Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’ | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’
18 ARALIK 2017, Pazartesi 09:27:56
Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’
Kalekim, bir gün içerisinde kullanıma açılması gereken mekanlar için geliştirdiği, yüksek yapışma gücüne sahip seramik yapıştırma harcı ‘Rapitech’ ile hızlı çözümler sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kalekim, köklü Ar-Ge tecrübesiyle geliştirdiği yenilikçi ürünlerini, ‘teknik çözüm’ konseptiyle tüketici ve profesyonellerin kullanımına sunmaya devam ediyor. Seramik uygulamaları ürün grubunda yer alan Rapitech, hızla sertleşen yapıştırma harcı olarak 6 saat sonra mukavemet alarak derz dolgu uygulamasına imkan tanıyor.

Hızlı priz alan, yüksek performanslı, kayma özelliği azaltılmış çimento esaslı yapıştırma harcı Rapitech; yer ve duvar seramiği, granit, doğaltaş gibi kaplama malzemelerinin, beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine yapıştırılmasında kullanılabiliyor. Mevcut seramik üzerine seramik kaplama uygulamalarında da rahatlıkla kullanılan Rapitech, dikey yüzey uygulamalarında kayma yapmıyor.

Yüksek yapışma gücüne sahip Rapitech, bir gün içerisinde kullanıma açılması istenen mağazalar, devlet binaları, kafeler, süper marketler, havaalanları gibi mekanlarda hızlı seramik kaplamak için kapsamlı bir çözüm sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 831 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kalekim, Rapitech,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kalekim’den seramik kaplamada hızlı çözüm: ‘Rapitech’
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İstanbul-İzmir, İstanbul Afet Önleme ve Eğitim Merkezi , Dilovası Raporu, Gayrimenkul, tavan, Şeyh Ahmed bin Casım bin Muhammed el-Sani, Asmalı Evler, İspanyol, Seha Kanyonpark Evleri, Prof. Dr. Arzu Erdem, ISO 2858, UzmanıEceKadıoğlu, Orhan Çetinkaya, Kardeş Elektrik , Babacan Yapı, Enerji verimlilği, Kuzucan, ANGİAD, Phil Cordell, hydroFresh, Bancroft, Dudullu, Lens Yapı Kimyasalları, Besa İnşaat A.Ş., ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Atila Gürses, Enerji Oscar Ödülleri, Türkiye Mükemmellik Ödülü Yürütme Kurulu, ACOTürkiye, IsoVoLL Genel Müdürü Gökhan Güvener, Hulusi Acar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.