Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’ | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’
18 ARALIK 2017, Pazartesi 09:27:56
Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’
Kalekim, bir gün içerisinde kullanıma açılması gereken mekanlar için geliştirdiği, yüksek yapışma gücüne sahip seramik yapıştırma harcı ‘Rapitech’ ile hızlı çözümler sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kalekim, köklü Ar-Ge tecrübesiyle geliştirdiği yenilikçi ürünlerini, ‘teknik çözüm’ konseptiyle tüketici ve profesyonellerin kullanımına sunmaya devam ediyor. Seramik uygulamaları ürün grubunda yer alan Rapitech, hızla sertleşen yapıştırma harcı olarak 6 saat sonra mukavemet alarak derz dolgu uygulamasına imkan tanıyor.

Hızlı priz alan, yüksek performanslı, kayma özelliği azaltılmış çimento esaslı yapıştırma harcı Rapitech; yer ve duvar seramiği, granit, doğaltaş gibi kaplama malzemelerinin, beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine yapıştırılmasında kullanılabiliyor. Mevcut seramik üzerine seramik kaplama uygulamalarında da rahatlıkla kullanılan Rapitech, dikey yüzey uygulamalarında kayma yapmıyor.

Yüksek yapışma gücüne sahip Rapitech, bir gün içerisinde kullanıma açılması istenen mağazalar, devlet binaları, kafeler, süper marketler, havaalanları gibi mekanlarda hızlı seramik kaplamak için kapsamlı bir çözüm sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 781 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kalekim, Rapitech,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Başakşehir Devlet Hastanesi, Ülkem Kırımlı, Hırant Kalataş, ŞükrüDeniz, EstonŞehirMahallem, TURAB, Hoist Liftruck, ParisKonferansı, Marshall Thermos, Ahmet Küçükler, Dekar DK Konut A.Ş., Soner Akkurt, Kentsel Dönüşüme, Sağlık Kampüsü, Konya Uluslararası Fuar Alanı, Starflex, hizmetsektörü, Atatürk Barajı, Kaya Grubu, Mapa İnş. ve Tic. AŞ, Kuzucan, Design Miami, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, KLKYapı, Solmaz Altın, Güvenilir İnşaat, Trabzon Akyazı Spor Kompleksi, “Wake-up Light”, T280R, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.