yeni yılda yeni ürünleriyle yaşam alanlarınıza büyüleyici bir güzellik katacak. Doğadan ilham alan renklerin ve dokuların kullanıldığı AGT’nin yeni parke serileri; Bella, Natura Slim & Large ve Legno Lamine ahşabın doğallığını mekanlarınıza taşıyacak. Yepyeni Panel renkleriyle ise farklı zevklere hitap edecek.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, 2018’e yepyeni ürünleriyle merhaba diyecek. AGT, doğadan ilham aldığı renkleriyle, leke tutmayan, kolay temizlenen parkeleriyle ve yeni panel renk seçenekleriyle önümüzdeki yıla damgasını vuracak. Özgün tasarımlarıyla modanın öncüsü AGT’nin yeni parke serilerinden Bella; 8 mm kalınlığı, doğadan ilham alan renkleriyle yaşam alanlarınızdaki mutluluğa eşlik ediyor. Dar ve geniş ölçüleri bulunan Natura Slim & Large Serisi, gerçek ağaç hissi veren, senkronize yüzey dokusu, 8 mm kalınlığı ile yaşam alanlarına doğanın huzurunu getiriyor. Natura Slim & Large Serilerinin parke tasarımlarının aynı olması sebebiyle birlikte de kullanılabiliyor. 14 mm kalınlığı ile fark yaratan Legno Lamine Serisi ise dünya ormanlarından izler taşıyor. AGT parkeler, patentli klik sistemi sayesinde çok kolay uygulanıyor, zamanla açılma yapmıyor ve zamandan tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda ısıya ve aşınmaya dayanıklı, üstün sızdırmazlık özelliği olan AGT Parkeler, uzun yıllar boyunca kullanım kolaylığı sağlıyor.


Ahşabı teknoloji ve tasarımla buluşturan AGT yeni parkelerinin yanı sıra, panel kartelasına yeni eklediği; metalik renk ve dokular taş hissini veren uygulamalar ile yaşam alanlarınızın atmosferini değiştiriyor. Yüksek leke dayanımı sayesinde kolay temizlenebilen, üstün yüzey kalitesine sahip AGT Panel ile mekanlar artık daha ferah. AGT’nin yeni parke serileri ve panel renkleri 2018’in ilk haftalarında satış noktalarında yerlerini alacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


772 kez okunmuştur.


ETİKETLER : AGT,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

AGT’den Yeni Yılda Yeni Ürünler
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hediye Güral Gür, Florence Nightingale Hastaneleri Holding, ZehnderRadyant, Nadir Erbil, TJK, Shell , sukuk, CenkAltun, Kale Güvenlik Merkezi , ODTÜ Mimarlık Bölümü, Design Plus powered by ISH, Onduline, Ontan İnşaat, MESAKOZA , Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu, Kırşehir İl Özel İdaresi, Rengin İnşaat, AkkuyuNükleerSantrali, Luz Elana Sarmiento, Viaport Venedik Sarayları, Maslak İstanbul Sheraton Otel, 2014 Dünya Mimarlık Festivali, Ayşenur Ülvan, EVA, Çankaya, Merlin, Burak Yangın, ÇEİŞ, Mardin Artuklu Üniversitesi, RönesansBiz,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.